Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość robogirl

Robot sprzątający - warto kupić?

Polecane posty

Gość robogirl

Interesują mnie Wasze opinie odnośnie robotów sprzątających. Czy któraś z Was go ma? Warto to kupić? czy to urządzonko sprząta dokładnie? pomysł mi się podoba, ale obawiam się, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś mi się wydaje że to lipa
w kątach na pewno nie odkurzy bo jest okrągły wolę przelecieć z miotłą podłogę, zajmuje to chwilę, a i kalorii trochę się spali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zjeść
jeśli jest młody i przystojny.... czemu nie...????????? ciekawe tylko za ile...??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz wolne 5 tyś na gadżet to czemu nie;-) Ale tak : schodów nie sprzątnie., sprawdza się tylko na płaskim terenie. ktoś ostatnio pisał że czujniki mylą np ciemną podłogę z przepaścią więc nie chce po tym jeździć;-) dla mnie niepotrzebna zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat rzeka i niemożność jednoznacznej odpowiedzi, czyli nie wiadomo, bo jednego zadowalają innego nie. Tak samo jak maszyny specjalistyczne, ja na przykład polecam, inni nie. Ostatnio kupiłam coś o czym piszą tutaj http://www.budnet.pl/Do_czego_sluza_odkurzacze_specjalistyczne,Sprzet_AGD_RTV,118401-czytaj.html i warto, jak się ma takie potrzeby jak ja, ale ktoś inny owie, że to pieniądze wyrzucone w błoto, więc widzisz... zależy od osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartinaS
Witam! Ja mam RoboJet Sensual za niecałe 900 zł. Sprząta dokładnie, jest cichy, mogę go zaprogramować na dany moment, a pod koniec jeszcze wraca na swoje miejsce. Szczerze polecam, bo warto zainwestować w taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Chyba najlepsze roboty sprzątające robi iRobot – Irobot.pl . Ja mam akurat ich sprzęt do odkurzania i jestem zadowolony. Model nazywa się Roomba dokładnie. Po skończonej pracy robot sam wraca do stacji dokującej i się ładuje, dodatkowo można mu cały harmonogram sprzątania na tydzień wgrać w system ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Wygodnie mi się korzysta z takiego robota jak Roomba ( http://irobot.pl). Ta najnowsza wersja jest dopracowana pod każdym względem. Świetne filtry, mocne ssanie, dopieszczone szczoteczki, w które nic się nie wplątuje, dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Nie wiem jak działają inne roboty, ale nie narzekam na moją Roombę. Kupowaliśmy jakiś czas temu do domu przez stronę http://irobot.pl. Robot pierwsza klasa, ogarnia mi mieszkanie lepiej niż zawodowa firma sprzątająca i nie trzeba mu płacić;)) Mało ciągnie prądu, za to mocno ciągnie kurz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Według mnie na uwagę zasługuje robot Roomba firmy iRobot. Zamawiałem go ze strony www.irobot.pl Sam robot jest cichy i bezawaryjny. Sprząta bardzo dokładnie, zresztą jak wszystkie roboty tej firmy. Brud znika aż miło i to co najważniejsze – nic się nie wplątuje w szczoteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccse
Po co marnować czas na sprzątanie, jak w dzisiejszych czasach może to zrobić robot? Ja kupiłem robota Roomba ze strony www.irobot.pl i śmiga na 6! Nie muszę się niczym martwić, bo robot robi wszystko za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona8_0
Heeej, chciałabym odnowić wątek. Kto wg. Was jest najlepszym producentem na rynku obecnie takich robotów? Po weekendzie jadę do rtv i agd i planuję kupno robota sprzątającego, a nie chcę wydać sporych (jakby nie patrzeć) pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perunia8
fakt, roboty nie są zbyt tanie ale moja znajoma ma i jest zadowolona nie żałuje wydanych pieniędzy. Najgłośniej teraz o iRobocie, nawet w telewizji się reklamują. Z resztą wyglądają na solidne, może się nimi zainteresuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki877
Ja mam iRobota! Roomba model 621 i od dawna już jestem zwolenniczką takich rozwiązań. Urządzenie jest jak mały zwierzak, który sprząta. Cicho, a skutecznie. Można wyjść z domu do kosmetyczki, wrócić a roomba w tym czasie posprząta mieszkanie :D wydajny akumulator i sama wraca do bazy po ukończonej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polunia90
Nom, jak roboty sprzątające to tylko roomba, chyba, że ktos chce mieć obtłuczone meble lub nie do końca wyciągnięte włosy z dywanu :) Ja mam model nieco starszy bo 621 ale radzi sobie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość wpisów jedna i ta sama osoba,reklama bije po oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grexd88
