Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula768

Przerwa miedzy udami

Polecane posty

Popracuj lepiej Paula nad sobą, albo pomyśl że inni mają gorzej bo np.jeżdżą na wózku inwalidzkim lub są chorzy nieuleczalnie.I nie zawracaj doopy jakimiś pierdołami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to wam powiem
waze 54 kg przy wzroscie 159 cm i nie mam tej waszej cudownej przerwy, ale lubie moje cialo bo i tak jest bardzo kobiece :) chcecie to wyzywajcie od grubasow mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaaaajkaaa
oj kafeterianki.... myslalam zescie mądrzejsze :O przeciez widac ze ten temat to prowokacja, jakas laska z nogami jak klody zalozyla taki temat zeby podogryzac zgrabnym laskom i tyle a wy sie tu klocicie jak nie wiem o co :O eh pamietam kiedys sama bylam troche przy kosci i nie mialam przerw, nawet moj chlopak sie smial ze soboie nogi obcieram :P ale cale szczescie schudlam i sobie taką przerwkę wychodowalam :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
ja mam przerwe, a nogi nawet dosc masywne (jestem gruszka) wiec to jest kwestia budowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgsdgsdgfx
dosc masywne ale nie 2 złączone kłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek00701
mi tez sie nie podobaja te przerwy( male ok sa) niektore laski maja takie wielkie przewy, dla mnie to wyglada dziwnie, dupa, przewa, kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roamn 433
Ale tylko mała jest seksowna .. Wielka przerwa albo brak przerwy ( grube uda ) sa nieatrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez sciemy.....
Mała jest seksowna, duza wyglada jak 2 patyki wbite w dupe, pokracznie i odrażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula768
oooo jest blondiii pokraka jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianaaaaa
A ja mam 173wz i 49kg troszeczke malo ale nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 1982
Jestem facetem i dla mnie tzw. thigh gap to coś super sexownego u kobiety, coś co kojarzy się z płodnością i podobnie jak duże pełne piersi bardzo podnieca facetów. Niestety bardzo nieliczna grupa kobiet ma taką budowę i zapomnijcie o ćwiczeniach , dietach i podobnych tam , może coś uzyskacie jednak nie szkielet a to tak naprawdę układ kostny czyli szeroka miednica tworzy tzw. THIGH GAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się strasznie takie przerwy podobają, ale mam za wąskie biodra i dużo ćwiczę, więc mam dość umięśnione uda i przerwy nie posiadam. mój facet uważa takie przerwy za obleśne, więc są różne gusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×