Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubię placki ziemniaczane

Dziewczyny, lubicie dostawać życzenia na urodziny ?

Polecane posty

Dziewczyny, quiz dla was: Powiedzmy, że jakiś chłopak był w tobie zakochany, ale dałaś mu kosza. Potem chciał się z tobą zaprzyjaźnić, ale nie potrzebowałaś jego przyjaźni i w tej kwestii też dałaś mu kosza. Jest dla ciebie zwykłym kolegą, lubisz go, ale nie chcesz mieć z nim zbyt częstych kontaktów. Ostatnio widzieliście się 3 miesiące temu, od tamtej pory nie kontaktowaliście się ze sobą. Czy jeśli ktoś taki zadzwoniłby do ciebie z życzeniami urodzinowymi, pomyślałabyś: A) po co on mi składa życzenia, nie mógłby się wreszcie odczepić ? B) to bardzo miło, że pamiętał, zrobił mi tym przyjemność C) jest mi to obojętne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie jego despercaja :)
niedawno usłyszałam słowa "poczuj smak odrzucenia" niestety ten smak tylko i wyłacznie czuje wiec nie jest mi obcy ... "Czy jeśli ktoś taki zadzwoniłby do ciebie z życzeniami urodzinowymi, pomyślałabyś: A) po co on mi składa życzenia, nie mógłby się wreszcie odczepić ? B) to bardzo miło, że pamiętał, zrobił mi tym przyjemność C) jest mi to obojętne" zalezy to wszystko od tego co ta dziewczyna czuje do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie jego despercaja :)
wiesz jak to jest jak pragniesz kogos kazda komórka ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ?
B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało tych waszych głosów, ale niemniej zarysowała się przewaga opcji B. Ciekawe, że nie obstawiacie w ogóle opcji C. Ja osobiście bym się raczej ucieszył, gdyby ktoś pamiętał o moich urodzinach, nawet gdyby mi był zupełnie obojętny, więc też skłaniałbym się do opcji B lub C. Ale chciałem poznać waszą opinię w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłową odpowiedzią okazało się być B) Było jej miło i chyba się ucieszyła. Nie spodziewała się, że będę pamiętać o jej urodzinach. Powiedziała, że zadzwoni do mnie z życzeniami w święta. Nie zadzwoniła, ale przysłała SMS-em życzenia świąteczno-noworoczne. Odpisałem, składając jej życzenia na święta (o nowym roku nie napisałem). Teraz zastanawiam się czy wypadałoby mi w Sylwestra wysłać jej jakiegoś krótkiego SMS-a z życzeniami na Nowy Rok ? Z jednej strony taki SMS to chyba nic wielkiego, ale z drugiej to byłyby już 3-cie życzenia w ciągu 3 tygodni. Byłoby to jeszcze akceptowalne, czy to już byłaby waszym zdaniem przesada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiol;lkjhgfd
to bedzie zdecydowanie ZAWSZE B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saanna
Lubię dostawać życzenia, nie obraziłabym się za następne. Ale to zależy od tego, co między wami zaszło - może ona akurat sobie nie życzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violeeeeertyucx
a od kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×