Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aparatkaa

KLIMATY W PRACY

Polecane posty

Gość aparatkaa

Dużo by pisać....ogólnie źle, źle... jest tyle toksycznych ludzi, że jutro to jest kolejny dzień męczarni. Trzeba z nimi przebywać i tolerować. Nie mogę znieść wywodów emocjonalno-wychowawczych-życiowych pewnej babki ode mnie starszej o 20 lat a widze ją 8 h non stop... jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
U nas podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To samo mam
U mnie podobnie, plus wscibstwo, obgadywanie, zazdrość, ploty. Tak to jest jak pracują same baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinazlublina
niektorzy faceci co do obgadywania tez nie sa lepsi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinazlublina
niektorzy faceci co do obgadywania tez nie sa lepsi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ludzie fajni, ale szefostwo pozostawia wiele do życzenia. Stwarza taką atmosferę że się chce pochlastać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo niestety
siedzę obok baby 20 lat starszej która uważa iż z racji tego że jestem "gówniarą" ( po trzydziestce...) może mną rządzić tak jak swoimi dziećmi(które sobą rządzić dają). Całymi dniami opowiada o swoich dzieciach i kocie, dosłownie godzinami może opowiadać jak kot się o nią ociera, jak go głaszcze...ogólnie to jakieś chore, do tego jak próbują ją przystopowac bo po prostu nie pozwala mi się skupić na pracy to się obraża co 5 minut, robi jakieś dziwne wyrzuty mówione niby do mnie niby w przestrzen a potem leci do szefowej i się skarży:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatkaa
no tak...znamy to mnie wykanczaja takie baby moje dobre wychowanie nie pozwala na zly komentarz a niszczty mnie to od srodka/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo niestety
no właśnie, one żerują na tym że mało kto jest tak chamski jak one i że ludzie nie chcą konfliktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak się wetnę ale pamiętajcie że: "z chamem trzeba po chamsku" bo inaczej nic nie zrozumie Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo niestety
a jak cham ma "plecy" ?:P i nawet jak powie że ziemia jest płaskim dyskiem opartym na grzbiecie krokodyla to szefowa przyzna mu rację a nam nigdy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×