Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haadia

dziewczyny chodżcie! Tutaj Haadia.

Polecane posty

Skasowali temet nie mamy gdzie ppogadać:) a więc: Lady Love ---> no mam 3 takie większe, ale mam duże podwórze więc są we własnych kojcach a trzeci to taki kurdupelek w domu) jennifer8787***--> a spoko, nic takiego się nie dzieje. Siedzę sobie z maską placenta na włosach (pierwsze użycie, dziś kupiona). Jutro po nauce mam fitness i spotkanie z koleżankami. A Ty jutro co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze teraz zdaze odpisac bo juz nie pamietam co chcialam powiedziec wrr moderatornia no :O a masz rasowe pieski? fajnie miec takie stadko w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem czemu kasują moje kulturalne tematy... Lady - 2 to takie wilczury, ale rasa: mieszańce pospolite:):), czyli kundelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę Poza tym: mój wujek - jest bardzo bogaty A w obecnym domu ma hm - delikatnie mówiąc syf...Co innego w tym który kończy wykańczać Luksus pełną gębą Jak stwerdził - nie inwestuje się w coś co się zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje tematy sa notorycznie kasowane a pierdoly zawsze zostaja ja gdybym mogla przygarnelabym jeszcze kilka innych psow ale mniejszych:D tyle ze nie mam dobrych warunkow na tyle psow moze kiedys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja lece wejde tu poznym wieczorem, teraz nie ma sensu tu siedziec bo jakies gamonie tu pisza narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorki ale skasowali temat i musiałam się zmywać do córki ,robiliśmy wróżby :lanie woskiem;) .Będę tak ok 21 ,jak małą położę spać. Haadia no to ciekawy dzień:) cię jutro czeka .A ja jutro muszę małej porządki w ciuchach zrobić to co za małe odłożyć i wydać a co za duże pochować do drugiej szafy.Tata się do mnie jutro wybiera przywieźć mi świeże jajka od babci ze wsi;).A tak ogólnie nie mam jakiś konkretnych planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×