Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

KU przestrodze - ponzałam taką dupodajke na tym forum

Polecane posty

szmaciszcze straszliwe...chociaz to chyba nie jest nikt ze znanych czarnych nicków. Myślalam że jest fajna,ale żałuję że ją poznałam....Przestroga- nie wymieniajcie z nikim mejli, numerów gg, nie podawajcie imion...nic.... Jestem załamana...Laska mnie kontroluje...kazdy moj ruch 😭 :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha niby normalna fajna laska miła w ogole...no przecież zawsze chciałam kiedyś wtedy mieć koleżankę ? może przyjaciołke? ale od miesiąca przecież nie chcę, mam kafeterie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) kazdty dostaje to na co zasluguje - as easy as it is;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę ujawnić jej imienia bo jeszcze by wyszło,że Ty to ona i by wyszło też kim jestem ja :( Carie nie ma z czego yebac sprava jest poważna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma żadnego nicka, albo pisze na pomarańczowo, albo nie powiedziała mi prawdy, ja tez jej nie powiedziałam nigdy o żadnym z moich nicków, gdzie ta pisda jest nie wiem ale chyba offline i dlatego osmieliłam się napisać to ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto mnie tak urzadzil z tym Azorem :D ale nie moge sie zalogowac na powiedz.to bo mi nie przyszedl mail potwierdzajacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafetoster - A ......... ło mamo jeszcze troche i dowie sie o ałstralijczyku i innych a to pilna tajemnica strzyżona no nie wiem co robić.. odciąc sie od niej? głupio by było jest z mojej okolicy, miła, normalna... ale przegięła pałę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewc Felek
a ile ma lat tak na oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nie działało nigdy to powiedz.to kafetoster z jakiej niepewnosci? powiedz mi ile masz lat a powiem Ci czy to Ty czy nie :P albo skąd jestes...chociaz ona chyba poszla juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mi na tlenie, moze ja znam, kiedys tez sie taka jedna do mnie przykleila, chcialam wiedziec czy moze to ta sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tlenu :( nie wiem jak to to używac ale to w sumie juz nie pierwsza tzn znalam kiedys wariatke taką 23 lata a glupia jak 14 latka ;O (bez urazy dla mądrych 14stek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mogę to napisać co zrobiła bo ona może tu zajrzeć i będzie wiedziała że ja to ja i że brzydko o niej piszę :O :( a ona zna moje dane...eh :( :/ po prostu wie o mnie za dużo......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jak miedzy 20-25 to nie ta ;) no wiesz co , smiejesz sie ze 23-latka glupia jak 14 a sama tlena nie umiesz obsluzyc :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARTUR1987
ROR masz kontakt z kims z kafe na emailu ? Pytam bos chyba nieglupia kobita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nawet nie chodzi o klejenie, lubię miłych ZRÓWNOWAŻONYCH ludzi...ale no coś z nią jest nietak....ma za wysokie mniemanie o sobie....ale dupodajka z niej bo żaden facet jej nie chce! tak to prawda!! jak to czytasz to wiedz,żeby interesować się sobą i swoim zyebanym charakterkiem a nie tym co ja i z kim kiedy i dlaczego!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×