Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jasha

nie chce tego dziecka...

Polecane posty

Gość jasha .
nie zmienicie swiata...wy macie takie poglady ale kazdy jest inny. dla mnie to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
i ciesze sie ze sa takie tabletki oraz WOW, bo inaczej nie mialybysmy wyboru, tylko rodzilybyysmy niechciane dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ! mogłaś się zabezpieczyć czemu tego niezrobiłaś? jest tyle sposobów. matką bedziesz zawsze nawet jak zabijesz to dziecko to one będzie w twojej świadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Jasha, jesteś dorosła, podejmujesz świadome decyzje i za nie odpowiadasz, na prawdę nie musisz się nikomu z tego tłumaczyć ! Chcesz dalej słuchać tych inwektyw ? Jeśli szukasz zrozumienia to nie na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka nie w kropeczki
xrozza Matką będzie dopiero jak urodzi! Ludziom już się w głowach poprzewracało... A co do naszych matek, urodziły nas bo CHCIAŁY, a nie musiały. Gdyby nas nie urodziły, to nie byłoby nas, i o z tego? Nawet nie wiedziałybyśmy o tym. A to, że same żyjemy nie obliguje nas do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! poźniej będziesz żałowała, i czas nie zawroci ;] Wyobraź sobie że trzymasz malutkie dziecko ne rękach i nagle zostawiasz je na śmietniku w zimna zimę i skazujesz na śmierć! fajnie ? Ty swoje maleństwo własnie na to skazujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna usunac dziecko
nie wyobrazam sobie ja o swoje malenstwo staram sie juz 3,5 roku boze chodze po lekarzach lecze sie w klinice nie wyobrazam sobie tego:(jak tam mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne nieobliguje was do niczego bo przecież jesteście śwętymi krowami i żeby użwyać rozumu też was to niedotyczy ja się pytam setny raz nieumiecie się zabezpieczać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka nie w kropeczki
xrozza A wiesz, że zabezpieczenia są zawodne? Życzę ci, żebyś mogła się o tym przekonać na własnej skórze. Sama zawsze bardzo uważam, zabezpieczam się dwiema metodami i nie doprowadzam do sytuacji ryzykownych, ale do głowy nie przyszłoby mi oceniać dziewczyny, które znalazły się w ciężkiej sytuacji. Choćby z tego względu, że nigdy nie wiem, czy i mnie coś takiego nie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj biedronko nawet gdyby zabezpieczenie mnie zawiodło to nie zabiła bym swojego dziecko. więc niemusisz mi niczego zyczyć akurat jakos ciągle widze takie przypadki że to nieodpowiedzialne idiotki chciały się pieprzyć ale poniosło je bez zabezpieczenia a potem a co tam mam kaprys to usune o tępe strzały kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
dajcie spokoj juz, to nie jest dziecko jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie tłumacz będzie Ci łatwiej zagłuszyć wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
poprsotu nie wyobrazam sobie urodzic dziecka, nie jestem gotowa na to, kazdy ma prawo do podejmowania decyzji na reszte zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale wtedy jak będziesz łaskawie na to gotowa to niebędzie mogła mieć dzieci i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
ty chyba nie wiesz co to znaczy jak wali ci sie swiat, nie spisz po nocach z tego powodu tak bardzo nie chcesz ze nie umiesz jesc, popadasz w depresje, nie masz ochoty wyjsc z lozka a co dopiero domu, brzydzisz sie siebie wiedzac ze nosisz cos w srodku, itd wtedy chcesz tylko zeby tego niebylo, nie masz wyzutow sumienia, myslisz tylko aby poczuc ulge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
niewiem nie mysle o tym, poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
wyrzutów *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to jest i niemusisz mi mówić dlatego pozwól sobie pomóc bo po tym co zrobisz niebędzies czuła ulgi tak CI sie tylko wydaje będzisz czuła się jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamasasa
to ty zaslugujesz na to by sie brzydzic toba potworze! Ja mam 19lat,wpadlam choc sie zabezpieczalam,nie czuje sie gotowa ale jak uprawia sie seks to trzeba zwazac na konsekwencje i poniesc odpowiedzialnosc. Jestes obrzydliwa egoistka,ktora udaje,ze robi to dla dziecka a tak naprawde widzi tylko wlasną dup.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna usunac dziecko
ty chyba nie wiesz co to znaczy jak wali ci sie swiat, nie spisz po nocach z tego powodu tak bardzo nie chcesz ze nie umiesz jesc, popadasz w depresje, nie masz ochoty wyjsc z lozka a co dopiero domu, brzydzisz sie siebie wiedzac ze nosisz cos w srodku, itd wtedy chcesz tylko zeby tego niebylo, nie masz wyzutow sumienia, myslisz tylko aby poczuc ulge 16:47 widzisz autorko to jest dokladnie tak samo gdy ktos bezkutecznie stara sie i walczy by zajsc w ciaze czuje tak samo tylko ty z wlasnej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Jasha, nie daj się tej propagandzie, prawidłowo przeprowadzona aborcja zarówno farmakologiczna jak i mechaniczna nie wpływa na płodność kobiety. Ważne żeby tylko po wszystkim upewnić się że nie zalegają w macicy żadne pozostałości tkanki ciążowej które by mogły doprowadzić do zapalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocna widać że niemasz pojęcia o niczym więc niepieprz dziewczynie głupot usunie to niech sie liczy z tym że dzieci może niemieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
xrozza, ok. to poproszę jakieś dane naukowe, medyczne na potwierdzenie Twoich słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha .
przeciez sie z tym licze, kto powiedzial ze nie? jakbym je chciala to bym nie myslala nad tym jak usunac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Jasha, jeśli nie zaniedbasz kontroli medycznej po aborcji farmakologicznej ( czyli usg 10 dni po ) to nic Ci nie będzie. W przeważającej licznie przypadków macica oczyszcza się z zalegającej tkanki ciążowej sama tylko w nielicznych przypadkach potrzebne jest dodatkowo wyłyżeczkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×