Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jasha

nie chce tego dziecka...

Polecane posty

Gość jasha

jestem w ciazy, nie chce tego dziecka, robilam tylko test, co mam zrobic? nic na sile... jestem u szczytu wytrzymalosci, nie jem, nie spie, nie wychodze, co chwile wyje jak glupia, mieszkam z rodzicami, nie mam pracy itd pozatym dla mnie to koniec zycia.chce tabletki poronne, ale brak mi gotowki, a im pozniej uzbieram tym gorzej, wszyscy mn ie zmuszaja zebym tego nie robila, ale to jest moze zycie, nikt nie rozumie Ze nie bede szczesliwa juz nigdy. jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tyyyyyyyyyyyyyyyyy
to masz problem widac jestes dzieckiem jeszcze po tym co piszesz i po sposobie twojego wypowiadania sie za swoje czyny ponosi sie odpowiedzielnosc a nie podkulac ogon nikt tu za ciebie nie podejmie decyzji na forum ani ci nie doradzi dziecko to nie koniec siwata zawsze jest jakies w miare sensowane wyjscie z sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha
jakie? \nie macie pojecia co czuje, sama sie sobie dziwie ale nic nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie??????
to ty powinnas wiedzec jakie przeciez jestes dorosła:D jak sie zachcialo uprawiac sex to trudno masz za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha
nie bylo, bo nie wiedzialam, facet mnie oszukal, on by chcial, nie bylo prezerwatywy...zawsze byl to stosunek przerywany, potem on sie przyznal ze zrobil swoje, pomyslalam ze niec z tego nie bedzie, nie wierzylam, az zrobilam test ostatnio, od tygodnia jestem w szoku.wegetacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzieci miec nie bede;;;
a nie możesz porozmawiac z ojcem dziecka, w końcu zrobił swoje i powinien wziąśc odpowiedzialnośc za dziecko, nie możesz jego poprosic o pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha
chce to przerwac, nie wyobrazam sobie dalszego zycia, nie tak...ja uz niewiem czemu tu pisze, niewiem sama co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bardzo nie chcesz to
pozycz kase a;lebo niech facet pozyczy i wyjedz do jakichs Czech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co czujesz789
women on web poszukaj w googlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha
pisalam ze on chcial tego, tak mysle, poniekad chyba mnie utrzymac przy sobie dzieckiem, ale nie zdawal sprawy sobie, ze zniszczyl mi zycie. blagam go o pomooc dziennie setki smsow, setki minut rozmow, aby pomogl mi przerwac, to nieeee...nieeee...nieeee, i tyle tak slysze. a ja odchodze od zmyslow, az wstyd sie przyznac ale poczulam sie tak bezsilna ze nawet mysli przychodza rozne, ze lepiej cos sobie zrobic, jestem w desperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha
women on web...wiem ale kasa, on mi nie chce dac. musze pokombinowac, a czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedactwooo
:O:O:O:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do ginekologa po pierwsze żeby potwierdzić, jeszcze na sto procent nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha
jest to pewne, ciagle boli mnie brzuch jak na @...piersi, itd poprostu czuje to, test pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a okres się długo spóźnia? Jak tak bardzo nie chciałaś dziecka to dlaczego uprawiałaś seks ja jakimś niepewnym typem i to w dodatku bez zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA SZCZERZE
jezu jak mi ciebie żal żebym miała kasę sama bym ci pomogła,koszt to około 1500 zł,zależy od gina,a jak rodzice nie pożyczą?spróbuj może od prowidenta trzeba pracować,ale ja go oszukałam,powifziałam że kto teraz legal. pracuje tylko nie oficjal,od tego gdzie ktoś znajomy brał,ma nr.,gdzie mieszkasz?jak tx znalazłaś takiego ch... przecież poród nawet to będzie dla ciebie tortura.../mam córkę /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha
bo glupota ludzka nie zna granic. sama pluje sobie w twarz. spoznia sie tak ze w listopadzie wogole nie bylo. a z nim bylam od niecalego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieciekawie :O Sama oceń co dla Ciebie najlepsze. Ja nie jestem za aborcją w takim przypadku jak Twój. Ale ocen wg siebie i zrób jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha
nie wyobrazam sobie porodu, mysle ze nie pozwole sobie dozyc do tego.jesli nie uda mi sie. na women on web na tabletki potzreba tylko 120 zl plus oplaty jakies tak dodatkowe, on nie chce mi dac kasy, w pon moze znow pokombinuje zkad sie tylko da, oby sie udalo i nie bylo za pozno na tabletki poronne. liczy sie co on chce i ze on chce, ja go zaczelam nienawidziec za to...ja sama niewiem czemu, ale tak czuje, poniekad za to ze on celowo chce mnie zniszczyc, pomimo ze widzi jak cierpie, jak mi zle, ze nie jem, nie sypiam, nie wychodze, ze nie wiem juz co robie z bezsilnosci, tylko slysze ze jestem poje.......a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedactwooo
trzeba bylo tez brac jakies talbetki anty w waszym obowiazku jest sie zabezpieczac jak i on tak i ty a zabezpieczeniei tak by wam nie dalo do konca gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha
teraz to nie da mi niec, ze trzeba bylo brac tabletki anty itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JUZ TWÓJ I TYLKO
TWÓJ PROBLEM TRZEBA BYLO MYSLEC A NIE BYC TAKA TĘPA DZIDA:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki ale czy to nie
dziecko to nie koniec swiata. teraz jestes w szoku....ale nie ty pierwsza nie ostatnia. facet niech płaci alimenty, dasz rade, pewnie rodzice pomogą. nie bierz zadnych leków, to moze byc grozne dla ciebie. piszesz ze nie jestes dzieckiem...to sie tak nie zachowuj. stało sie i nie ma co rozpaczac. kobiety układaja sobie zycie mimo dziecka w młodym wieku. lepsze to niz kombinowanie z jakimis pigułami i zycia z mysla ze zabiło sie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy można być w ciąży nie odbywając stosunku a dotykając miejsc intymnych w okolicach odbytu rękę ze spermą lecz nie płynną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×