Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

project_m

brak zarodka na USG - jutro kończę 7tc

Polecane posty

Gość Myszka1085
a moze sprobuj isc jeszcze do jednego lekarza sprawdzic co drugi powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w takiej samej sytuacji
Taki mam zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam dzis u lekarza miesiaczke ostatnia mialm 6grudnia i jeszcze nie bylo widac nic bo za wczesnie ale jestem dobrej mysli poniewaz w pierwszej ciazy mialam tak samo. glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam dzis u lekarza miesiaczke ostatnia mialm 6grudnia i jeszcze nie bylo widac nic bo za wczesnie ale jestem dobrej mysli poniewaz w pierwszej ciazy mialam tak samo. glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna 1209
mi w drugiej ciąży zarodek pojawił się 8/9 tydzień a tak to był pusty pęchęrzyk też sie martwiłam , ale ten pęchęrzyk ma już pół roczku :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz jeszcze przed zrobieniem usg ostrzegl ze jet za wczesnie :) a z pierwsza ciaza te tak mialam ze nic nie bylo a po 2 tyg zarodek juz byl... teraz mam wizyte za 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz jeszcze przed zrobieniem usg ostrzegl ze jet za wczesnie :) a z pierwsza ciaza te tak mialam ze nic nie bylo a po 2 tyg zarodek juz byl... teraz mam wizyte za 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wydaje mi sie ze w grudniu przeunela mi sie owulacja i byla pozniej wiec tym bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc13
Cześc dziewczyny. Mam mega problem;/ Wczoraj miałam USG (z ost @ wychodzi że to 8tc) na którym nie było widac zarodka..Miałam robioną bete HCG kóra wyniosła ponad 10tys. co oznacza że ciążą jest żywa...Ginekolog powiedziała że może tak byc że to 6tc,ale że skoro beta rośnie to jest ok i trzeba czekac...Dziś poszłam do innego ginekologa i tu szook! Mówi do mnie że on w ogóle pęcherzyka ciążowego nie widz(jak to do cholery?!)chciał mi dac skierowanie na łyżeczkowanie ale się nie zgodziłam...Miała któraś z was tak?Prosze o pomoc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia27

nie było pęcherzyka to co chciał łyżeczkować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×