Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

coś dla kafeteryjnych romantyczek poszukujących faceta!

Polecane posty

jakby jeszcze ktoś pytał co ike chce powiedzieć:P o róznych sferach po- życia niech pyta żabę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasuje na kafe
typowa kurwa szukająca męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatkowo jestem zawsze szczera i empatyczna do kwadratu tęsknisz za kimś ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, nie był w moim typie oj tam kłamiesz aż ci dym żabimi uszami idzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta z historii odcięła sobie uczucia od seksualności. Ma niejasne oczekiwania i ucieka w świat fantazji. Dlatego jest nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak offer... Kalibana kocham no tak któż nie kocha offer... kalibana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to typowa współczesna kobieta. a jej przyszły mąż to typowy współczesny facet. "któż nie kocha offer... kalibana" ja kocham wszystkich miłych chłopaków :classic_cool: sercem, sercem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham wszystkich miłych chłopaków o widzisz! czyli wyżej wspomnianego również :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Żaba Jeśli to ci piszesz byłoby prawdą, to nasz gatunek wymrze za 50 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm.......
Cóż... ja patrzę na to inaczej... życie: Postanowiłam sobie, że do 18tki z seksem poczekam i że na pewno tylko jak kogoś pokocham no i.. tak się złożyło, że w wieku 22 lat zakochałam się z wzajemnością, on był czuły i opiekuńczy, o rok starszy, ale po 4-letnim związku. Po 2 miesiącach spróbowaliśmy, trochę dotykania, potem po jakimś czasie próba seksu i "nie wyszło", nie byłam wystarczająco rozluźniona, odłożenie tego na bliżej nie określoną przyszłość (on mnie 'szanował") i... jakiś czas potem koniec związku..... w wieku 24 lat drugi związek, już wiedziałam, że tego chcę, seks po miesiącu, potem mniej lub bardziej udany przez kolejne 4 i.. koniec związku on wyjechał. 3 lata bez związku i bez seksu. Kolejny facet, 3 miesiące zanim go zauważyłam - chodziliśmy razem na zajęcia, miesiąc poznawania się i seks, związek. Facet zakochany, ale trudny, chciał mnie zamknąć w złotej klatce, marzył, żebym czekała na niego w domu z ciastem i najlepiej nigdzie nie wyjeżdżała... 10 miesięcy razem, seks najlepszy jaki miałam, ale w końcu miałam dość, czułam, że mnie ogranicza, wyjechałam, poznałam kogoś, więc z tamtym się rozstałam. Wreszcie poczucie, że mogę być, taka, jak lubię, że dogadujemy się dobrze i nie chcemy tylko siedzieć w domu.... ale po 1,5 miesiąca on się znudził, widać nie był naprawdę zakochany, cóż.... teraz mam to gdzieś. Po nim w ciągu 4 miesięcy miałam 2 krótkie romanse, wiedząc, że nie będzie z tego związku i jednego faceta na jedną noc. Nic już nie zakładam. Po co było czekać na tą miłość, lepiej cieszyć się życiem i niczego nie szukać. Gdzie nie pójdę, faceci oglądają się, lub mówią wprost, że im się podobam, a mimo to nic stałego w moim życiu nie miałam. Więc teraz czas korzystać z życia i robić karierę..... Kobiety w dzisiejszych czasach często radzą sobie lepiej same, niż z kulą u nogi, jaką bywa facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o widzisz! czyli wyżej wspomnianego również " ino siem nie zapyndzoj :P "Jeśli to ci piszesz byłoby prawdą, to nasz gatunek wymrze za 50 lat ..." nie wymrze, młodociane dajki często się nie zabezpieczają. :P "Kobiety w dzisiejszych czasach często radzą sobie lepiej same, niż z kulą u nogi, jaką bywa facet. " mhm :D stąd ---> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5045332

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym wklejonym topie
to takie Marty siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×