Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palalaka

36 tydzień- pozycja główkowa-poprzeczna, czy jeszcze się przekręci?

Polecane posty

Gość palalaka

Witam! Byłam dziś na USG u ginekologa i trochę mnie zmartwił, gdyż powiedział że dziecko ułożone jest główkowo-poprzecznie i jeśli miałabym rodzić, to na dzień dzisiejszy musiałaby być to cesarka... ja cesarki bardzo się boję, gdyż bardzo ciężko goją mi się wszelkiego rodzaju rany... myślicie że jeszcze się przekręci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast pytać
a jakie rokowanie gin przedstawił? co do przekręcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnoludka28
Jest szansa: - albo obroci sie samo, ma jeszcze czas - albo obroci je lekarz -albo ty mu pomozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palalaka
wiecie, ja w ciągu swojego życia bardzo dużo schudłam... mam rozciągnięte powłoki brzuszne i lekarz stwierdził że szanse na przekręcenie są, ale niewielkie... dał mi ulotkę z różnymi ćwiczeniami i od dziś zaczynam się gimnastykować ;) Co do przekręcania już podczas porodu, to powiedział że to jest bardzo niebezpieczne i on nie podejmie się przekręcania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam tak,
dziecko bylo w pozycji poprzecznej.Najpierw przez wiekszosc ciazy lezalo pupa w dol a okolo 34 tygodnia ciazy czasem juz poprzecznie.Jak sie przewracalo to tylko znowu na pozycje posladkowa.W dniu porodu bylo znowu w pozycji poprzecznej.Mnialam planowana carke w 38 tygodniu.Mi sie tez rany wolna goja ale te w srodku zagoily sie szybko.Skora troche sprawia problemow ale i tutaj nie bylo tak zle.Jedynie to mimo,ze carka byla 6 miesiecy temu blizna nadal jest czerwona ale nie boli,taka "moja uroda"powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikozyjka
Jak się samo przekreci super- pomóż sobie ćwiczeniami. Ale nie pozwól żeby ci lekarz dziecko przekręcał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
mój lekarz by cie umówił na cc na 38 tc i nie dal szans na przekręcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam to samo w drugiej ciazy, na dodatek lekarka powiedziala, ze bede rodzic sn bo pierwsze dziecko ur bez problemow. Znalazlam w necie cwiczenia... cw tylko raz bo zlapaly mnie straszne bole ale dziecko sie obrocilo i ur syna w 2h sn :) Syn odwrocil sie 2 tyg przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×