Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

porazka na rozmowie kwal. a jednak dostalam ta prace!

Polecane posty

witam! niedawno mialam rozmowe kwalif. zalozylam tu temat ze mi w ogole nie poszlo, byla rozmowa po angielsku bo na tym stanowisku, bede musiala sie porozumiewac w tym jezyku bylam z siebie po prostu niezadowolona :( i dzisiaj mialam telefon jestem zaproszona do wspolpracy!! jest to dzien probny zebym ja zobaczyla jak sie bede czuc, i zeby szef zobaczyl czy sie nadaje i jest problem chcialam wyjezdzac przed swietami zgaranice, do rodzicow do uk a tu taki klops! praca calkiem dobrze platna, praca glownie biurowa nie wiem co mam robic, mam metlik straszny z jednej strny chce jechac bo wiem ze wiecej zarobie zagranica ale jeszcze nie mam pracy, pojechalabym i dopiero musialabym szukac tutaj od razu moglabym od poniedzialku zaczac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj najpierw w Polsce. Może akurat ci się spodoba. Za granicę jeszcze zdążysz wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiem o tym, tez tak chce zrobic tka czy siak lece do rodzicow na swieta, bilet mam w dwie strony jezeli mi sie tutja nie uda, to wtedy zostane po swietach ale wlasnie juz mialam wszystko obmyslane, pokoj zarezerwowany, cv wyslane w wiele miejsc smialam sie nawet wczoraj ze ciekawe co bedzie jak do mnie zadzwonia, bo w srode, czyli dzisiaj mieli dzwonic i wyszlo! i teraz mam metlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj z polska
czy ty wiesz jak traktuja pracownika w poslce???? jak smiecia. nie to co w uk. zreszta rpawda jest taka -w pl NIGDY nie bedzie dobrze!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest firma, znaczy oddzial w polsce siedziba znajduje sie w niemczech, firma ma tez swje oddzialy m.in. w austrii to jest tez dobra opcja na pozniejszy np transfer dlatego tez sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje :) to samo mowi mi przyjaciolka zebym sprobowala na tym dniu probnym jesli ze mnie zrezygnuja to wyjade do uk, ale przynajmniej bede wiedziec ze sprobowalam rozmowa byla w zeszlym tygodniu, nie dosc ze sie spoznilam prawie godzine, to facet patrzyl na mnie takim wzrokiem jakby mial zaraz wybuchnac smiechem z tego co mowilam :P a jednak mimo wszystko zadzwonil dobra dziekuje za mile slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×