Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jasha

nie chce tego dziecka...

Polecane posty

Gość jasha .
czytalam to juz, jakis czas temu, ja nie potrafie zmienic odczuc chocbym chciala, to bedzie niechciane dziecko, ktore bede zawsze obwiniac ze zjebalo mi zycie, wiec po co to wszytsko, kazde z naszej trojki nie byloby szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljkaiooka
smutna historia:( aż płakać mi się chce:( autorko daj szanse temu dziecku! jeśli go nie chhcesz to lepiej oddać je do adopcji...Tylu jest ludzi, którzy pragną mieć dziecko a nie mogą>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to pomoze ci
poszukaj na necie tabletek arthrotec tabletki na poronienie koszt od 300 zl w gore bierzesz 4 tanletki co 4 godz potem krwawienia i po klopocie ok 2 tyg bedziesz miala tak jakby okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołłłza
No to zrob uzytek z tej smyczy i skoncz ze sobą. To rozwiąze twoje problemy a nam juz truc nie bedziesz jaka to nieszczesliwa jestes, Masz odwage zabic dziecko - miej odwage zabic siebie !!! Jestes tak beznadziejnym czlowiekiem ze nikt po tobie plakac nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to pomoze ci
tabletki mozesz uzyc do 9 tyg wiec spiesz sie. poszukaj na necie informacji o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
nie mam 300 zl tylko tu jst problem, a czas leci, dostane z women on web, ale nie wiem kiedy czas leci i jutro wplace kase im, boje sie ze przysla za pozno albo wogole, ja uzbieralam kase jak moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czytalam to juz, jakis czas temu, ja nie potrafie zmienic odczuc chocbym chciala, to bedzie niechciane dziecko, ktore bede zawsze obwiniac ze zj**alo mi zycie, wiec po co to wszytsko, kazde z naszej trojki nie byloby szczesliwe." ale gwarantuje Ci że mówisz tak teraz bo jesteś załamana i widzisz tylko problem daj sobie pomóc i nierób sobie krzywdy jak to zrobisz będzisz czuć pustkę do końca życia to dziecko Cię kocha mimo że niemoże jeszcze nic powiedzieć bo jest malutkie żeby sie bronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
wcale nie lepiej oddac, potem po latach przypomni o sobie, bedzie miec pretensje, a ja tez nie chce zyc ze swiadomoscia ze urodzilam i ktos tam je wychowuje, a ono wie ze jestem potworem i wszyscy wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to pomoze ci
jasha farmakologiczna aborcja dziala tylko do 9 tyg ta w gabinecie mozna przeprowadzic do 12 tyg ale to koszt 1500 zl a nawet wiecej. Nie masz od kogo 300 stow pozyczyc? rozumiem Cie bo też bylam w ciazy ale ja usunelam i byla to moja swiadoma decyzja i nie zaluje bo nie mialabym jak wychowac dziecka a po drugie jestem za mloda by siedziec w pieluchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jasha farmakologiczna aborcja dziala tylko do 9 tyg ta w gabinecie mozna przeprowadzic do 12 tyg ale to koszt 1500 zl a nawet wiecej. Nie masz od kogo 300 stow pozyczyc? rozumiem Cie bo też bylam w ciazy ale ja usunelam i byla to moja swiadoma decyzja i nie zaluje bo nie mialabym jak wychowac dziecka a po drugie jestem za mloda by siedziec w pieluchach" jasne za młoda kurwa dama ale żeby sie pieprzyc to niejesteś za młoda zdziro bo dziecko to jest jakś przedmiot co sobie mozna usunąć i wogle wszystko co za tępe baby autorko z tego co do ciebie pisze nic niedociera ale wspomnisz moje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Jasha, zestaw z Women On Web kosztuje teraz 90 euro czyli ok. 400 zł, ale jeśli ma się trudną sytuację materialną można prosić organizacje o obniżkę kosztów. Sama operacja bankowa przelewu zagranicznego może Cię kosztować od 5 do 50 zł, zależy w jakim banku masz konto. Myślę że to nie jest astronomiczna kwota, możesz pożyczyć od kilu osób cześć kwoty a potem systematycznie spłacać. Jest też Arthrotec- lek na stawy którego jeden ze składników stosuje się przy aborcji farmakologicznej. Daje on około 80% szans na poronienie, kosztuje 50 zł za opakowanie 20 tabletek ( do aborcji potrzeba 12 ). Trzeba tylko skombinować receptę, ale to nie jest jakiś wielki problem. Wystarczy wysłać jakiegoś znajomego do ortopedy lub lekarza rodzinnego, niech symuluje ból stawów i powie że pożyczone od znajomego tabletki Arthrotecu uśmierzyły jego ból i przychodzi po więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to pomoze ci
