Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lepiejniemiecserca

jestem nieszczesliwie zakochana:(

Polecane posty

Gość lepiejniemiecserca

to tak boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiejniemiecserca
myslalam ze ktos odpisze,pocieszy,moze jest tu ktos w podobnej sytuacji?jak sie odkochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpier... się od niego jak ma żone i dziecko tempa idiotko!!! Co chcesz rodzinę rozwalić??? :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twardziel Hans
Jeśli robisz dobre lody to mogę zrewanżować się minetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrwerqqqqqqqqqqqqe
lepiejniemiecserca sama jestes tepa szmato skoro nie rozumiesz ze serce nie wybiera!!!!!a na twoje posty juz nie odpowiadam wiec pisz co chcesz Jesteś tępa i nawet ja to potwierdzę, ktoś kto tutaj pierwszy napisał że jesteś tępa ma 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrwerqqqqqqqqqqqqe
epiejniemiecserca za co?za to ze go kocham?widze kto tu pisze-grube brzydactwa co sie boja ze ich chlopy zostawia Ja się nie boję, bo pedałem nie jestem i nie mam chłopa i mieć go nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz po rozstaniu w myślach mówiłam mu dobranoc i wyobrażałam sobie że go głaszczę po dłoni...chciałam żeby to poczuł. Nie mogłam żyć bez niego. Zwróciłam się o pomoc do polecanego rytualisty ze strony http://magicznerytualy.pl - napisał że sprawa jest ciężka, aczkolwiek urok miłosny może pomóc. Zdecydowałam się, wszak nie miałam nic do stracenia. I całe szczęście odzyskałam go. Znowu jest jak dawniej. Znow uśmiech gości na moich ustach. Znow mam w kimś oparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie raz zakochalem, ale se zwalilem i mi przeszlo. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po rozstaniu nie mogłam się pozbierać. Dopiero dzięki urokowi miłosnemu ze strony urokmilosny24.pl odzyskałam faceta. Znow jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×