Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1rU

biżuteria Jubitom - opinie

Polecane posty

Gość gość Ana
Również nie polecam wyrobów tej firmy,kupiliśmy pierścionek zareczynowy wypadła cyrkonia nie dość że nie uwzględniono reklamacji naprawiono odplatnie to w dodatku wsadzono zwykla bazarowa cyrkonie.Kompletne nieszanowanie klienta,klient jest klientem w momencie kiedy kupuje potem już nim przestaje być.Szczerze Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jubitom Poznań Swadzim - okropnie niemiłe sprzedawczynie, wymieniające się spojrzeniami przy kliencie, brak wiedzy o sprzedawanych produktach, oj daleko im daleko do kultury pracownic innych salonów jubilerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukajcie firmy, która działa na rynku lokalnym np. w Warszawie na Żoliborzu istnieje jubiler Orczyk Autorska Biżuteria, firma rodzinna z tradycjami, http:/e-bizuteria.com , słuchają uwag klientów, chętnie doradzą. Prowadzą też naprawy biżuterii oraz usługi grawerskie. Na naprawy nie trzeba czekać 4 tygodnie i są one objęte gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukajcie firmy, która działa na rynku lokalnym np. w Warszawie na Żoliborzu istnieje jubiler Orczyk Autorska Biżuteria, firma rodzinna z tradycjami, http://e-bizuteria.com , słuchają uwag klientów, chętnie doradzą. Prowadzą też naprawy biżuterii oraz usługi grawerskie. Na naprawy nie trzeba czekać 4 tygodnie i są one objęte gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM!!! W salonie w Piasecznie kupowałam komplet srebrny - kolię i bransoletkę. Na wystawie była inna cena, jak przyszło do płacenia, pani podała mi cenę ok. 80zł wyższą. Kiedy zwróciłam jej uwagę, odpowiedziała, że widocznie ktoś postawił na wystawie złą cenę i trudno, mogę kupić albo nie - żadnej propozycji rekompensaty, w końcu ktoś powinien odpowiadać za swoje błędy. Napisałam w tej sprawie maila do firmy - żadnej odpowiedzi, żadnej reakcji. W dodatku , po czasie zauważyłam, że naszyjnik ma istotną, ale mało widoczną skazę. Wygląda jak uszkodzenie mechaniczne - zauważyłam, zanim założyłam. Nie próbowałam nawet reklamować, bo jak udowodnię, że to nie ja uszkodziłam? Obecnie poszukiwałam konkretnej zawieszki Pandory, w cenie wyprzedażowej. W salonach Pandory już jej nie było, znalazłam na stronie Jubitom. Zadzwoniłam pytając czy mogę kupić na stronie, a odebrać w salonie. Pani poinformowała, że po prostu prześlą tą zawieszkę do salonu i wtedy odbiorę i zapłacę. Sprawdziła oczywiście cenę i potwierdziła. Po ponad tygodniu bez informacji udałam się do salonu i okazało się, że owszem sprowadzą zawieszkę, ale może to potrwać jeszcze ponad tydzień i w dodatku w cenie ponad 50% wyższej, bo wyprzedaż się skończyła. Gdybym wiedziała zakupiłabym wcześniej przez internet. Powiem tak - często kupuję biżuterię. Takiej niekompetencji i braku klasy nigdzie indziej nie doświadczyłam. Panom jubilerom odpowiem - mam prawie 40 lat. Przez całe życie nie zdarzyło mi się, żeby z biżuterii złotej, czy nawet srebrnej wypadło oczko, żeby coś się mocno porysowało czy złamało. Oczywiście nie kupuję obecnie produkowanego dmuchanego badziewia, ale też nie zgadzam się na windowanie cen, przy jednoczesnym kolosalnym zaniżaniu jakości. Nie noszę biżuterii po domu, ale nie wyobrażam sobie, żeby w pierścionku z brylantem za 3 tys. wypadło mi oczko! Bez przesady! Jeśli tak wygląda jubilerska precyzja, to powinien on kosztować 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga gość
NIE POLECAM!! Zakupilam lancuszek srebrny tej firmy na Dzien Matki. Przezylam taki wstyd! Po tygodniu zrobil sie czarny jakby byl z aluminium.. Zakupilam innej marki na podmiane i teraz po 4 miesiacach wciaz jest bez zniany, dlatego wiem, ze to nie wina skory czy innych wplywow jak OSZUSTWA ze strony Jubiletom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redzianka
W Rumi z czystym sumieniem polecam młodą babkę, która od niedawna ma pracownię niedaleko Portu Rumia. Kupowałam bransoletki z kamieni i srebra. Jakość pierwsza klasa, do tego ceny bardzo przystępne i oryginalne modele. Firma nazywa się Made by Marta. Właścicielką bardzo sympatyczna, doradzi i nie zedrze kasy z nikogo. Polecam... Bo zamiast przepłacać w Jubitomie za słabej jakości biżuterię wolę przejechać się do Pani Marty i byc pewną, że nie będę żałowała. Mozna tez w sklepie internetowym kupić. Chyba www.madebymarta.pl, ale nie jestem pewna, lepiej sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno trafiłam na świetnego jubilera www.rzeszowski-jubiler.pl . Maja tam biżuterię od znanych producentów , zawsze służą rzetelną pomocą , a ceny też mają konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koronka to bardzo delikatny materiał. Ja bym szukała jakiejś skromnej biżuterii, jeśli chcesz mieć cały zestaw, tj. kolczyki, naszyjnik, itd. lub wręcz przeciwnie – wybrałabym jeden, wyrazisty element – np. wisiorek na długim łańcuszku. Zarówno skromną, jak i bardziej wyróżniającą się biżuterię kupuję w sklepie TopSilver (http://www.topsilver.pl) – mają ogromny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa 6 lat temu kupiłam pierścionek z brylantami w Jubitomie w Poczesnej.Wypadło 5 brylancików. Jubitom nie podjął się naprawy twierdząc,że uległ znacznemu uszkodzeniu. Nie podkładałam ręki pod walec i nie pracowałam w kamieniołomach a więc jedynym wytłumaczeniem jest to, że biżuteria jest bardzo złej jakości. Chcę przestrzec ludzi młodych przed zakupem obrączek czy pierścionków zaręczynowych w Jubitomie,bo są kiepskie i nie nadają się do użytkowania.Są to jednorazówki. Firma nastawiona na zysk i odrzuca reklamacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1308
