Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mellissa111

Dieta bez soli - przyprawy i przepisy.

Polecane posty

Gość ula23
Ja ostatnio zamawialam przyprawy bez glutaminianu w Edpolu, na ich stronie : www.symfoniaskamu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula23
Ja ostatnio zamawialam przyprawy bez glutaminianu w Edpolu, na ich stronie :www.symfoniasmaku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melissa, bardzo dziękuje. Przyda sie!!! Duzo pracy w to włożyłaś. Rozumem, że składniki mieszać 1:1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w 2011 r
by ci odpowiedziala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki ze utworzylas I wlozylas tyle wysilku zeby istniala ta strona w chwili obecnej jestem na diecie bez soli I nie zgodze sie z tym ze sol jest potrzebna do zycia czlowiekowi jesli dopada nas jakas choroba ograniczenie soli do zera moze pomoc nam zwalczac chorobe lub nie doprowadzac do powiklan wiec naturalne mineral w swierzych owocach, warzywach oraz odpowiednio przygotowanym miesie zapemni nam niedobur soli tajemnica calosci sa przyprawy ktore odpowiednio skomponowane nadaja smak wiec skorzystam ze wszystkich przepisow ktore wstawila mellissa111 I postaram sie napisac jkie dalo wrarzenie smakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia58
proponuje dodawać Ci do potraw jakieś ciekawe przyprawy, Tutaj masz spory wybór http://www.nareo.pl/Nowosc-snewproducts-pol.html .Gdy ja byłam na diecie bez soli przerzuciłam się na przyprawy z dodatkiem chili. Wychodziły mi bardzo smaczne dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziała Asia, po czym pod dwóch godzinach powiedziała, że p******i to wszystko i idzie na kebaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze sklepem NMR mamy dobre doświadczenia jako firma. Zamawiamy u nich głównie przyprawy do mięs – baraniny i dziczyzny. Dobra obsługa, wszystko jest zawsze świeże i bardzo dobrze wyselekcjonowane. Nie ma w ich mieszankach przypadku, każdy składnik, każde zioło jest po co i w odpowiedniej proporcji. Na stronie nmr.com.pl jest ich oferta dla klientów firmowych ale też indywidualnie można robić zamówienia z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dietetyk też może pomóc. Np. taki bez wychodzenia z domu. www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przyprawę myśliwską ze sklepu NMR -http://nmr.com.pl. Jeszcze nigdy wcześniej gulasz taki dobry nam w restauracji nie wychodził jak z tą mieszanką. Oczywiście wszystko naturalne, bez chemii w składzie .Sklep jest z Siedlec, tam też zbierają zioła do swoich mieszanek także można być spokojnym, że są naturalne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena

najlepsze są oregano tymianek i curry mniam  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×