Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

co myślicie o ludziach którzy non stop nadają na kościoł i księzy? jak np. TVN

Polecane posty

w serialiku "na wspolnej' wyprodukował obraz księdza jako przekupnego, glupiego itp itd... jak sie nie podoba to nikt nikogo do chodzenia do kościoła nie zmusza ani do dawania kasy na tace, jak wam żal pieniedzy na ślub czy pogrzeb to po co wam ksiadz tam skoro i tak nie wierzycie w te zabobony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididid
a dla rodzicow , ciotek i tym podobnym po to, bo wychowani w zabobonach chca by ich dzieci "wzieli slub koscielny"ale juz nie dlugo to zaniknkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie rozumiem tej hipokryzji, i to często gadają starzy ludzie....przecież ksiądz nie przychodzi i nie okrada, ba, nawet nie jest w połowie takim złodziejem jak politycy...ale politycy (szczegolnie palikot ;) ) wolą skupic sie na kosciele... i to tak od paru lat w Polsce... nagonka na kosciol...a jakby nie bylo to jakas nasza kultura i tradycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiadz ma prawo chodzic na dzivki a przegrańcy życiowi zazdroszczą ksiezom ich majątku i powodzenia u kobiet ot i cała prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfds
kochamy ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda....
za to w serialach typu Plebania czy Ksiądz Mateusz pokazuja księży jako niemal świętych bez żadnych wad wiec jest równowaga;) w realnym swiecie też są dobrzy księża i sa tez tacy co dla pieniedzy zgodza sie na wszystko;) a których jest wiecej to już nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opodatkowac i dac pasożytom z sejmu? no moze w plebanii przesadzaja ja tego nie ogladam, ale rzuca mi sie w oczy co robi tvn... wisi mi kosciol ale jak mielibysmy byc krajem żydowskim to juz wole bronic kosciola jak jasnej gory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu cos na temat
Zakonnik molestował dziesiątki dzieci. Grozi mu 10 lat więzienia. 61-letni Pierre-Etienne Albert, były zakonnik i członek katolickiej Wspólnoty Błogosławieństw (Communaute des Beatitudes) stanął w środę przed sądem we Francji oskarżony o napastowanie seksualne dzieci i nieletnich nastolatków. Przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Główny oskarżony w odbywającym się na południu kraju procesie Albert odpowiada za napastowanie seksualne 38 chłopców i dziewczynek w wieku od 5 do 14 lat. Do wszystkich przestępczych czynów miało dojść w latach 1985-2000 we Wspólnocie Błogosławieństw w departamencie Aveyron w południowej Francji. Byłemu duchownemu grozi od 7 do 10 lat więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu cos na temat
Oskarżany o tuszowanie pedofilii biskup odchodzi Benedykt XVI przyjął w środę rezygnację złożoną przez biskupa diecezji Derry w Irlandii Północnej Seamusa Hegarty'ego. Hierarcha, który stał na czele diecezji od 1994 roku, był oskarżany o tuszowanie przypadków pedofilii wśród duchowieństwa. O decyzji papieża, który przyjął złożoną na początku listopada dymisję biskupa na 4 lata przed osiągnięciem przez niego wieku emerytalnego, poinformowało w biuletynie watykańskie biuro prasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu cos na temat
Proboszcz wykorzystywał upośledzoną dziewczynkę? Proboszcz prawosławnej parafii w Boćkach na Podlasiu jest podejrzewany o współżycie z upośledzoną dziewczyną - informuje Polskie Radio Białystok. Duchowny usłyszał już zarzuty. Jeśli się potwierdzą, proboszczowi grozi do 8 lat więzienia. Do kontaktów seksualnych proboszcza z niepełnosprawną intelektualnie mieszanką miasteczka miało dochodzić kilkakrotnie. Jak informuje zastępca prokuratora rejonowego w Bielsku Podlaskim Adam Naumczuk, działo się to od lipca ubiegłego roku do stycznia 2011 roku, jednak wszystko wyszło na jaw dopiero w wakacje, kiedy matka pokrzywdzonej dziewczyny powiadomiła prokuraturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdserew
A nie mozemy byc po prostu krajem swieckim? Kosciol ma za duze wplywy w Polsce i to zwlaszcz mlodym ludziom sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu cos na temat
Watykan zbada pedofilię w szkole Watykan wszczął oficjalne postępowanie wyjaśniające ws. doniesień o pedofilii w szkole katolickiej w Londynie - podaje włoska agencja Ansa. Do molestowania nieletnich miało dochodzić przez prawie 50 lat. Chodzi o prywatną szkołę katolicką przy opactwie w londyńskiej dzielnicy Ealing. Do niedozwolonych praktyk miało dochodzić od lat 60. do roku 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są ksieża i skurwiele. tak samo w policji są policjanci i skurwiele. skurwieli znajdziecie wszedzie, w każdej grupie społecznej... ja znam księdza w mojej parafi, odszedl na emeryture i kazdy tu i wierzacy i nie wierzacy o nim złego słowa nie powiedzial bo rok robil wiecej dla biednych rodzin niz gmina przez 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu cos na temat
