Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna nikt3012

Jakie beda wasze swieta w tym roku? radosne czy smutne?

Polecane posty

Gość panna nikt3012

jw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline**
sama nie wiem... nastawiam się pozytywnie, ale Wigilia prawdopodobnie tylko w 6 osobowym składzie a chciałabym żeby tych osób było 11 :( do tego rak w rodzinie i inne smutki. Jednak nie poddaję się i mam plan na spędzenie tego czasu jak najmilej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę ze , aczkolwiek
moje będą jak zwykle nudne i samotne , mimo , ze z dziecmi je spędzę , ale znow nie bedzxie blisko mnie mojego kochanego . niestety taka praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
bedą smutne. zamierzam siedziec sama w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virescens
Podobno statystycznie na tydzień,dwa przed świętami Bożego Narodzenia zdarza się najwięcej kłótni,awantur lub rozstań między parami. Gwarantuję Wam że przed światami każde z Was doświadczy czegoś podobnego z najbliższymi a jeśli nie doświadczy to znaczy że jest wyjątkiem potwierdzającym regułę. Takie tam coroczne fatalne połączenie foto depresji i stresu przedświątecznego które uleczyłby np miesiąc na Kanarach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilenka
Smutne bo samotne, cóż, taka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((((((((((((((((((
Też chujowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przestan, szkoda gadac! Zawsze na nie czekalam i bylo tak rodzinnie i nie bylo mowy o alkoholu... A teraz? Przez konkubenta mojej mamy Święta są do niczego!! Pija wodke bez opamietania :( to jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaroniebieska
matka z kochankiem ojciec z kochanką partner ze swoimi rodzicami a ja pewnie wezmę coś na sen i prześpię ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mama :(
moje smutne i skromne , w tym roku odeszła moja mama ,były mąż założył nową rodzinę.Będę sama z dzieckiem ,obym tylko nie płakała w tę noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca 30 - stka
moje też będą kiepskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionka11111
gwizdane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ,ze nie beda smutne. Bedziemy sami z synkiem, ale pierwszy raz postanowilam cos zrobic wlasnie dla nas . Upieke ciasteczka, zrobie barszcz. Mysle ,ze nastawienie tez duzo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdena ;
Moje będa cudowne,bo jestem juz po operacji:) i ukochany obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasiaaaaaa;p;p;p;p;p
Nudne....:-/ nie lubię świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje święta
Moje będą do dupy jak zawsze. W maju miałem mieć żonę, a wszystko rozpadło się w wakacje 2010 roku. Jestem sam z problemami, z rodzicami się nie układa. Poza tym ciągle myślę o Niej. Chujnia jak zawsze ogólnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaaa
smutne tysiace kilometrow z dala od bliskich spedzimy je tylko we dwoje z chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj boze.......
chyba tylko ja uwazam ze moje swieta beda swietne. Moze dlatego ze nie obchodze siwat, nie ma u nas choinki, nie ma wigilii, potraw i takich tam. Spedzamy swieta z mezem, razem, cieszyy sie swoim towarzystwem, szykujemy rozne niespodzianki na ten dzien. Odwiedzimy jego rodzicow gdzie na pewno bedzie tradycyjnie, nie przeszkadza mi to. Wspolczuje wszytkim ktorzy beda smutni tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjekqwjnga
smutne, straciłam ojca..... nie wyobrazam sobie nawet tych swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne, mój ojciec właśnie
stracił prace jest przed 60...gdzie on cos teraz znajdzie??? a takie przekrety były w tej firmie, ze umowy to nie ma juz od dawna...nie wyobrazam sobie tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek bede miala w oczach
Wigilia w gronie rodziny i z tego sie ciesze, niestety juz po ktos mi wazny wyjedzie na dlugo i znow zostane sama.Jak palec sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×