Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 5658klllll

jak można sformułować smsa żeby facet zrozumiał że mi na nim zależy

Polecane posty

Gość 5658klllll

hej. spotykam sie juz jakis czas z kims, i chcialabym dac mu do zrozumienia ze mi na nim zalezy, co napisac zeby nie wyjsc na desperatke, a zeby mu sie zrobilo milo, jakich slow uzyc zeby wiedzial ze mi na nim zalezy i traktuje te znajomosc powaznie, ale jednoczesnie zeby nie odebral tego jako narzucanie sie, proba stawiania pod scianą i zeby on sie określał tzn co do mnie czuje itd. Prosze o konkretne przyklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo kochanydfv
nie rob wstydu nam kobietom .Masz ty problem z facetem i sms !!! dziewcze otwórz oczy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo kochanydfv
Bożżżż ....:) albo to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5658klllll
mozna napisac smsa, w tym nie ma niczego zlego. Spotykam sie z facetem jest cos miedzy nami a jakos malo sie odzywamy do siebie,. Tzn ja sie nie odzywam Chce sporobowac pokazac mu ze mi na nim zalezy. Jak moge napisac - konkrety - ale nie tak wprost - podobasz mi sie, no bez przesady, cos mniej wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoa
ale po co mu chcesz to pisac? Jak facetowi bedzie zalezec, to na rzesach stanie,aby Cie zdobyc. A jesli ma Cie gdies, to nie pomoga Twoje wyznania, tylko sie pograzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5658klllll
nie chodzi o to zeby pisac wyznanie, tylko dac mi do zrouzmienia ze mysle o nim. mam podejrzenie ze on moze myslec ze mi nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej nie odzywałeś się ostatnio
ciekawa jestem co u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5658klllll
nie cos bardziej sugerujace ze nie ejst mi obojetny. To brzmi jak do kolego. Z reszta on sie odzywal 2 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślałam o tobie:) co u ciebie
? trudno mi powiedzieć jak wyglądają relacje między wami. oby nie nachalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE RÓB TEGO !!!!!!! to najgorsze co mozesz zrobic takie cos na początku znajomosci niech bedzie troche niepewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialne..
niepewny aż się podda/zrezygnuje kobieca logika nijak ma się do rzeczywistości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuu
przytulam moje serduszko do twego buziak :) - ja tak pisze mojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoa
a po co dziewczynie facet, ktoremu trzeba sugerowac to i owo? Jak nie jest ciota, to trafi do dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5658klllll
myślałam o tobie:) co u ciebie - to niezle, ale cos wiecej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialne..
może napisz do niego i wklej tutaj jego odpowiedź? będzie wiadomo na czym bazować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samoa ale po co mu chcesz to pisac? Jak facetowi bedzie zalezec, to na rzesach stanie,aby Cie zdobyc. A jesli ma Cie gdies, to nie pomoga Twoje wyznania, tylko sie pograzysz. a jeżeli jest nieśmiały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5658klllll
wiecie ja do niego malo pisze, i zachowuje sie z dystansem, tak po kolezensku. Ale jednak jest cos miedzy nami w sensie fizycznym. i teraz nie wiem czy jego zchowanie jest spowodowane tym ze ja sie dystansuje, czy mu na mnie nie zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci tak
ile sie znacie? co to znaczy, ze malo sie odzywacie do siebie, a fizycznie juz miedzy wami cos jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5658klllll
wczesniej duzo sie odzywalismy i oboje okazywalismy sobie zainteresowanie. Pozniej cos sie popsulo bo oboje zdystansowalismy sie do siebie na odleglosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5658klllll
dokladnie przenalizowalam sobie swoje zachowanie i doszlam do wniosku ze bardzo prawdopodobne jego zachowanie zimne wzgl mnie wychodzi z tego ze ja sama tez sie tak zachowuje. wiec musze sprobowac i przejac inicjatywe jak jestesmy na odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5658klllll
pare km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
napisz to co podpowiada ci serce i nie sluchaj idiotycznych komentarzy o narzucaniu, sami sa tak oblesni ze nikogo nie znajda, to daja takie rady zeby innym zaszkodzic paszkwile jedne ;) nie pisz o slubie, ale napisz to co ci przyjdzie do glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te czarnule
jesteś jego koleżanką do bzykania, to oznacza, że nie będzie zbyt romantycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla laska
Jezeli czuje sie do kogos cos wiecej to chyba to nie jest takie trudne zeby mu to powiedziec. Poprostu napisz: Czuje cos do Ciebie. Czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×