Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chanel.

zdrada?!?!?!?!?!?!?!?!

Polecane posty

Gość chanel.
Rusłan - nie odejdę do "kochanka" bo nie czuje z nim żadnej więzi emocjonalnej, po za tym to nie jest typ człowieka z którym mogłabym "iść przez życie" nie chcemy być razem. myśliciel999 ja nie twierdze ze z partnerem nie jest mi dobrze, jest ,lecz czasami jednak nie wystarczająco. i nie jest mi zawsze źle tam gdzie jestem pirat flapjack - nie odpisałeś...doszedł mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pirat Chcesz ze mnie skurwiela zrobić co to kutasem myśli? Seks jest tym co pcha ludzi do łączenia się w pary. Im lepszy seks tym szczęśliwsza para. A osobiście daje mi chęć do zmagania się z życiem. W zasadzie to tyle. Autorko Nie mówię że musisz odejść do kochanka. Chciałem powiedzieć że już zawsze będziesz miała świadomość że z innym było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika000
bzykaj przyjaciela i partnera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unknownman
nie mysli ten, któremu go ucięto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos ładnie to powiedział Stwórca dał nam co prawda 2 głowy, ale dal za mało krwi żeby zasilić obie jednocześnie :D Poza tym życie jest krótkie i trzeba je wycisnąć do maksimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę pisać co masz robić bo to Ty powinnaś się zastanowić czego od życia chcesz ale na pewno musisz z czegoś zrezygnować. Nie masz prawa oszukiwać partnera !! Albo zostajesz z partnerem ( i tylko z nim) albo wybierasz kochanka albo zostajesz sama i czekasz na faceta którego pokochasz i który zadowoli Cie w 100 % . osobiście zostałabym z partnerem bo zawsze jest ryzyko ze będac z kochankiem lub z kimś innym kto Cie zadowala równie dobrze jak kochanek - spotkasz nagle kogoś "lepszego w lózku". W ten sposób można tak w nieskończoność a to nie o to chodzi. Seks jest b. ważny, według mnie to jest podstawa związku ale związek posiada więcej składowych o które również trzeba zadbać a kochanek jak mówisz ich nie spełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanel. Nic nie dotarło do mnie piratflapjack@gmail.com mam inny oficjalny mail ale boje się go podać tego stworzyłem by go pokazywać publicznie. spróbuj jeszcze raz na tego może dojdzie najwyżej zaryzykuję i podam oficjalny rusłan kiedyś chciałem z tobą przeprowadzić wywiad. Nic ci tym pytaniem nie chciałem zrobić, myślę że to jest bardzo ważne pytanie na które powinien każdy odpowiedzieć kiedyś jedna dziewczyna mi napisała że do seksu dojrzewała 10 lat rożnie jest z ludźmi i każdy ma inne podejście. Mam jedną teorię dotyczącą seksu i postrzega go przez kobiety oraz mężczyzn ale na razie nie będę jej ujawniał publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×