Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EstreVVeR

Jak wytępić szczura

Polecane posty

Gość gość
Skutecznie zrobi to np firma www.gwaraddd.pl z Czeladzi, która zajmie się deratyzacją. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu i środków pozbędą się go na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli potrzebujecie dobrego sprzętu na szczury to zapraszam na stronę horizont.com.pl, mają tam świetne ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczur wyczuwa zapach człowieka, wiec jak sypiecie trutke na spodeczek to spodeczek ma byc swiezo myty i uzywajcie rekawic gumowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem spory problem, bo szczury zalęgły mi się w spichlerzu. Na szczęście w sieci znalazłam specjalistów od ddd usługi, mąż zadzwonił po nich i jakoś poradziliśmy sobie z gryzoniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mieliśmy problem ze szczurami w piwnicy to zawołaliśmy ekipę www.gwaraddd.pl z Czeladzi by przeprowadzili deratyzację. W żadne inny sposób nie pozbylibyśmy się ich tak skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła deratyzacja. Szczury są podstępne, trudno je samemu złapać, a co dopiero jak się całe stado zalęgnie... Zamówiłem firmę, która się tym zajmuje, bo znajomy mi ich polecił. Bardzo sobie chwalił usługi i wcale się nie dziwię. Daje link do ich strony: http://ddduslugi.pl/zwalczanie-szczurow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga jest ta firma ddd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o ddd usługi, ale już sobie znalazłam ich ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tego celu wykorzystałem trutki, jakie oferuje www.hruzewicz.pl . Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od bardzo dawna miałem problem z tymi przeklętymi gryzoniami, na szczęście problem w miarę szybko zniknął. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom z okolic Wrocławia, które rozglądają się za sprawdzoną firmą zajmującą się usuwaniem szkodników polecam skontaktować się z www.bogel.pl Dzięki nim nie mam już myszy w moim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×