Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polaroid***

Nie zaszczepiłam swoich dzieci przeciwko odrze, swince, różyczce. nadal się boje

Polecane posty

napisałam, że taką gorączkę można mieć też od innych chorób nie jest to takie rzadkie znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
ciebie świstak powinien już dawno zawinąć i wypierniczyć daleko stąd takiej ignorantki już dawno nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
madajaja- wiesz co, ty jestes jakas nawiedzona, autentycznie. Wole nie miec namacalnego dowodu w postaci chorego, własnego dziecka. Natomiast rodzice takich dzieci zrzeszają się w grupy- i to nie tylko dzieci autystycznych, są tysiące innych ciężkich powikłań po szczepieniach! I to powikłań na całe życie, więc nie pisz pierdół, czy mamy dowody! I wiesz co, nie życzę Ci, zebyś na własnym dziecku doświadczyła, jak ładnie to nazywasz, skutków ubocznych szczepień. Chociaż Ty, w swojej bezmyślności pewnie byś nawet tego nie połączyła, prawda? A z dowodów- moja bliska koleżanka "zaliczyła" zapaść synka, trzy godziny po szczepieniu. Dziecko nie oddychało, wypróżniło się i leciało przez ręce. Od tej pory szczepi w poradni- i ciekawa rzecz- szczepi tak jak ja, czyli z większymi odtępami czasu, pojedynczymi szczepionkami. Inaczej niż w kalendarzu szczepień- da się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apap (tabletki) Możliwe skutki uboczne: Mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości (pokrzywka, rumień, wysypka, wstrząs anafilaktyczny), objawy ze strony przewodu pokarmowego (nudności, wymioty). W pojedynczych przypadkach obserwowano zaburzenia hematologiczne Wstrząs anafilaktyczny! Wycofać apap? wstrząs anafilaktyczny w miejscu gdzie można uzyskać pomocy lekarza to praktycznie śmierć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
Stomatolszko- nie lubię obrażać ludzi, ale Tobie naprawdę się należy- jesteś idiotką. Czy jest obowiązek przyjmowania apapu? A szczepienia są obowiązkowe? Grożą sanepidem? Wydzwaniają i straszą? Odpowiedź na to pytanie świadczy o niskim poziomie Twoich argumentów. Idź Ty się moze zajmij propagowaniem licówek bo na tym zarobisz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
mireczka popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skutkiem ubocznym ibupromu zatoki jest zawał serca. A jkaos ludzie dalej go biorą i nie znam nikogo, kto miałby po nim zawał. Wydaje mi się, ze internet zrobil duzo złego, jeżeli chodzi o szczepienia, bo ludzie nakręcają się nazwajem i wpadaja w obsesję. Za czasów szczepienia mojego syna nie konsultowało się każdej decyzji na kafe, więc jest zaszczepiony. Zastanwaim się czy teraz bym się na to odważyła. :o Środki masowego przekazu uwielbiają tego typu historie i przesadnie je rozdmuchują, a dziennikarze w większości przypadków są laikami i do końca nie wiedzą o czym piszą. Np. każda osoba, która nie chodzi na mecz, wie, że jest to równie"bezpieczne" jak przechadza po pustyni w Afganistanie i po udaniu się na stadion na pewno zostanie skopana przez bandę szalikowców. :o To tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messol, om masz, nawet nie widziałam! a że z zatokami mam problemy to ibuuprom zatoki biorę całkiem często. No to teraz idę chyba kupić miejsce na cmentarzu, opłacam grabarza, przepraszam koleżankę której podstawiłam w podstawówce nogę i układam się do łóżka w czarnej halce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie gadanie, równie dobrze można powiedzieć, że poważne zagrożenie to stwarza w tej chwili twoja szczepiona dziewczynka kto wie ile niemowlaków przed szczepieniem zdołała zarazić, bo zaraża się innych już 3 dni przed wystąpieniem jakichkolwiek objawów choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madajaja
Mireczka,nawiedzona to jest baba, co się nakręca, że szczepionki powodują zapaści i autyzm, to tak na marginesie... Zgodzę się z messol,ze internet przesadnie wszystko nakręca i rozdmuchuje, nakręca często coś, co nie jest prawdą, a potem takie nawiedzone baby w to wierzą, że szczepionka spowoduje zapaść i nie szczepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaf
A co złego jest w spryskiwaczu do kwiatów? Przecież to chyba oczywiste, a zresztą wystarczy poczytać lub porozmawiać z lekarzem, że dziecko należy schłodzić - nie zamrozić. Woda nie może być lodowata. Wskoczcie sobie mądralińskie do zimnej wody latem, gdy panuje upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madajaja
Ojej, jakie to skutki uboczne miewały antybiotyki ileki przeciwgrypowe jakie brałam, takie skutki,że głowa boli,łącznie z jakimś wstrząsem, zapaścią itd, czyli zjadając to musiałam się liczyć z tym,że mogę tego dostać,ale jakoś to wzięłam i nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
to własnie pisałam o nie lodowatej wodzie, a letniej, ale spryskiwacz nic nie daje w tym przypadku, jedynie moczy prześcietadło, które za sekundę robi się ciepłe - to jest chyba ligiczne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie akurat spryskiwacz to dobry pomysł, ta woda ma parować i w ten sposób ochładzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
weź mnie nie rozbawiaj, poważne zagrożenie?? Ciekawa jestem ile dzieci zdążyła zarazić chora ale SZCZEPIONA córka Twojej koleżanki zanim trafiła do szpitala. I jakim patogenem skoro tak ciężko to przechodzi... Kto normalny bierze ibuprom zatoki??? Jezu, Ty musisz być stomatoloszka nieźle walnięta:) Madajaja- ja się nie nakręcam, ty pytałas o dowody na poważne skutki uboczne szczepionek. Ja córkę szczepię, ale z głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madajaja
Antybiotyku, który może spowodować wstrząs też nie musisz zażyć, tyle że powodzenia życzę, jak jesteś porządnie zagrypiona, prawie 40 gorączki, a nic nie jest w stanie Ciebie wyleczyć oprócz tego antybiotyku. To tak apropos obowiązku szczepień a braku obowiązku wzięcia leku z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madajaja
Jak to kto normalny bierze ibuprom zatoki ? Czyś Ty padła na mózg ? Wiele moich znajomych to bierze i sobie chwalą jego działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internet zdemonizował i szczepionki i choroby z głupich chorób, które kazdy z nas przechodził i nikt się nad nimi głębiej nie zastanawiał zrobiono monstrualne zarazy tak samo ze szczepionek zrobiono wielkie zło, a jednakowoż są potrzebne, tylko z głową a prawda leży pośrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
na grypę antybiotyki? pierwsze słyszę? ibuprom zatoki na zatoki? stomatoloszka doucz się trochę, ze to nie pomaga trzeba zrobic rtg zatok i dopiero wtedy leczyć sie u LEKARZA na zatoki, ale nie tym co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaf
Kto bierze ibuprom zatoki? Ja. A co z nim nie tak? Na ból głowy pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madajaja
To jest po prostu kwestia tego,że jedni ludzie są bardzo podatni na takie rozdmuchane afery w necie i wystarczy, że poczytają o jakiejś kobiecie, czy paru kobietach, których dzieci miały coś po szczepionce, żeby od razu zrezygnować z kalendarza szczepień. Ale życie to nie net i opinie z for internetowych, trzeba mieć własny rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaaa
przy 41 stopniach to takie parowanie na niewiele, jak widac sie zda do wanny z wodą to tak, ale paróweczkę to u kosmetyczki mozan sobie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×