Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annamariasanta

Jaki stanik do karmienia?

Polecane posty

Gość Monika_1985
Zastanawiałam się jakiś czas, bo większość jest niewygodna, albo zwyczajnie brzydka. Fakt, że jesteśmy mamami, powinien przecież chyba wzmacniać poczucie kobiecości. Co nie? Generalnie zadowolona jestem dopiero ze stanika Alles z serii MaMa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze wam polecam amerykańską markę Bravado, biustonosze te noszą gwiazdy w Hollywood - Beyonce, Penelope Cruz, Jessica Alba - tu są dostępne: www.babymama.pl/bravado-m40.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a ktoś nosił KOSTAR? Oni mają całkiem dużo karmników, pytanie jak jakościowo? I czy wygodne? Bo cenowo jeszcze całkiem przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staniki alles fajne i w bdb cenie Polecam model Kelly U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w Salonie Zdrowego Biustu coś ci doradzą. Ja poszłam do nich, bo nie wiedziałam jaki mam rozmiar, no i wszystko się okazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dk98
Do karmienia to najlepiej sobie kup 'mamabel' z Triumpha :) Są wygodne z przodu odpinane .. Sama ma taki i jestem bardzo zadowolona :) Możesz go kupić tutaj ->http://www.ekubas.pl/ Sama robię zakupy tutaj i przesyłka do max 3 dni :D Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze dni po urodzeniu dziecka są dla młodej mamy bardzo absorbujące. Szczególnie, gdy jest to pierwsze dziecko i wszystkiego musimy się nauczyć. Spędzamy każdą wolną chwilę na pielęgnacji dziecka, karmieniu, sprzątaniu, praniu ubranek, prasowaniu itp. Ostatnią rzeczą o jakiej myślimy są zakupy. Warto więc w okresie ciąży zadbać o to, aby zaopatrzyć się w odpowiednią bieliznę, którą będziemy nasili po rozwiązaniu. Jeżeli decydujemy się na karmienie naszego maluszka piersią, musimy zadbać o specjalny biustonosz do karmienia. Bardzo dobrym wyborem jest ten model - http://www.cozacena.pl/biustonosz-alles-mama-iic-bialy,215. Jest bardzo miękki, przez co zapewnia nam duży komfort i wygodę. Miseczki są termicznie tłoczone i bezszwowe, więc w żaden sposób nas nie uwierają oraz nadają biustowi okrągły kształt. Miseczka od wewnętrznej strony jest pokryta 100% bawełną i ma wykończenia antybakteryjne. Specjalny krój umożliwia karmienie bez zdejmowania biustonosza, a zapięcie typu Quick-Click sprawia, że odepniesz i zapniesz każdą z miseczek jedną ręką. Miska od wewnątrz pokryta 100% bawełną o wykończeniu antybakteryjnym. Biustonosz posiada 4 stopniową regulację obwodu, pozwalającą na lepsze dopasowanie oraz regulowane ramiączka. Bardzo łatwo dopasować go do każdej sylwetki. Nasze ciało zmienia się po porodzie, więc ciężko jest przewidzieć jaki rozmiar będzie dla nas odpowiedni. Regulowane części sprawią, że bez problemu dopasujemy go do swojego ciała. Pamiętajmy jeszcze o majteczkach. Powinny mieć wysoki stan, ze względu na nasz obolały po porodzie brzuch. Bardzo polecam ten model - http://www.cozacena.pl/majtki-damskie-z-wysokim-stanem-biale,32079. Stanowi to piękny komplet. Nie należy zapominać o tym, że nawet młoda mama musi czuć się pięknie i seksownie. Polecam ten sklep www.cozacena.pl. Nie było żadnego problemu z wysyłką oraz z płatnościami. Paczka przyszła na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przede wszystkim z odpinanym fragmentem, zeby moc go odchylac. Ja mysle ze najlepsza opcja jest w http://aico.com.pl/ maja tam swietne produkty. Ja sie tam ciagle zaopatrywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś z http://www.babymama.pl/ ? Ja zamawiałam ostatnio i wszystkie 4 sztuki są mega wygodne. Zamówiłam sporo, bo po wpisaniu hasła rabatowego: dlamamy - wyskakuje niższa cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monichkaa
Kochana ja miałam z tym duży problem, bo jestem wąska w tali, ale misezcka duza. Naszczeście w internecie mozna znaleźć dobry rozmiar, bo w sieciowkach to tragedia. Ostatnio zamiawialam z firmy Alles i na razie nie narzekam. Fajnie się noszą i wygodne. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!! WYPERIDALAJ piyyyzdo ze spamem sryjalesa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do karmienia to tylko Allesa bo maja super styl, zadne babcine staniki tylkko naprawdę kobiece polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przetestowałam te do karmienia i odradzam. Na początku mleko sie lalo bo dziecko nie nadązało ssac, wiec stanik mokry, musiałam zmieniac kilka razy dziennie. Byłam już mocna zdenerwowana na ten stan rzeczy. W koncu kupiłam sportowe staniki na cienkich ramiączkach rzeby dobrze wygladały pod bluzką. Mam firmy Brubek. Nie mam jakiś ogromnych piersi, ale małych też nie, stanik dobrze sie trzyma bo jest sportowy, ma elastyczny pasek pod biustem, wiec stanik zawijam wyjmujac piers do karmienia. Na poczatku na brzuch kladlam pieluszke tetrowa przy karmieniu, jak melo lalo sie na potege, teraz juz nie musze. :) Na noc zakladam zwykly sportowy. wlkejam w nie wkladki laktacyjne i jest super. Polecam takie rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzik321
Właśnie jestem na etapie szukania biustonosza -albo wory bezkształtne albo tak drogie że brak słów.Przecież ja je wyrzucę za najdalej 3 miesiące bo to nie mój stały rozmiar :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Kupiłam miękkie sportowe po 12 pln... Bo nie wiedziałam jaki będzie rozmiar i się na tyle sprawdziły, że po porodze nie kupowałam innych. Specjalny stanik to pieniądze wydane w błoto. :) kolejna rzecz zbędna moim zdaniem. Od razu polece kupić wielorazowe wkładki laktacyjne np z aventu, a nie jednorazy. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zależy również na tym by ładnie w biustonoszu wyglądać i by piersi były ładnie ułożone. Szmaciaki do karmienia nie są dla mnie, choć 2 posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak, kupujcie byle co, a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów bo "po karmieniu obwisł mi biuuuust!". Porządny stanik sportowy kosztuje podobnie, albo i więcej co "karmnik", i nie da się w nim karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmiłam w staniku yajlee i z ręką na sercu, znowu bym go wybrała. Był bardzo wygodny, miał odpinane ramiączka, wszystko zachodziło bardzo sprawnie. Poza tym był tak zbudowany, że odciążał kręgosłup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×