Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajnik82

drugi mąż....

Polecane posty

Gość pytajnik82

pytanie do kobiet, ktore po rozwodzie po raz drugi wyszly za maz: gdzie i jak poznalyscie swoich drugich mezow i ile mialyscie lat? mialyscie juz wtedy dzieci? pytam, by nie tracic nadziei i ja tez mam szanse ulozyc sobie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwię się kobietom, którym chce sie drugi raz wychodzić za mąż ja jestem 8 lat w szczęśliwym związku, po rozwodzie i jakoś nie mam ani ochoty ani potrzeby wychodzic za mąż za swojego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojego drugiego męża
poznałam na czacie dla muzyków. rozmawialiśmy przez dwa mce aż poprosił o spotkanie w realu. real był jak grom z jasnego nieba. czułam się jak nastolatka, a obydwoje mieliśmy wtedy prawie po40 lat. tak iskrzylo między nami, ze i on i ja od razu wiedzieliśmy ze to właśnie to :-). mamy swoje dzieci, ale na wspólne nie zdecydowaliśmy się. ślub wzięliśmy po 5 latach. to też był impuls - pow. a może chcialabys nazywać się tak jak ja? a zza pleców wysunął bukiet róż. zgodziłam się bez chwili wachania. droga autorko- można ułożyć sobie życie raz jeszcze i być szczęśliwym bardziej niż zawsze- czego ci życzę! lubie kiedy mój mąż mówi do mnie moja kochana zono:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×