Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość robogirl

Robot sprzątający - warto kupić?

Polecane posty

Gość malwaB
Otrzymaliśmy z mężem jako prezent ślubny robota Sauber lx8 i polecam serdecznie ! Po slubie mialam zakupić takego robota i dużo szukałam po internecie jaki najlepszy w dobrych pieniądzach i w sumie nie znałam tej marki ale jak już dostałam go to po połrocznym przetestowaniu polecam bardzo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka byłam kiedyś na pokazie domowym robota Sauber i zrobił na mnie wrażenie. Fajny sprzęt do ułatwienia sobie codziennego życia. Jeśli ktoś nie lubi odkurzać lub tracić na to czas to zachęcam do sprawdzenia produktu tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina1988
Hej, można się czego więcej dowiedzieć na temat tego Saubera? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaB
Tak oczywiście pytaj co dokładnie cię interesuje. Z takich ogólnych informacji to nie ma problemu dla tego robota sprzątanie dywanów czy przejazd przez małe progi. Posiada lampe UV która niszczy bakterie, jest to dobre rozwiązanie dla osób posiadających zwierzęta jak i małe dzieci. Najciekawszą funkcją jest możliwość ustawienia samoistnego startowania robota na podany dzien i godzine co jest dużym ułatwieniem zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina1988
Bardzo dziękuje, mogłabym jeszcze prosić o stronę www do sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
czym wiecej spamu od mamibota tym szerzej to cos ominac sie nalezy... z tym sauber to samo... syf z kazdego tematu potrafia zrobic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ilife a4s nawet nie wiedziałąm że tyle siersci jest na moim dywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszekmmm
też mam ilife tylko v5 teraz też bym kupiła a4s podobno najmocniesza siła ssania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiaa
marzenie taki sprzątający robocik a mi się przydałby jeszcze taki co ugotuje i poda pod nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szym4ek
a mi taki co mnie pomasuje, ktoś ma? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co polecacie dla mieszkania 60m2 dwa psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam a4s psa i kota, daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkamalinka
mam roombe jest super polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te ilife są na gearbest, ali ale boje się że narzucą mi opłaty celne, ktoś wie jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkamalinka
nie wiem jak z robotami ale zamówiłam kiedyś telefon i naliczyli mi chyba podatek, wyszło mnie drożej niż kupiłabym w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie wiadomo na kogo trafi kontrola celna dlatego takich drogich rzeczy nie kupuję na aliexpress, bo chyba powyżej 25$ są opłaty celne ale nie jestem pewna, tak to tylko pierdoły się opłacają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znacznie bardziej wolę odkurzacze pionowe- mają więcej zastosowań :) Mam Electrolux pure f9 z media expert i powiem Wam że wreszcie zrobiłam porządek z rogami przy suficie bo w mojej wysokiej kamienicy dostać się do nich było ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam Pure F9 i sama polubiłam odkurzanie, na co mi jakiś jeżdżący smród pod nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaj
Ja posiadam od dawna - warto i to bardzo. Teraz już nie są one takie drogie jak kiedyś, tutaj są tanie https://superrobot.com.pl/ taki robot pozwala na pewną wygodę i codziennie życie jest łatwiejsze. Sporo czasu można zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpopularniejsze są oczywiście odkurzacze iRobot Roomba. Z tego co widzę na stronie producenta https://irobot.pl/pl obecnie dostępnych jest 9 modeli, każdy różni się ilością funkcji, mocą ssącą, czy też długości pracy bez ładowania. Każdy model bez problemu czyści sierść zwierząt, okruchy, brud i codzienny kurz, który intensywnie powstaje, gdy ma się małe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tochaa1225
olga12 modele te początkowe może i owszem potrzebowały równej powierzchni ale teraz elektronika poszła do przodu i przykładowo ten robot o którym piszesz na pewno poradzi sobie z dywanem, przynajmniej u mnie sobie radzi bezproblemowo nawet z takim o długich włosiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Kupiliśmy 615 ze wzgledu na cene i jak narazie ok, psnele super niestety dywany srednio, kupilismy na amazon bylo taniej szybks darmowa wysylka jak ktos chce to link https://amzn.to/2QOVgzK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz dobrego robota sprzątającego to polecam Ci urządzenia ze sklepu superrobot.com mają bardzo dobrą jakość urządzeń. Bezproblemowy kontakt ze sklepem, doradzają w każdej sytuacji dotyczącej robotów sprzątających polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

widzę że każdy tutaj poleca Roombę, dobrze wiedzieć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka

no wiesz nie dziwne u każdego co po używał dlużej, jeśli czasem mam Ci sprzątnać w miejscu to ok ale jesli pracuje co dziennie to dla mnie tylko roomba jest tak solidny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Hej! 

Skusiłam się na zakup robota, o którym wyżej wspominała malwa - Sauber lx9, na stronie internetowej przeczytałam, że jest to nowszy model od lx8. Jestem zachwycona, mam około 60m2  mieszkania, włączam robota, jak wychodzę do pracy i mam wszystko posprzątane, już nie straszna mi sierść psa, czy plamy na jasnych płytkach w kuchni 😄 Jak na funkcje, która posiada cena jest odpowiednia. Jestem zachwycona tym robotem, na pewno z niego nie zrezygnuję 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 341

Hej Kamila, W jakim sklepie kupiłaś tego Saubera ? Chciałabym go obejrzeć najpierw, gdyż porównuje sobie parę różnych robotów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwa wyświetlana

dziewczyny ja was tylko przestrzegę przed robotem xiaomi, opisy filmiki takie fajne ale to wszystko marketing, ten odkurzacz tak mało zbiera, trzeba go puszczać po domu dwa razy a nie raz jak obiecywali, a z dywanem już wogóle porazka, nie odkurzy dobrze 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×