Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowe jarmarkiiii

czy można po czymś poznać,że to oryginalny szalik burberry?

Polecane posty

Gość kolorowe jarmarkiiii

kupiłam na allegro szalik burberry,z komplete metek i woreczkiem, miał być z kaszmiru, na wszywce jest skłąd (100% kaszmir), ale drapie, spaliłam kłaczek z tego szalika, to coś naturalnego-może wełna? a może kaszmir tak spreparowany,czy gorszego gatunku? zaczełam sprawdzać w necie i zgłupiałam, nigdzie nie znalazłam jasnej informacji jak wygląda oryginał, a za to ostrzeżenia przed allegro,informację że metki i opakowania też podrabiają zapłaciłam 250zł, ceny na stronie burberry są duuuużo wyższe, no ale przecież istnieją wyprzedaże i wielkie obniżki znalazłam też w necie informację, że metka jest na mocnym sznurku,ten sznurek zatopiony jest w czarne kółeczko (i to się zgadza) -ale w necie pełno też rzeczy z metką na sznurku z plastikowym prostokątem może ktoś wie coś na ten temat? to szalik na prezent, a ja nie chcę dawać podróbek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka47
napisz na podpowiem i pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka47
kliszewska razem pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahay336
w takich renomowanych firmach jak burberry nie ma zadnych obnizek, napewno jest to podróba albo ukradzione a ty łasa pizdo chcesz zablysnac oryginalnym szalikiem za jak najnizsza cene, co chcesz pokazac w towarzystwie ze cie stac?????????????????1!! zal normalnie mi takich ludzi.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvjkjdskv
o matko jak mozna wydac 250 zl za szalik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sądzę
Tańsze Burberry możesz np. kupić w outletach McArturGlen. Ale nawet tam nie widziałam żadnego w cenie 60 euro. 200 już prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×