Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość robogirl

Robot sprzątający - warto kupić?

Polecane posty

Moim zdaniem irobot jest zadrogi, i już dawno nie jest monopolistą na rynku. Przed zakupem warto sobie poczytać o innych robotach. Poleciłabym firmę która jest tak samo dobra, a można odkurzacz automatyczny kupic w o wiele niższej cenie. Ja posiadam robota firmy Mamibot - jest spoko, bardzo wygodna jest funkcja mopowania. Tu link z porównaniem robotów: https://www.mamibot.tech/blog/roboty-hybrydowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma małe dzieci i dużo obowiązków domowych to na pewno odpowie, że warto... Ja mam Mamibota i już nie wyobrażam sobie sprzątania bez niego. Fakt w zakamarki Ci nie wiedzie, ale większość powierzchni posprząta naprawdę dokładnie. Ja używam go codziennie, a sama po prostu raz na tydzień sprzątam wszystkie zakamarki i codziennie jest czysto. Swojego ładuję ok 3h i na tym działa ok 2h, więc to jest kilka dobrych sprzątań spokojnie, więc ekonomiczny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrulla
anna_szymanska coś link nie działa. Ale szukałam, bo mnie zaciekawił to co napisałaś i chyba chodzi o tę stronkę: https://mamibot.tech/pl/blog/29_roboty-hybrydowe-tym-wyroznia-sie-mamibot.html Ja po porównaniu ceny i funkcji i opinii w internecie też przychylam się do Mamibota. Mamy 150m dom i pomoc w sprzątnaiu bardzo przydałaby mi się. Piach, zwierzęta, małe dzieci, późny powrót do domu i brak czasu na sprzątanie... Czekam jeszcze na decyzję męża, bo to on u nas w domu zna się na technologii i zajmuje się takimi rzeczami. Ale poczytałam sobie trochę i rzeczywiście warto zainwestować w robota sprzątającego i nie sprzątać codziennie i nie zawracać sobie głowy wielkim odkurzaniem w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwkas
ten Mamibot jest moim zdaniem całkiem fajnym sprzętem za rozsądną cenę. no i ma fajne funkcje także myślę ze to jest całkiem dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No roboty sprzątające są na liście moich zakupów do nowego domu, które zaprojektowałam, nie ukrywam pod te roboty. Pomieszczenia są tak zrobione by roboty miały pełne pole do popisu, czyli zero progów zero przeszkód. Ponieważ roboty są różne, a nawet takie które szczególnie boją się jasnych podłóg, zainwestuję w iroboty Jeden to odkurzający drugi mopujący Nie myją zabrudzeń-utrzymują dom w czystości Jeśli na podłogę spadnie coś lepkiego trzeba będzie samemu posprzątać. Ale że lubię wysoki połysk i podłogi u mnie są jak lustro z całą pewnością iroboty są niezbędnikiem w moim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertis
Ja jestem w trakcie testowania robota tego z opcja mopowania od Mamibota. Na razie moja 3 dzień i jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście jest czysta podłoga, nie obija się o ściany, dokłądnie sprząta. Robię test i rzucam włosy na podłogę i rzeczywiście zbiera. Na razie bateria wystarcza, działa zgodnie z harmonogramem, więc chyba zostanie robot u nas :) Tu macie link do wypożyczenia - https://mamibot.tech/pl/19-wypozycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turinka
Zdecydowanie warto - Mamibot nie kosztuje tak strasznie dużo w porównaniu do innych robotów a jednak potrafi zdecydowanie dobrze i dokładnie sprzątać. no i jest to spora oszczędność czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast inwestować taką sumę w robota sprzątającego, polecam wybrać dobrą i sprawdzona firmę która zajmie się czystością w naszym domu, zobaczcie sami www.WykladzinyDywany.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że warto! Ja aktualnie mam ten model https://www.al.to/p/303702-odkurzacz-philips-smart-pro-active-fc8820-01.html i jestem zachwycona. Sam jeździ i odkurza wszystko bardzo dokładnie, poza tym mogę go zaprogramować kiedy ma to robić i gdzie a po wszystkim sam sobie wraca się naładować :) Wszystko wymiecie spod szafek, wybierze włosy z dywanu, wjedzie pod łóżko czy fotel... ma też ruchomą nasadkę, która dopasowuje się do powierzchni podłóg więc nic się przed nim nie ukryje :P a ja mam czas dla siebie. Poza tym słyszałam tu narzekania że niby w kątach zostaje. A gdzie! Te dodatkowe boczne szczoteczki wymiotą wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esemka88
jak dla mnie same korzyści płyną z posiadania robota. Ja mam model PREVAC od Mamibota i ejstem bardzo zadowolona. Robot dobrze sprząta, nie psuje się, sprząta kiedy ja chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast wydawać tyle pieniędzy na roboty sprzątające, polecam jednak poświecić tych kilkanaście minut dziennie i samemu posprzątać przy użyciu dobrych środków czystości, te znajdziecie na www.nata.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromzi
Ja nienawidzę sprzątać i nawet najlepsze środki do sprzątanie nie pomogą mi w tym. Dla mnie to po prostu strata czasu. W dodatku mam 2 psy i kota i zaraz i tak jest brudno. Koleżanka mi podesłała link do testowania Mamibota i wzięłąm na test na 7 dni i rzeczywiście fajnie ogarnia dom. Kupiłam go teraz sobie i wracam po calym dniu pracy i wreszcie mam czysto w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czetka
