Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niesmialy25

Córka znajomych dobierała się do mnie

Polecane posty

Prawiczkiem nie jestem Ale sam od listopada 2010 :/ i trochę ciśnienie zatyka :/ :D Ale jednak wolę pozostać z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrekowa - nie rozmawiałem z nią o tym. Ogólnie to dziś od rana nie ma mnie w domu (Chwała za mobilny internet :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrekowa
a może lepiej nic nie mówić, sama nie wiem ... skoro rzadko ją widujesz, to już wiesz przynajmniej, ze spać z nią w jednym pomieszczeniu nie powinieneś bo to grozi ugniataniem jajców ;O skisnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaKRKKKK
i z czego taki raban robsz choby ci jaja urwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goguś
A tam w łazience to nie waliłeś konia czasami w ciągu tej godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
lepiej walic konia niz dać jakiejs smarkatej 16letniej dzifce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvcv
Po pierwsze w RP minimalny wiek to 15 lat. Po drugie to zalezy czy chcesz z nia "cos wiecej". Powiem Ci, ze niezle sie wmanewrowales z tym spaniem w tym samym pokoju. Bo jak wpadniesz jej w oko(a ty odmowisz sobie przyjemnosci), to pamietaj, ze kobiety sa bardziej msciwe niz mezczyzni, moze zaczac wymyslac rozne historyjki, ze jej cos zrobiles etc. Jesli nastepnym razem ja spotkasz wlaczaj dyktafon, ukryta kamere(masz prawo legalnie nagrywac, ale na wlasny uzytek - i publikacja do kolegow jest nie wskazana) - w razie czego masz dowod w sadzie, ze to ona chciala(mimo, ze opublikowanie przed sadem jest nielegalne, w Polsce nie ma zasady zatrutych jablek i ujdzie ci to plazem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×