Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ideowy komunizm powraca

Czy nie uważasz, że amerykanie powinni wynieść się z Korei Południowej?

Polecane posty

(Pytanie skierowane do osób, które przeraża zło wyrządzane innym nawet w odległych częściach świata i które wiedzą co dzieję się na Półwyspie Koreańskim.) Dla mnie to oczywiste, że amerykanie powinni stamtąd jak najszybciej zniknąć. Te świnie z us wstydu nie mają, realizują swoje interesy kosztem Koreańczyków, wybudowali mur dzielący Koreę, dzielący rodziny Koreańskie... wyobraźcie sobie, że nagle Polska zostaje podzielona wielkim murem a Wasi bliscy znajdują się po drugiej stronie, że jedna część to zamorska posiadłość us(w zasadzie Polska jest również podległa us, ale na razie nie aż w takim stopniu jak Korea Południowa) a druga to suwerenne państwo. Tak właśnie jest z Koreą... w Korei Południowej hameryka kolonie swoją zrobiła, jedynie Korea Północna pozostaje suwerennym, wolnym krajem. Amerykanie trzymają w Korei Południowej 40 TYSIĘCY(!) swoich żołnierzy, wciąż stosują wobec Korei Północnej perfidne prowokację sugerujące, że ameryka chce KRLD zaatakować a kiedy Korea Północna pokazuje, że w razie czego będzie potrafiła się bronić hameryka obarcza ją winą za swoje własne hamerykańskie prowokacje, czy to nie jest śmieszne i jednocześnie straszne? Moim zdaniem to niezwykle okrutne, że ameryka uniemożliwia zjednoczenie się Korei... Ilekroć Korea Północna chce zacząć pokojowe rozmowy, hameryka jest na nie i często wyskakuje z jakąś swoją żałosną prowokacją żeby potem wszystko zrzucić na KRLD. Nasze wiernopoddańcze media, celowo rozsiewają złą interpretację tego co ma miejsce w Korei Północnej i całkowicie zmyślone rzecz na ten temat, kłamią jakoby tam wolności nie było. A prawda jest taka, że wolności nie ma w Korei Południowej. Koreańczycy z południa nie mają prawa odwiedzić Korei Północnej a nawet czytać czy rozmawiać na Jej temat(!) bo zabrania im tego ich rząd, za takie "przewinienia" grozi więzienie lub nawet kara śmierci(!). Jeśli któryś Koreańczyk z południa chciałby przejść do KRLD amerykańscy żołnierze stojący na granicy mają rozkaz natychmiast go zabić(!) O tym jednak u nas się nie mówi, wiadomo dlaczego... To straszne co robi ameryka, na całym świecie robią straszne rzeczy... Jedną z tych strasznych rzeczy jest to co zrobili Korei... chcę mi się płakać jak o tym myślę bo bardzo współczuję Koreańczykom... Najpierw amerykanie podczas wojny Koreańskiej wymordowali tam niewyobrażalną liczbę niewinnych ludzi a teraz wciąż gnębią Koreę... Wiem, że się rozpisałam(mam nadzieję, że ktoś przeczyta), ale strasznie porusza mnie ta sprawa, nienawidzę tej zbrodniczej hameryki... a Wy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no raczej tak
amerykanie powinni przestać wszędzie się wtrącać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chili prawdaaaaaaaaaaaaaaaa
powinni nawadniac pustynie afryke.. ja tak uwazam. To jest cos. Co zapisze sie na stałe w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że powinni.Żeby Korea Północna nie miała za duzo roboty z zajęciem południa...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chili prawdaaaaaaaaaaaaaaaa
dlaczego robimy z ziemi piekło zamiast raju;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4124214
Jakby nie Ameryka, to w Korei Pd mieliby zamordyzm, nędzę, obozy koncentracyjne... A tak mają dobrobyt parę razy większy od nas... Idioto.... :( Podobnoie jak było z RFN i NRD... Jak ci sie podoba Korea Płn to tam pojedz. Jak będziesz miał sczęście i znajdziesz kawałek folii to będziesz miał jedyny w całej wsi szybę w oknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×