Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz brak pomysłów

co dla meza na swieta kupujecie?

Polecane posty

Gość juz brak pomysłów

kurcze nie mam pojęcia co mu kupic znow w tamtym roku zrobilismy sobie prezent w postaci wycieczki i był to super spedzony czas a w tym roku niestety brak urlopu ..... napiszcie co kupujecie swoim mezom partnerom moze pomozecie.... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic niestety
Nie stac nas w tym roku na prezenty,pomimo ze pracujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka mamuska
rozgę najchetniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka mamuska
rozgę najchętniej :PP a tak szczerze,,, Nic nie mamy kasy żeby sobie jeszcze prezenty kupować, dziecko wazniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz brak pomysłów
dziecko wiadomo dostanie prezentow mase ... myslałam ze w wielu rodzinach mysli sie o najblizszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mi sie
wydaje ,ze nie zmam twojego meza .No a jesli go znam to i tak ci nie powiem co mu kupic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez nie wiem jeszcze co kupic, w sumie to wszystko ma :-D Moze jakies ladne perfumy, bo mu sie juz skonczyly..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najkochańsza żonka
Ja własnie kupiłam mężowi PS3, dodatkowego pada i 3 gry... a kurka wszystko przyszło za wcześnie, więc już sobie podłączył. teraz przed dziećmi żeby nie było dziwnie też coś musi odpakować (jako, że był grzeczny ;) )... i chyba dokupię mu The elder scrolls V skyrim. Ja zamówiłam z jego karty 2 body Triumpha :) Dzieciom jeszcze nie wiemy co kupić..... Nie zapominajcie o sobie kobiety :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję mojemu gogle narciarskie. Dla siebie prezentu nie oczekuję, ale widzę, że ma jakieś zaskórniaki, na coś zbiera, więc liczę, że to może dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellisimmaaa
mojemu ukochanemu kupuję poduszkę profilowaną do spania -ortopedyczna się nazywa :) i chyba jeszcze jakąś wypaśną wędkę -bo to zapalony wędkarz :) autorko zastanów się czym się interesuje /pasjonuje twój mąż i przy wyborze prezentów idź tym tropem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chyba mojemu
meżowi zapakuję ładnie pod choinkę jakiś seksowny gorsecik da mnie oczywiście;) Napewno sie ucieszy z prezentu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowafela
Ja swojemu kupuje szkafrok. Taki w stylu Hugh Hefnera(tego od króliczków playboya).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiąca się mama
a ja chciałam kupić transmiter ale nie znam się do końca i nie wiem czy to dobry pomysł a jak pytałam na innym forum to mi pisali że reklamę robię :( bo linki wstawiałam... ps. mój też lubi wędkować ale ja nie lubie jak to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowafela
martwiaca sie mama dobre z tym wedkowaniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiąca się mama
no więc wędki nie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanga Vanngga
Ciekawe że sie tak nie wyrywacie do spowiedzi przed Bożym Narodzeniem,a kłapiecie o prezentach :O .Ciekawe ile z WAS bedzie mogło z czystym sumieniem przystapić do Komunii ,nie majac utajonego grzechu,ze biora tabletki anty,albo ze uzywaja prezerwatyw,wkładek domacicznych itp.. ciekawe ILE Z WAS :O.Przypominam,ze zatajenie tego podczas spowiedzi automatycznie powoduje swiętokradzkie przyjecie Komuni !!! a i nie wystarczy sie wyspowiadac ze sie zazywa tabletki anty ,a potem dalej to kontynuowac,trzeba tą chemie rzucic na stale leniwe matki polki,które nie chca stosowac naturalnych metod planowania rodziny :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musisz pamiętać.......
He he he. A znasz to "Bogu co boskie, a cesarzowi co cesarskie"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea.....
ja mojemu kupuje gry na playstation i cos z kosmetykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkajak Malinka
gre na Play-a. Z tego chyba najbardziej sie ucieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia,może jakies google,albo deske(z tych tańszych) Swoją drogą nie rozumiem co dorośli faceci widzą w tych grach-skąd wy tych mężó bierzecie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Noego :)
o nie,nie zadnych gier to by bylo samobojstwo dala mnie heheh ;) Ja swojemu kupuje szlafrok i maszynke elektryczna do golenia,takie praktyczne prezenciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kupuje gre ale
planszowa. PS. Do nadgorliwej - spowiedz tez planuje, anty nigdy nie mialam na sumieniu :P Lzej Ci? Pozwolisz mi sie cieszyc z prezentow? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś uśmiechem wita dzień
Skórzany portfel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kazdy kupuje sobie co chce :) czyli ja zrobilam sobie sama sobbie prezent i kupilam sobie extra torebke ze skory ( o ktorej od jakiegos czasu marzylam) w kolorze wisniowym za 350zl :) a mezowi kupimy fajne skorzane buty. A tak ogolnie to nie uznajemy urodzin, imienin , walentynek :P staramy sie oszczedzac na ciezsze czasy a nie wydawac kasy na jakies glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea........
lepszy maz ktory gra w playa niz ten co sie wloczy po barach z kolegami :D zreszta mojemu playa kupilam na urodziny i sama korzystam z tego i cwicze zumbe i fitness. super sprawa :) poza tym jest duzo fajnych gier, np. typu milionerzy albo jakies strategiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×