Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kusiciel_piekielny

Ile jeszcze tych marketow powstanie ?!

Polecane posty

to jest chore, u mnie w mieść gdziekolwiek się zwolni jakiś trochę większy lokal to w to miejsce robią market ... No kurwa dosyć ! Niech ktoś nad tym zapanuje, przecież oni rozpierdola naszą i tak marną gosp.całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie atakują Biedronki!Dookola mnie sa trzy a teraz budują czwartą :OI po kiego grzyba ich tyle w tak małej odległości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyziemny, błahy, chodnikowy, ale prawdziwy ... jezeli sami nie wykończą nawzajem to rozkurwią wszystko ... Idź tam popracuj, zarobisz 1200 zł z czego połowę wydasz u nich, a tych 600, 400 pojedzie na zachód ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rynek się jeszcze nie nasycił, ale przyjdzie czas że będą burzyć te zbankrutowane blaszaki. To samo było w Niemczech 20 lat temu. Teraz tam są jedynie porządne centra handlowe, a wszystkie hangary z falistej blachy już dawno nie istnieją. W Ch Echo w Świętochłowicach ostatnio splajtował carrefour :) Może to pierwsza jaskółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za zamknieciem marketów ale ty bierzesz na siebie dwie kwestie: - podwyzka cen (sklepy od razu by ceny podnisly male lokalne z racji utraty konkurencji w postaci sykontów) - utrate pracy przez setki tysiecy ludzi pracujacych w marketach jako: kasjerka, menadzer, sprzataczka, ochrona, transport, reklama itd itp znajdujesz tym ludziom prace i doszucasz nam do portfela roznice jaka bedziemy musieli wiecej placic za chleb, hm za wszystko zgadzasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfveve
wy się dziwicie że tyle tego teraz POwstaje a czytaliście jakie oni mają rocznie przychody? :) i co roku rosną więc się nie dziwcie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wstręt do takich działań. Prezydet mojego miasta miał świetna lokalizacyje na hotel naprawdę świetne widoki, trochę na uboczu choć do centrum blisko a mimo to wybrał market, no chuj mnie strzela, a dzieje się tak w całym kraju ...czy przystojny ? hmm to pojęcie względne i nie mi oceniać ... Są różne gusta a poza tym jestem zbyt skromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak większa konkurencja pomiędzy marketami na Polskim rynku wykończy naszą gospodarkę? Proszę wytłumacz mi, bo nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziś, bo musze spadac do mojej kobiet, ale odp. Narty. Zgrywasz sie na sile zeby cos pokazac czy naprawde chcesz uzasadnienia mojej teorii ?? ... Spzdam do kiedys tam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×