Cześć, nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czy warto kupić robota sprzątającego. Najlepiej odwiedzić kogoś kto ma taki odkurzacz i sprawdzić czy nam odpowiada. Według mnie to dobre rozwiązanie jeśli ktoś ma duże przestrzenie. Osobiście używam robota firmy Kobot i jestem zadowolona, ale nie potrafię doradzić czy komuś się przyda czy nie ;) https://kobot.tech/ - mimo wszystko zostawiam adres, można obejrzeć filmik i się spokojnie zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zachwalają tego iRobota, ale jak dla mnie jest on jak drogi gadżet, nie wiem po co wydawać tyle pieniędzy. Kupiłam sobie Slima z Kobot.tech. Nie dość że jest sporo tańszy to oprócz odkurzania mogę założyć w specjalnym miejscu wilgotną ściereczkę to mi zmopuje podłogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek80
Cześć, mam ten model roomba 870, przed kupieniem myślałem, że on jeździ randomowo i nie byłem do końca przekonany, ale nic podobnego. Bardzo dokładnie odkurza cała powierzchnie a tam gdzie trzeba (dywanik z długim włosem) zatrzymuję się na dłużej i wsysa wszytko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwik50
hejka my z dziewczyną kupiliśmy ostatnio Roomba 616 - uważam, że super stosunek jakości co do ceny...radzi sobie z naszym mieszkaniem:) łatwo się myje, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomash2000
Kiwik - To poprzednik naszego 886:) Tzn mieliśmy ten Twój, żona postanowiła zprezentować teściowej a my kupiliśmy model 886. Szybko człowiek się przyzwyczaja do tej wygody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam robota od http://kobot.tech/ świetna rzecz, sprząta świetnie, ustawiam sobie go automatycznie i raz na jakiś czas objedzie mieszkanie ;] super sprawa i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniekupowanieiscoolpl
Niedawno kupiliśmy robota sprzątającego iLife V5pro i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Robot sprawdza się u nas bardzo dobrze. Ten model jest dobry do podłóg typu panele, płytki, ale są dostępne też inne modele, które lepiej nadają się na dywany itp. Mimo że przed zakupem nie bardzo chciało mi się wierzyć że będzie to cudo dawało radę to naprawdę daje radę i oszczędza nam sporo czasu i kłótni o to kto dziś sprząta Bateria wystarcza na ok. 3 godziny - w tym czasie robot zdąży odkurzyć cały dom (100m2) i jeszcze przetrzeć na mokro zazwyczaj, jeśli się pamięta o przerzucaniu go w odpowiednim czasie do kolejnych pomieszczeń. Czytałem sporo opinii że opcja na mokro jest bez sensu, ale ja się ciesze że kupiliśmy model z tą opcją bo mimo że robot jeździ chaotycznie to po wyschnięciu nie widać smug i podłoga jak na nasze gusta (fakt nie jesteśmy wybitnymi czyścioszkami ) jest w porządku i nie wymaga poprawiania. Jeśli chcielibyście kupić te całkiem fajne urządzenie za cenę ok 500zł to na swojej stronie taniekupowanie.iscool.pl opisuję jak można to zrobić najtaniej, kupując bezpośrednio z zagranicy i omijając pośredników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka Kartofelka
dużo tu fanów, fanek roomby więc chciałam tylko dodać że jeśli komuś się nie podoba ona kolorystycznie to można kupić świetne naklejki na nią i może być w różnych kolorach :D ja swoją tak przystroiłam na urodziny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpelllla
hah:) Ja mam Biała tzn białawą, bardzo lubie mój model ale naklejkami bym nie obkleił za to kot na nim jeździ z ciekawych rzeczy:P A tak to co waznę mocno ssie i mam mniej roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze warto, ja na początku nie chciałam wydawać tyle pieniędzy, ale teraz uważam, ze to jeden z lepszych zakupów jakie zrobiłam :D ja mam u siebie już około roku irobot 980, klasyczny model,a le za to rewelacyjny jest jak dla mnie. Teraz juz bym się nie mogła sama ogarnąć, zeby wszystko zrobić w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monniaa2888
Zgadzam się, roomba 980 jest rewelacyjna! Odkurza świetnie, kupiłam zaciekawiona reklamą i programem perfekcyjna pani domu, nie liczyłam, że będzie tak świetnie odkurzał jak na filmikach ale jest po prostu bomba. Odkurza wszedzie i o nic sie nie potyka! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupilo
jak dla mnie nie bardzo, w rogach nie posprząta, długo trwa i nie sądzę, żeby był dokładny, ja tam wolałam sobie kupić zwykły odkurzacz w sferisie za parę stówek i mam wszystko sama dokładnie wysprzątane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×