wypożyczyłam sobie na 7 dni Mamibota. i po pierwszym jego sprzątaniu jestem skłonna go kupić bo sprząta świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluńka
warto :) jakiś czas temu zamówiłam na media expert taki robot Electrolux pure i9 no i mam z głowy odkurzanie, a dodam że kiepsko z czasem u mnie więc dzięki temu sporo go zaoszczędzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooraga
jasne, że warto bo dzięki takiemu robotowi można zaoszczędzić wiele czasu w moim przypadku jest to roomba 980 i jestem bardzo zadowolona, bo sprzątanie jest bardzo dokładne wracam z pracy a podlogi błyszcza polecam sobie taki kupić każdej osobie, która tak jak ja nie ma czasu na sprzątanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merylka
hoorga też mam Roombę ten model i też uważam że jest świetny. spodobał mi się na prezentacji. jestem zadowolona z jego dokładności, zbiera co do ziarenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robka34
Roboty są fajne, ale czy wydajne? Myślę, że nic jednak nie zastąpi klasycznego sprzątania. Robot nie wyczyści blatów czy wnętrza naszej garderoby. Sama nie mam takiego robota ale moja koleżanka sobie chwali:) Ja korzystam wyłącznie ze sprawdzonych metod i to klasycznych kilak porad na ten temat możecie znaleźć tutaj http://branzaczystosci.pl/badz-eco-czyszczenie-bez-uzycia-detergentow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merylka
No odkurzacz nie jest do czyszczenia blatów. Nie oczekujmy że roomba wyczyści nam stół, jej zadaniem jest czyszczenie pod stołem ;) jej zaleta to to że sprząta sama, Ty w tym czasie możesz wytrzeć szmatką blaty i szafy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta_a
ja mam robota electrolux pure i9, zakupiony na media expert i powiem szczerze, że jest to dla mnie duże ułatwienie, bo mamy jasna podłogę i co 3 dni trzeba odkurzać więc puszczam sobie tego robota i nie tracę czasu na odkurzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArzesssa
niestety u siostry electrolux ten coś padł ok miesiąc po zakupie, nie wiem dlaczego, bo moja rooba 895 działa już ponad pół roku i nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta_a
Pierwsze słyszę co takiego ;) o Electroluxie pure i9 słyszałam same dobre opinie i moi znajomi też sobie go chwalą. Ja jestem bardzo zadowolona z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta231
Nie wiem jaka kutecznosc maja roboty tego typu za okolo tysiac zl ale ja mam robota za okolo 3tys i nie potrzebuje za nim poprawiac a dodatkowo ma funkcje naswietlania i zabija bakterie. nie powiem wam dokladnie na czym to polega gdyz wypadlo mi zglowy jakim sposobem zabija robot bakterie. sprzata dobrze i jest nie zauwazalny . ja mam sauber lx8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszjoe
Robot odkurzający to na pewno świetne rozwiązanie. Jako, że to moje hobby, na fb założyłem grupę dotyczącą robotów domowych. Serdecznie zapraszam do zadawania pytań i dyskusji ;) https://www.facebook.com/groups/RoboExpert/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaaaa
Nie wiem czemu wszyscy tak zachwalają tą roombe , moja mama dostała na urodziny i byłam bardzo rozczarowana, ale postanowiłam że kupie jakiś taszy odkurzacz i kupiłam z Mamibot.tech odkurzacz sprzątający i mopujący w jednym z którego jestem bardzo zadowolona. Jest cichy, dokładnie sprząta i cena jest bardzo atrakcyjna. Czasami można nawet złapać fajną okazje cenową w outlecie u nich https://mamibot.tech/pl/45-outlet, ja się cały czas czaje na kolejnego robota ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio mamibot lepszy od roomby? ale słaby spam reklamowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danser2
Duża pomoc w utrzymaniu czystości. Dobór jednak ryzykowny. Rumba (model bardzo wczesny) służy ale jeden z 3 wymagał naprawy krótko po końcu gwarancji(koszt 400pln), obecnie próba z mamibotem także mającym. Porażka-nie minęło 6m-cy i 3 razy usterka-ta sama. Teraz 4 raz zgłaszana odbija się jak od muru-obsługa oficjalnego dystrybutora. Zalecam rozwagę i może gwarancję vip(300pln extra)-to może????będzie lepsze traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danser
Duża pomoc w utrzymaniu czystości. Dobór jednak ryzykowny. Rumba (model bardzo wczesny) służy ale jeden z 3 wymagał naprawy krótko po końcu gwarancji(koszt 400pln), obecnie próba z mamibotem także mającym. Porażka-nie minęło 6m-cy i 3 razy usterka-ta sama. Teraz 4 raz zgłaszana odbija się jak od muru-obsługa oficjalnego dystrybutora. Zalecam rozwagę i może gwarancję vip(300pln extra)-to może????będzie lepsze traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morphino
Mam robot ilife a7pro od ok 8 miesięcy i spisuje się bardzo dobrze. Zakup za 600 zł. Sprząta chaotycznie ale dobrze, potrafi po 10 razy wchodzić w toi samo miejsce. Po dwóch godz sprzątania sam idzie do ładowania. Wrażenia skąd bierze kurz bo w domu go nie ma. Średnio pełny pojemnik co trzy dni z 50 metrowego mieszkania. Na pytanie czy warto bo szybciej zamiotę i umyję odpowiem. Masz zmywarkę - po co przecież umyjesz naczynia w 10 min, masz pralkę automatyczną po co - przecież we frani wypierzesz szybciej i więcej. Mi jest potrzebny bo zamiata pod meblami łóżkami, wymiata z kątów - tak z kątów tą małą miotełką. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×