Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wpisze nicka bo nie

Pytanie do pań i panów też

Polecane posty

Gość nie wpisze nicka bo nie

Temat pewnie wałkowany nie raz.....ale mnie to zastanawia. Moja partnerka, lat 28, wysoka - 175 cm ( nie wiem czy ma to znaczenie ale podaje ), przede mna miala tylko 1 partnera ( tak twierdzi ), podczas seksu - no rozmiar mam przeciętny ( ok 16 cm ), ale jak w nią wchodzę to jest b. luźna. Moment wejścia ok - a później mi lata w niej jak nie wiem co........Czy to znaczy, że miała duuuużo wiecej partenrów ( jak na 1 partnera to doświadczona dość ), czy anatomicznie taka, czy ja za maly ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karororororolinka
To nie zależy od ilości partnerów :DDDDDDDDD Tylko od budowy kobiety ;) Ja jestem 5 lat po ślubie, kochamy się praktycznie codziennie przy czym mój partner jest wg mnie b. duży i jestem taka jaka byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORGASM 2nd MASTER
Powiem Tak spędziłem sporo lat za granicą z ludzmi narodowości nie wspomne gdzie kobiety maja piekne pupy i wielkie cycki razem z kumplami przez ponad 5 lat zaliczalismy dziewczyny kazdego dnia no ok co drugi dzien doszedłem do liczby 325 i powiem tak miała dużo a nie jednego na pewno. uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wpisze nicka bo nie
nie żebym się czepiał : 5 lat to 5x365 = 1825 więc jeśli co 2 dzień to ....... nie mogło wyjść 320 ;) nawet jeśli zaraz napiszesz, że była po kilka razy ta sama. więc twoja opinie na razie odkladam na półkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCEK MASTER
hej mniej wiecej czytaj między wierszami co drugi dzień miało znaczyć że raczej nieprzeciętnie często miałem inna kobietę jedyna znana mi liczba to 325 :P Brazylja, Anglia, Holandja, Belgia, Francja, Rosja, Polska, Niemcy, Chiny, Indie,USA, Canada, Australja, Szkocja zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wpisze nicka bo nie
tak. tak. oczywiście. więc i mniej więcej, między wiersze odkładam twoja odp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCEK MASTER
szkoda słów :P Mimo wszystko poznam miłą cycatke korzystając z okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moff Tarkin
Zalicz jeszcze pełny wymiar edukacji w szkole podstawowej, bo Twój kretynizm i kompletny brak wykształcenia aż wali po oczach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 partner... ale ile stosunków? to jedno... dwa możesz mieć mały obwód to będzie luźno niestety... trzy... Ona może mieć słabe mięśnie pochwy.. może namów ją na kulki gejszy :) wyćwiczy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×