Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niesmialy25

Córka znajomych dobierała się do mnie

Polecane posty

Witam Serdecznie Nie wiedziałem gdzie to napisać ale wybrałem ten dział z uwagi na sytuację w jakiej się znalazłem ostatnio... Otóż mam 25 lat i do mnie do domu przyjechali znajomi (moich rodziców) którzy potrzebowali noclegu na weekend... Przyjechali ze swoją córką która ma 16 lat... Ja jestem na ostatnim roku studiów i studiuję w tym samym mieście co mieszkam (tak jeszcze z Rodzicami) ... Ale do rzeczy... W pierwszą noc kiedy to nocowali znajomi w jednym pokoju na materacu, ich córka nocowała u mnie w pokoju na moim łóżku a ja postanowiłem przespać się na karimacie na podłodze też u mnie w pokoju... Jakoś po godzinie 2:00 (wszyscy już spali) się obudziłem, właściwie zostałem obudzony niespodziewanie gdyż ręka córki znajomych znalazła się na moim kroczu!!! - Całkowicie mnie to zdezorientowało - zerwałem się jak poparzony i po prostu uciekłem do łazienki pod pretekstem że mam potrzebę fizjologiczną... I spędziłem w łazience ponad godzinę z nadzieją że córka znajomych położy się spać i zaśnie w końcu... Co robić??? Jeszcze dziś będą nocować a jutro z rana odjeżdżają - nie mogę powiedzieć że ich córka dobierała się do mnie... Spotkało was coś takiego??? Co robić??? Jak zareagować zgodnie z sumieniem?? (moje sumienie podpowiada mi aby iść nocować do kumpla pod pretekstem nauki na zaliczenia :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati wroclove
wg mnie powinieseś iść do kumpla po cholere ci problem z taką smarkulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się będziesz szczypał
daj jej galę do obróbki z połykiem i 🖐️ ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prostownik idiotów
powiedz to rodzicom. to ważne, bo mają jeszcze szanse wyprostowac smarkulę... ale licz się z tym, że posadzą cię o to, że to TY sie do niej dobierałeś :O, a ona z zemsty to potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfds
Ma szanse wyruchac 16 latka i rezygnuje :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaci
Jeżeli do niczego miedzy wami nie doszło, to może lepiej jak to przemilczysz. A tej nocy najlepiej trzymaj się od niej z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
poważny facet studiujący nie bedzie ruchał jakiejs smarkatej dzifki która sie dobiera pewnie pierwszy raz go widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy błąd,
że spałeś w tym samym pokoju co ona, trzeba było od razu się wynieść gdzieś indziej, np do garażu. Lepiej zmiataj jak najdalej, bo to twoja wina, że uwodzisz niewinną "16".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati wroclove
chłopie uciekaj od "takiej" panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prostownik idiotów
Sądzę, że każdy rodzic chciałby wiedzieć, że jego dziecko zaczyna się staczać... Pytanie czy ci uwierzyliby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radze ci isc na noc do kolegi. Nie powinienes nic nikomu mowic, nie teraz. Zadbaj o to aby w zaden sposob nie miec z ta smarkula kontaktu. A po ich wyjezdzie , zalezy jakie masz uklady ze swoimi rodzicami, powinienes im o tym wspomniec jakos delikatnie w koncu to ich znajomi i ich corka. Jednak najpierw pomysl o sobie abys nie mial prokuratora na glowie. Zmykaj z tego domu , a nastepnym razem nie daj sie wmanewrowac w spanie jakies malolaty u ciebie w pokoju. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowartoscowani
dla mnie to dziwne ze was razem umiescili w jednym pokoju. smierdzi mi to provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prostownik idiotów
dlaczego TY masz odejść ze SWOJEGO domu? A gówniara w tym czasie przetrzepie twoje osobiste rzeczy? Wywal ją na karimate do pokoju ze starymi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati wroclove
rzeczy osobiste zamknij w jakiejś szafeczce i od kupla na noć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati wroclove
i jeszcze zaznacz jej ze jak "coś "poprzestawia to powiesz jej rodzicom co robiła w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie zniknij
na tę jedną noc. Jakoś sobie poradzisz. Jak rodzice bedą się dopytywać dlaczego, powiedz im, ale sam się z wyjaśnieniami nie wyrywaj bo nikt nie da tobie wiary, że malolata dobierała się do ciebie, tylko wszyscy uwierzą jej, że to ty ją molestowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam wszystko załatwione - zmykam do kumpla na chatę na tę noc :) Ogólnie to w gwoli ścisłości - tych znajomych moich Rodziców znam już ponad 5 lat (wiecie, takie dzień dobry - do widzenia ect... A ich córkę to w sumie 3 raz widzę na oczy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.onufry
a nie zapomnij mój synu iść dziś do spowiedzi, bo grzech to wielki, kapłan wysłucha Cię najlepiej, nie od tego są fora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes gejem :). A jesli dziewczyna jest chetna, to nic tylko zapoznac ja z fiutem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrekowa
zapoznac ja z fiutem????? :O za mloda, mogłby siedziec za to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamojetoprowo
Coś mi się zdaje, że miałeś ochotę na młodą dupcie, napaliłeś się - a że nic z tego nie wyszło to puszczasz wodze fantazji i chodzisz ze sztywnym, bo chciałbyś żeby tak było. Myślę, że zdrowy chłop to dałby se chociaż zwalić, tym bardziej, że prokurator już ręki na jej piczce nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrekowa
a rozmawiałeś z nią o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
16stke juz mozna stary lepiej korzystaj no chyba ze jestes prawiczkiem i sie tak wystraszyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×