Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

co myślicie o ludziach którzy non stop nadają na kościoł i księzy? jak np. TVN

Polecane posty

"ty sie nie czepiaj kato sekty tylko popatrz na swoje "guru " zabiera wszystko jak szarancza wszystko wyzre, wyniszczy i po sobie zostawi jedynie zgliszcza i ruiny idz posluchaj tvn-u ciamajdo i umyj sie wreszcie i ogol, zetnij te kudly pseudo gocie bo wygladasz bardziej jak hipis i to taki bardzo nieurodziwy" eh byc moze nie zauwazyłaś słowa "nie"...zatem powtórzę. ten rodzaj podrywu na mnie NIE działa:) na tvn oglądam owszem klubie seriale ktore tam leca ostanio szczegolnie przepis na życie czy jak to sie zwie....ale nie Fakty bo godzina mi nie pasuje co innego ciekawszego jest wtedy w tv. ps. masz jakas fobie na punkcie tuska i tvn. zalecam wizyte u specjalisty nim ci żyłka peknie na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja podziwiam ludzi, którzy chodzą do kosciola, którzy wysiadują tam godzinę albo dłużej, tych którzy chodzą na różaniec, koronki...pomyślcie - wygodniej siedziec w domu przed kompem, tv ale jakby wszyscy przestali chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterian89
Moim zdaniem kościół powinien być apolityczny a tak nie jest i stąd te ataki - Księża powinni mieć zakaz wypowiadania się na tematy polityczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×