Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewka 76783

co chcecie na gwiazdkę?

Polecane posty

Gość ewka 76783

może mi się przyda jakiś pomysł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja mam taki problem, że nic nie chcę, bo nic nie potrzebuję. A jeszcze niedługo mam urodziny, więc mój facet dwoi się i troi, żeby wymyślić coś pożytecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvetova_dama
Ja bym chciała paletkę cieni do powiek od Artdeco i jakieś piekne perfumy, ciekawe czy, któryś z moich Mikołajów się domyśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja upatrzylam sobie ciekawa toaletke drewniana w stylu vintage z przegrodkami w srodku... Bylam na przedswiatecznym kiermaszu na Rynku w Krakowie o czarowaly mnie te sliczne rzeczy :) Zazyczylam sobie taka na gwiazdke, podaje linka gdyby kogos tez urzekly bo znalazlam ich w Internecie, okazalo sie ze to jest Pracownia Plastyczna Inkluz i maja tez sklep w sieci :) http://www.sklep.inkluz.com.pl/product_info.php?products_id=1208 podoba Wam sie taka toaletka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaaaaaaaaaaarla
23 lata, kobieta. Ja bym chciała komputer nowy o klasę lepszy niż mam teraz (np. karta lepsza niż NVida GeForce 8800GTS) Marzy mi się nowy miecz, walcze w bractwie rycerskim, a mieczj uż poorany przez kilka lat ;/ I w sumie tyle. Ale nie dostanę od nikogo, bo jestem dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcę zegarek niebieski www.slapwatch.pl,nowy telefon (będę miała,bo mi się umowa kończy więc coś dadzą ;) ) i zobaczyć II kreseczki na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ania
ja bym chciala fajne cieple kapcie domowe, i bizuterie....wiecej na razie nie wiem. (no wiadomo super bryka i takie tam to bym tez chciala...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym żeby św. Mikołaj przeczyścił mój komin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×