jeszcze coś czy już wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodzieży sie nie podoba, żeby tylko... a ja własnie ostatnio slyszalam w autobusie rozmowe 3 staruszków...tak gadali namietnie o tym jacy ksieza są be, ile który wziął po kolędzie itp. w ogole ludzie tylko marudzą i zrzędzą :o ale mniejsza o to, nie ma obowiazku wpuszczać ksiedza i dawac mu pieniedyzwięc po co tak ostrzą se jezyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liberace333
21:20 [zgłoś do usunięcia] pozdrawiam środkowym palcem pśp spokojna twoja rozczochrana....niedługo w Swoim "zawodzie" też będziesz płacić podatki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramaqueen
Pani Czkawko - zgadzam sie z tym co piszesz 100 procent. Niech se kazdy zyje jak chce ale Kosciol i religia to czesc naszej kultury i kiedy sie najezdza na takie wartosci jak wiara to jest cos nie tak... Blam w Meksyku, to bardzo religijny kraj, widac bylo szacunek tych ludzi wobec Boga i wiary, widac bylo pokore i spokoj a w Polsce? Wstyd...nie chcesz chodzic do Kosciola? ok. Ale zostaw w spokoju tych co chodza i wierza a nie opluwaj blotem. Dlatego dla mnie wlasnie Nergal jest idiota. Nikt go nie naklania do wiary ale on nas opluwa i wysmiewa nasze wartosci. Do tego namawia do szatana. Ciekawe jakby swita wygladal gdyby gora bylo zlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramaqueen
Przepraszam za literowki ale klawiature mam nienajlepsza a poza tym pisze bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie może namawiac na
szatana ? jest taki zakaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Les syndromme
Ci co piszą o podatku dla Kościoła oczywiście nie wiedzą,że Kościoł podatki płaci.Ale to już inny problem.Ten problem nazywa się "edukacja".Pod tym wg cześć społeczeństwa jest wybitnie "bezproblemowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaci podatki ale bardzo
małe. a powinien płacić jak każda firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tym razem to znowu ja wypie**alaj bezdomna ciamajdo do tego swojego tuska- niech ci skwarek z d**y z czerstwa bulka da na kolacje bos pewno glodny przez te jego wchodzace "reformacje" cuchnacy obszczymurku" przyznaj sie ze sie we mnie zakochalas...innej opcji nie widze skoro zawsze komentujesz moje posty. od razu ci wyjasnie, ten podryw na mnie nie działa🖐️ ps. jadam dobrze. dzis zrobilem dla siebie i dziewczyny spagettii sam calkiem od poczatku do końća i mam pelny brzuch. popijam winem ,tanim bo tanim, za 25zl, i oglądam top model:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nergal to osobny przypadek, dla pieniedzy i chwilowej sławy zjadłby nawet kupę, a nawet kupe biskupa którego wczesniej by zmieszał z błotem. Ale nie mówmy o pajacach. No wlasnie tradycja...ludziom tak zle bylo w PRLu ale chyba zlego slowa nie mowili w miejscach publicznych o ustroju, o ub/sb itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem to znowu ja/ a jak chodził po kolędzie to zostawial biednym koperty jakie dostal od bogatszych ale w sasiendiej miejscowosci jest ksiadz ktory ma o 200% większe ceny za oogrzeby, sluby, chrzty itd ty sie nie czepiaj kato sekty tylko popatrz na swoje "guru " :D zabiera wszystko jak szarancza :D wszystko wyzre, wyniszczy i po sobie zostawi jedynie zgliszcza i ruiny :D idz posluchaj tvn-u ciamajdo i umyj sie wreszcie i ogol, zetnij te kudly pseudo gocie bo wygladasz bardziej jak hipis i to taki bardzo nieurodziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo za komuny nie
było wolności słowa i za takie gadanie można było się znaleźć na SB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Les syndromme
Opodatkowanie duchownych ma swoją konkretną podstawę na mocy ustawy z dnia 20 listopada 1998 r. o zryczałtowanym podatku duchownych od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. z 1998 r., nr 144, poz. 930). Ustawa ta reguluje opodatkowanie zryczałtowanym podatkiem dochodowym niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne, które prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą, a także przez osoby duchowne. Owszem-dyskusja czy płaci niskie czy wysokie stawki to już inna sprawa. Można to rozważać.Natomiast nie można pisać głupot,że "kler nic nie płaci i się tylko bogaci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie nergala. lubię tez dodę i nawet jole rutowicz. za co? za to ze potrafią zbić w chuj kasy , uczciwie, i bez wysiłku. tylko dlatego ze ludzie maja nudne szare zycie i lubia zyć życiem celebrytów ... patrzcie popularnosc serwisó typu pudelek ile dziennie tam jest wejsc!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×