Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezadowolnaOpole23

jakość obsługi w sieci play

Polecane posty

Gość niezadowolnaOpole23

jestem klientka sieci od 2 lat.Kilkakrotnie kontaktowało sie ze mna biuro obslugi klienta z propozycja podpisania umowy,gdyż mam telefon na karte.Skutecznie odmawialam,jednak jakis tydzien temu zauwazylam na stronie PLAYA fajny telefon,w śmiesznej cenie i z calkiem ciekawymi pakietami w umowie.Zdecydowalam sie od razu i natychmiast skontaktowalam sie z BOK.Jednak osoby po drugiej stronie chyba nie byly zainteresowane pozyskaniem nowego klienta.Przełączano mnie kolejno do różnych dzialow,nikt nie chcial ze mna rozmawiac o konkretach.Na koncu uslyszalam ze,najlepiej bedzie jak udam sie do najblizszego punktu,bo oni nie znaja szczegółów.Troche mnie to zdziwilo,bo jakis czas temu bralam tel.w heah na mixa i tam cala sprawe zalatwilam w 5min.z miła i kompetentna pania przez telefon.Kurier dostarczyl przesylke i gotowa umowe i po sprawie.Ale wracajac do tematu.Udałam sie do najblizszego salonu/punktu obslugi i tam kolejna niespodzianka.Przy kontuarze jakas parka oglada telefony i kazdy przestepuje z nogi na noge,widac ze sa znudzeni.Pan zza lady w tym czasie prowadzil zywa konwersacje przez telefon.Spoko.chwile poczekam.Minęły 2min.5 , 10 a facet zamiast zajac sie klientami opowiada do telefonu o niedzielnej imprezie,o zakupach w castoramie itd.itp.Zero zainteresowania.Na moja uwage pan odwrocil sie do mnie placami.I tyle jesli chodzi o poznanie szczegółów oferty.Może akurat mialam pecha,ale k...a troche kultury!!!!!Ktos w tym playu powinien sie zajac takimi burakami bo pewnie nie bylam pierwsza i ostatnia.Mam zamiar cos z tym zrobic,o ile ktos zechce mnie wysluchac.I nie wiem czy zdecyduje se na ta siec,bo niestety w opolu jest jeszcze kilka punktów z taka obsluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewsdft
my z chłopakiem poszlismy do punktu play w galerii krakowskiej tylko zeby kupic glupi starter play i tez zostalismy bardzo niemilo potraktowani przez jakiegos buraka :o nie mowie ze trzeba kolo mnie skakac ale odrobina kultury w kontakcie z klientem by sie przydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000000000000000
tylko omijać play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolnaOpole23
jesli mowimy o opolu to mozliwe ze mowimy o tym samym punkcie w c.h ziemowit czy jakos tak,Była galeria centrum na ul.krakowskiej.szukam po necie gdzie moge zlorzyc skarge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uogólniajcie, po prostu źle trafiliście :) sama korzystam z playa, co prawda na kartę, więc z obsługą zbyt wiele do czynienia nie mam, ale też większych zastrzeżeń brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×