Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zona cukrzyka

cukrzyca

Polecane posty

Gość cukrzyca
Bartek 88 Twoja rada tez moze poskutkuje.rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrzyca
powiem Wam ze dzis nawet bylo spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposób
na niefarmakologiczne trwałe usunięcie cukrzycy: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ http://www.youtube.com/watch?v=sNcF_f5sdoo 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl & WWW.lechrk.republika.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrzyca
anusiadanusia i sposob wlasnie czytam wasze linki za ktore b dziekuje ,jest tu duzo ciekawych wiadomosci na temat cukrzycy i nie tylko.goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrzyca
witam, anusiadanusia u meza tez jest teraz 140 ale musi sie bardzo pilnowac tzn posilek o jednej godz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrzyca
Witam.anusiadanusia czytam te artykuly i wiele died jest b dobra dla nas rowniez .nie zapeszam ale ostatnio maz jest lagodniejszy ,jak dlugo nie wiem.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrzyca
witam,anusiadanusia moze moglabys mi przeslac link o nascisnieniu ,bo naprawde mozna duzo sie z nich dowiedzic.wiem ze jest ich sporo w internecie ,ale te sa b ciekawe co mi przeslalas.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjkhljl
mam ucznia z cukrzyca. zachowuje sie jak zlosliwe adhd. smieje sie jak glupi do sera. w dodatku cioagle pije kole i je zelki. ma tez astme i jest na sterydach. mysle ze cos mu zrulo beret albo sterydy albo cukrzyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrzyca
bo ja mam nadcisnienie .dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrzyca
wszystkim ktorzy mi pomogli,doradzili ,zycze Spokojnych zdrowych Swiat Bozego Narodzenia oraz szampanskiej zabawy 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam męża i córcie chora na cukrzyce. Mąż jak ma niski cukier to jest zły, ale gdy tylko przekąsi to "wraca do normy". U córci nie zauważyłam huśtawki nastrojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrzyca
asmana ,moj maz chyba jest najgorszym cukrzykiem tzn zmiany nastroju b czeste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
widać ze nigdy nie słuchasz tego radia wejdź na stronę ich to się dowiesz nie tylko a od niedawna telewizja trwam ma program o ziołach Drogowskazy zdrowia prowadzony przez Stefanie korzawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy cukrzycy trzeba dobrze dopasować leki. Trzeba też regularnie odbywać wizyty u lekarza, ta choroba może wiązać się z powikłaniami. Mój ojciec, obecnie ma neuropatię cukrzycową, łyka alaprolipon, dwa razy dziennie, leki przyniosły mu ulgę, to też przekłada się na zachowanie. Ważna jest też dieta, ale o tym każdy cukrzyk wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutek
Zbyt wysoki poziom cukru nie jest widoczny negatywnie w zachowaniu człowieka. Miałem cukrzycę (było i 380 czasem), wyleczyłem się. Dziś mój średni cukier z 2 tygodni to 129. Bo czasem zjem coś słodkiego to jest 145, czy 150. Powszechnie wiadomo że wysoki poziom cukru na różne rzeczy szkodzi, a pomaga jedynie na mózg i myślenie. Bo nasz mózg żyje glukozą. Jak jest mały poziom glukozy to mózg się powoli wyłącza. Wtedy jest problem. Kiedyś w szpitalu leżał kolo mnie chory cukrzyk. Normalny facet. Kiedyś pielęgniarka dała mu za dużo insuliny. Cukier mu spadł. Człowiekiem trzęsie, gada od rzeczy, krzyczy, szarpie się, wyrwya, przeklina, dwie pielęgniarki nie mogły go utrzymać aby mu dać zastrzyk z glukozą. Musiała przyjść trzecia... Po zastrzyku w 5 minut spokój, przeprosił te panie. Wniosek: uważać z insuliną. Jak się jest na insulinie nie podejmować długotrwałego wysiłku. Ja na głowie stawałem aby odejść od insuliny. Bo ona szkodzi na organizm w dłuższym czasie. I już od wielu miesięcy nie biorę. Facetowi z cukrzycą jest nerwowo, bo od miesięcy nie ma wcale seksu (albo od kilku lat). Zaradne żony coś sobie poszukają na boku. A mąż przeczuwa, wyczuwa i wkurza się... A potem żona mówi - no wszystko go denerwuje...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak masz stosunkowo lekko podwyższony poziom cukru to do wyrównania najlepszy będzie Diabetover. Używam regularnie i na razie jest wszystko pod kontrolą. Diety specjalnej nie trzymam, ale więcej się ruszam i jest wyraźna różnica w samopoczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam cukrzycę 2 i poszukuje lek Forxiga. Może ma ktoś odsprzedać. Pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×