Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mlodaaa żona...

Pomysł na..mielone inaczej

Polecane posty

Gość Mlodaaa żona...

Witajcie. Chcę dzisiaj zrobić mielone, ale nie tradycyjnie, tylko jakoś inaczej. Zastanawiam się nad zrobieniem ich w jakimś sosie, albo może z pieczonymi ziemniakami..sama nie wiem. Może Wy znacie jakieś fajne przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhk,bjkbj,nmdew
ja robię wersję delikatną. o wiele smaczniejsza dodaję domięsa kawałek sera białego, łyżeczkę musztardy podsmażoną cebulę z drobno posiekanymi pieczarkami, majeranek, jajko, bułka tarta. rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhk,bjkbj,nmdew
ja robię wersję delikatną. o wiele smaczniejsza dodaję domięsa kawałek sera białego, łyżeczkę musztardy podsmażoną cebulę z drobno posiekanymi pieczarkami, majeranek, jajko, bułka tarta. rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez dodawania bulki i jajka do srodka - z samego miesa :) a dla smaku musztarda, sos jakis, ser (np. feta). dodatkowo ziola, suszona cebula i czosnek (albo swieze, ale w razie poswpiechu...) i jak najbardiej pieczone w piekarniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
ostatnio robie tylko takie: mieso mielone czysto wolowe, jedno jajko, zadnej bulki, za to starta na tarce marchewka, czosnek, czerwona cebula, pieczarki, ziola prowansalskie, sol i pieprz, ewentualnie troche pora. formuje kotleciki i grilluje na grillu elektrycznym Foremana, niezastapiony sprzet:D bez tluszczu, a zbedny tluszcz wycieka z miesa do pojemniczka, skorka kotletow smakowicie zgrillowana i chrupiaca... caly proceder trwa max 10 minut, z przygotowaniem 15. polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodaaa żona...
lhk,bjkbj,nmdew- fajny przepis, muszę wypróbować. Dzięki wszystkim, następnym razem wezmę przepisy pod uwagę, bo dziś już dawno po obiedzie:) Teraz to ja smacznej kolacji Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×