Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pikolinka

uciążliwy PMS jak sobie radzić?

Polecane posty

kupiłam sobie w aptece jakieś tabletki, ale mają działać po ok 90 dniach regularnego przyjmowania mam nerwa, doła, depresje, bolące cycki, chce mi się jeść i szlag mnie zaraz trafi :O do @ jeszcze kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
ja bardzo długo męczyłam się z PMS, dochodziło do tego, że w krytycznych momentach musiałam brać urlop w pracy. W końcu postanowiłam pójść do ginekologa, przepisał mi tabletki Vixpo, bo przy moich problemach z PMS te tabletki miały pomóc, są przeznaczone dla kobiet z zespołem napięcia przedmiesiączkowego, no i rzeczywiście pomogły już po pierwszym opakowaniu zauważyłam, że taks ie nie denerwuję przechodzę okres dużo spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akedi
Kurcze, może u mnie sprawdziłyby się te tabletki Vixpo. A jak z jakimiś skutkami ubocznymi, odczuwacie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janejane

Biorę od kilku miesięcy vixpo i musze przyznać, że jest lepiej. Pms już mi nie dokucza, wahania hormonów są mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandia

Faktycznie dobór środków antykoncepcyjnych ma aż takie znaczenie przy PMSie? Ja się zastanawiam nad zmianą tabletek na krążek Pola Ring, któraś z Was go bierze? Jakieś efekty uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matraszka

Ja też mam zespół polistycznych jajników, najbardzej przeszkadzają mi silne bóle menstruacyjne z tym związane, zwijam sie z bólu, na szczęcie teraz przyjaciółka dała mi bardoz dobre tabletki vemonis, szybko podziałały i sprawiły że normalnie wyszłam do ludzi, bez nich przeleżałaby, chyba cały dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na moje pms nie pomagalo nic, bralam tabletki antykoncepcyjne ale pomogly tylko na bole miesiaczkowe.. na pms i slabe libido pomogly mi tabletki ovarin, wyregulowaly mnie w niecale 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×