Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3554665867987o989

Poddałem się i już nie szukam dziewczyny bo to nie ma sensu

Polecane posty

Gość gość
szukaj na czatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo jest dziewczyn wartosciowych. Ja zawsze w gim czy liceum mialam w klasie puste laski, nawet specjalnie sie z nimi nie kumplowalam bo to nie moj typ. Znam malo facetow, z ktorymi czuje sie naprawde dobrze i nadajemy na tej samej fali, bo nie chodzi o to zeby byc z dziewczyna z ktora zle sie czujesz i musisz sie nadmiernie starac i starac jej cos udowodnic. Poszukaj kogos, bedac z tym kims bedziesz mogl zachowywac sie naturalnie i w zamian dostaniesz zyczliwosc i cieplo. A wlasciwie nie szukaj! Takie osoby spotykasz przypadkiem, w szkole czy gdzie indziej, a nie na internecie! Sama szukalam na internecie i nic z tego nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tematy robią się już nudne.... jeden pospolity schemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim. Byłem od wielu lat samotny byłem krótko z dwoma dziewczynami ale tak wyszło ze dalej byłem samotny. Ostatnio kilka miesięcy temu poznałem fajna dziewczynę przez jeden z portali internetowych i zaczęliśmy spotykać się, ale zauważywszy ze lepiej się dogadujemy jako dobrzy znajomi , przyjaciele ,niż jako przyszła para. Ale w tym sęk że ja wciąż potrzebowałem miłości. Zamówiłem w końcu rytuał powodzenia u płci przeciwnej u rytualisty perun72@interia.pl – i już po 2 miesiącach byłem w związku. Jak dotychczas jest świetnie. W końcu czuję że żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuzgości
Ziomeczku, Ty tak na serio? Jest tyle sposobów, żeby znaleźć papienkę ;) Ja Ci polecam ero.club ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le szukasz w zlych miejscach olej imprezy, puby, szukaj plaza latem, silownia ,basen a co robiles w szkole? szkola to tez miejsce takie jak kazde inne, praca widzisz jej zachowanie na codzien, ja tu ci doradzam a sama tez jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna975
Mówię Wam jedną z niewielu osób która zna się na magii jest wróżka Sigita. Opowiedziała mi jak zrobić skuteczny rytuał miłosny i co ważne zadziałało!! Chłopak w końcu mnie zauważył i teraz ciągle adoruje. Kontakt to tej Pani jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jestem samotny zupełnie jak kolega który założył temat, nie mam pojęcia co robić, a zrobiłem już chyba wszystko co mogłem. szukałem wszędzie, zarówno na imprezach i w barach jak i w bibliotekach i na siłowni. wszystko bez sensu, nie wiem czy w ogóle jest jakaś kobieta która mi się spodoba a ja spodobam się jej. cały czas mam nadzieję, to chyba bardziej kobiece forum niz męskie wiec nawet zostawie kontakt do siebie ero.club/2936/szukam-dziewczyny-inteligentny/ ale i tak jestem sceptyczny ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachwycają sie tobą a i tak nie jesteś w ich typie? Mi nawet nigdy żadna nie powiedziałą że jestem przystojny, o liczbie koszy które juz miałem nawet nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to moja sytuacja była trochę lepsza. Dostałem w życiu kilka koszów, ale spotkałem też dziewczyny, którym się podobałem i było ich więcej niż odrzuceń. Były wśród nich i te ładne i te przeciętne. Swoją miłość poznałem jednak dopiero w wieku 23 lat mimo tego, że pierwsze okazje miałem już w wieku lat 17. Przez te 6 lat miałem kilka niezobowiązujących przygód czyli całowanie się, obmacywanki itp. , dostałem kilka koszów, dałem też kilka koszów dziewczynom. Raz trafiłem na śliczną, ale niestety zajętą dziewczynę, która na imprezie, na której była bez chłopaka poprosiła mnie abym ją pocałował. Kurczę, zabujałem się w niej, ale to było bez sensu gdyż ona nie chciała zerwać z chłopakiem. Innym razem świetną dziewczynę, u której miałem fory poderwał inny chłopak, który wykorzystał moją bezczynność i brak inicjatywy spowodowane moją nieśmiałością. Przez pewien okres szukałem dziewczyny na siłę i to był błąd gdyż w tym czasie zaliczyłem kilka koszów. Gdy odpuściłem po pewnym czasie poznałem moją stałą partnerkę. Poznałem ją przypadkowo przez mojego kolegę. Zasada jest taka, że nic na siłę. I to się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Rosa Flores
Czy potrzebujesz pilnej pozyczki? Masz dlugi? Czy masz zly kredyt? Czy odrzuciles bank, jesli potrzebujesz pozyczki na rozpoczecie wlasnej inwestycji biznesowej LUB? Poznaj Pamela Rosa Flores FIRMA My pozyczamy ludziom pomimo zlych wyników kredytowych / sa tacy zli. Zapewniamy kredyty dla firm i osób fizycznych na dlugoterminowe i krótkoterminowe niskie oprocentowanie w wysokosci 2% rocznie dla osób fizycznych i firm. Programista nasz kredyt szybko i niezawodnie, stosuje sie dzis i uzyskac nasza natychmiastowa odpowiedz. kredytodawcy maja zagwarantowana dobra, 100% Gwarancje i gwarantuja maksymalne bezpieczenstwo klienta. W przypadku dalszych pytan prosimy o kontakt za posrednictwem naszego adresu e-mail: (pamelarosaflores11@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie jestem przeciętnym kolesiem, jestem wysoki, zadbany i przystojny" - no, jak sobie dodajesz punktów atrakcyjności wysokim wzrostem to już się domyślam dlaczego nie masz dziewczyny - buc jesteś i tyle :D przystojny to kwestia gustu, a nie zadbana to jest tylko patologia teraz; mieć czyste ciuchy, myć się i nie śmierdzieć, używać jakichś kosmetyków to nie jest ani wyczyn ani wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×