Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula768

Przerwa miedzy udami

Polecane posty

Gość Paula768
bns v Zgadzam sie z Toba :) to wyglada koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula768
blondiii pewnie juz zalamana ze ma taka szpare ,ale co tam gra twardzielke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhfghghfg
Ja mam tę przerwę, i rzeczywiście jestem szczupła, ale już się przyzwyczaiłam do moich chudych nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfbfbfbfb
przerwa miedzy udami jest ok, musi byc bo wtedy nogi sa zgrabne. nie jest tylko fajna kiedy laska ma taki ksztalt nog jak... hm pilkarze, czyli cos takiego mniej wiecej ( ) (to sa dwie nogi) wtedy ta przerwa jest ogromna i okropna i przytycie raczej nic nie da, bo to wina nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhfghghfg
Podobno zgrabne nogi stykają się tylko w trzech miejscach: kolanach, łydkach i kostkach :) Mi brakuje kilku milimetrów w łydkach, czyli nie mam zgrabnych :D ale może jak trochę poćwiczę to się zetkną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ja Cie namierzam dlatego nie pisalem:) ale sobie odpuszcze bo po co mam Ciebie chamsko przyprzec do muru i... zmusic do tego zebys byla milsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem miła... ja tylko dla tej autorki jestem nie miła bo tylko zazdrość z niech tryska... :o Do Ciebie jak na razie nic nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nic nie masz, ale nei chcesz zebym teraz przybyl, ale coz, pewnie sie boisz ze jestem jakims smierdzacym, nieumytym, starym garem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nim nie jesteś,,, ale fote zawsze możesz zapodać :D może wpaniesz w oko pauli, w dodatku tobie sie tez podoba :P :P :P Wpraszam sie na weselicho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tylko na meila, bo do ogolnego to nie daje, bo co zaraz maja sie rozdzwonic telefony z agencji reklamowych ? :):) sluchaj a Ty taka madra wiec ja czekam na zdjecia, no chyba ze nie bylas u komunii i nei posiadasz poprostu aparatu a glupio sie Tobie przyznac?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxvccvxvc
Moja znajoma ciągle do mnie mówi "jakie chude nóżki", "nóżki jak patyczki". Ja, mimo, że jestem od niej nieco niższa, mam dłuższe nogi, no i tę przerwę - ona ma takie krótkie baleronki, ale moje komentwać musi, bo inaczej chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fbfbfbfbfb fota mistrzostwo świata :D :D :D Michael_Mrt chciałeś moją fote oto i ona wyżej to prawdziwa ja :D wydało się :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zmykać... umówmy sie na wieczór obowiązki wzywają...czas sie odchudzać :P Poćwiczyć :P co nie paula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxvccvxvc
Tap Madl, jeśli chodzi o mnie to BARDZO się przejmowałam. U innych nawet ich wady były dla mnie zaletami. Na szczęście zaczęłam się zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula768
blondiii takie masz nogi jak na 2 zdjeciu ?? kobiety to jak ty wychodzisz z domy z tymi przeszczepami ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×