xrozza nie wpiepszaj sie bo nie znasz mojej historii Kobieta ma prawo decydować o tym czy chce urodzic czy tez a Ty świata nie zbawisz ! Jeśli nie masz warunkow do macierzynstwa,nie jestes na nie gotowa to mozesz usunąć ciąze.Jakos mna to nie wstrzasnelo tak jak Toba.Kobiety beda usuwac ciaze a Tobie nic do tego a jak chcesz to mozesz miec o 10 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to pomoze ci
ja kupilam arthrotec na necie za 300 zł opakowanie 20 szt ale mozesz zrobic tez tak jak pisze .pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
No ja myślę że nie warto płacić jakimś hienom, naciągaczom 300 zł za Arthrotec który można kupić w aptece za 50 zł, zwłaszcza że zdobycie recepty nie jest trudne. No ale każdy wybiera sam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
zadziala ten arthrotec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Pewniejszy jest zestaw z Women On Web, ale Arthrotec daje też ok.80% skuteczności. Z relacji moich znajomych wynika że skuteczniej działa wzięty dopochwowo. Wiesz, Arthrotec wywołuje tylko skurcze macicy, czasem to wystarczy żeby poronić a czasem nie....Za to Ru486 które wchodzi w skład zestawu z Women On Web uśmierca zarodek poprzez odcięcie dopływy progesteronu, więc jest pewniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
tez tak sadze pomozna a wiesz moze ile dni wolnego musze skolowac sobie na zazycie tabletek z wow od zazycia do czesciowego dojscia do siebie fizycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Jasha, obumarcie płodu w wyniku użycia Ru486 jest przeważnie bezobjawowe także tego dnia możesz normalnie pracować, wolne powinnaś sobie wziąć tylko na ten drugi dzień w którym zażywasz mizoprostol. Wtedy właśnie rozpoczyna się właściwa aborcja, wtedy wydalasz tkankę ciążową. Trwa to kilka godzin. Trzeciego dnia będziesz mieć nadal krwawić ale nie powinno Ci to utrudniać normalnego funkcjonowania. Krwawienie zresztą będzie się utrzymywać od 1 do 3 tygodni po aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
jak sie je zazywa??? dostalam instrukcje na wow ale nie wydrukowalam(brak mozliwosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Dostaniesz jedną tabletkę Mifepristonu (RU-486) i 6 tabletek Mizoprostolu ( składnik Arthrotecu, wywołuje skurcze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Możesz też wejść na forum: http://www.womenonweb.info/ poczytasz sobie wpisy kilkuset innych kobiet które przeszły wcześniej to samo co Ty teraz przechodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
pierw ta jedna RU? a reszte ile i co ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
nie potrafue sie zalogowac na to forum...juz kilka razy tam chcialam wejsc i niec z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że wasze matki tak nie zrobiły tak z wami mogły was spuścic w kiblu bo przecież to tylko komórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Bo żeby zalogować się na forum to najpierw się trzeba na nim zarejestrować ;] Najpierw połykasz jedną tabletkę Mifepristonu a po 24 godzinach aplikujesz pod język lub między dziąsłem a policzkiem 4 tabletki mizoprostolu, trzymasz tam pół godziny, potem połykasz. Po następnych 4 godzinach kolej na następną dawkę czyli 2 kolejne tabletki mizoprostolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legalbrunette
Ty jestes głupia czy mi sie tylko zdaje ? A czym tutaj to biedne dziecko zawiniło ? To rodziców trzeba karcić !!! Bo nie wiedzą co to jest gumka ? I tak zapewne będziesz miała dzieci później wiec o Ci chodzi ? W TAKIM RAZIE TWOJA MATKA CIEBIE TEŻ NIE POWINNA URODZIĆ! BĄDZ JEJ WDZIĘCZNA ŻE DALA CI ŻYCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legalbrunette
PATOLOGIA ! CO Z TYMI DZIEWCZYNAMI SIE DZIEJE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legalbrunette PATOLOGIA ! CO Z TYMI DZIEWCZYNAMI SIE DZIEJE ! Zgadzam się ale my nic niemożemy będzie załować jak będzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legalbrunette
to moje drugie konto. Ale gzie sa zabezpieczenia ? Skoro ona nie chce mieć dzieci to niech sobie wpierdoli wkładke ona kosztuje ok 1000zł i spokój na cale zycie, a nie rpzychodzi do ludzi z takim problemem gdzie wie ze wszyscy beda jej tego odrdzać. KTO OWGOLE WYMYSLIŁ TE ZJEBANE TABLETKI ! CIEKAWE ILE ONA MA LAT ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×