zakupiłam u nich bransoletke w marcu, gwarancji mam niby 2 lata na dzień dzisiejszy bransoletke złożyłam na gwarancje bo sie zerwała ( z mojej winy teoretycznie) jest ona gruba ale wypełniona powietrzem co wiąże sie z tym ze sie powgniatała ale reklamacji nie uwzględnia bo zle użytkowałam! stracili klienta po prostu masakra! nie polecam, a mało tego przed wysłaniem na reklamacje dzwoniłam do nich i pytałam sie czy mi to naprawia czy mam isc do złotnika zeby naprawil to przez telefon mi powiedzieli ze naprawia, a zeby sie dozwonic na dzial reklamacji to juz całkiem porażka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam ! Jakoś produktów zatrważająca. Firma nastawiona tylko i wyłacznie na zysk. Naciągniąć klienta na zakup, reszta ich nie interesuje. Klient istnieje tylko podczas dokonywania zakupów, brak jakiejkowiek przychylności w stronę klienta. Takze sprzedawcy nie sa zbyt mili i pomocni. Wszelkie reklamacje sa odrzucane i uzasadniane w sposób absurdalny np. Przyczyną wypadniejcia kamieni z pierścionka jest jego złe użytkowanie. To jest jakaś kpina. Firma ta nie przestrzega w ogole praw konsumenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierścionku zaręczynowym po niecałych 2 miesiącach wypadł diamencik... Wg mojej tezy podczas mycia rąk, ponieważ chwilę wcześniej pierścionek był cały. Długo na niego czekałam, więc czasem "wpada mi w oko" ;) TRAGEDIA! Oznajmiłam niemężowi, że obrączki nie mogą być z JUBITOMU! Mam z innego sklepu pierścionek srebrny z 12 cyrkoniami, który ma ponad 10lat. Po 3 latach tylko jedna cyrkonia wypadła. Po wstawieniu nowej, pierścionek do niedawna był codziennie użytkowany, ba! Nawet wykonywałam w nim ciężkie fizyczne prace, więc zupełnie przeciwnie niż jak w zaręczynowym z Jubitomu! Inny pierścionek srebrny (6 lat) z 6 cyrkoniami - cały do dziś! Zaręczynowy z Jubitomu - nie wytrzymał 2 miesięcy. Co to ma byc za szajs? Czemu tanie pierścionki mogą być poprawnie zrobione, a Jubitom swoich drogich złotych nie potrafi porządnie wykonać? Myślałam, że to ściema z wypadaniem kamieni, ale teraz wiem, że "woda może spowodować wypadanie pierścionka". Więc jak tu chociażby iść zrobić siku??? TRAGEDIA! Zobaczymy, co na to Salon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak kobieta wkurzona pisze "wypadanie pierścionka " :D Poprawka, cytat z strony Jubitom, ekspert radzi. "3. Uważaj na wodę Narażenie biżuterii na kontakt z wodą również powoduje jej niszczenie oraz wypadanie kamieni(np. markazytów)." Kupowałam w sklepie, pytałam się kochanego czy przy odbiorze mojego rozmiaru Pani podała jakieś przeciwwskazania. To co czytam na stronie mnie zszokowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te opinie to sie zastanawiam, czy osoby je piszące dysponuja elementarnym poziomem inteligencji i dochodze do wniosku, że chyba nie. No bo jak określic kogoś, kto kupuje pierścionek z brylantami za 3000 zł i zabiera się w nim np do sprzatania. Nie wiem, chyba nie trzeba zbyt wielkiej wyopbraźni, żeby wiedzieć, że biżuteria to generalnie produkt delikatny i trzeba na niego uważać, a nie testować, czy wytrzyma odkurzacz. Jedna pani tutaj zastanawia się nad tm, jak zrobić siku i nie uszkodzić swojego pierścionka. No nie wiem, jak ta pani robi siku ... Może drogie panie posiadaczki bizuterii po prostu powinny wymienić bizuterię na lateksowe rękawiczki, swoja drogą chronią ręce, jeśli do biżuterii noszenia nie przywykły. Jeszcze nigdy nie wypadło mi żadne oczko czy brylancik, żadna bransoletka mi nie pękła (nie wiem, co trzeba robić i jak to wogóle możliwe, żeby złoto pękło) a kupuje w tych samych sklepach co wyżej wymieniane. No ale nie przyszlo mi tez do glowy myć ręce w pieścionkach (zlotych, srebrnych i jakochkolwiek) czy sprzatać w bizuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podoba duzo bardziej styl bizuterii ktorą widzialam na jubilea pl wyglada bardzo elegancko a nie kosztuje drogo, wszystko jest z oryginalnego srebra proby 925 bardzo mi sie spodobaly kolczyki ktore sobie ostatnio kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze_nie_narzeczona
Wybraliśmy w sklepie Jubitom pierścionek zaręczynowy. We wtorek chłopak go odebrał, przymierzylam czy rozmiar się zgadza i odłożyłam do pudełeczka. Nazajutrz otwierając pudełko zauważyłam brak jednej cyrkonii... Jeszcze tego samego dnia pierścionek został oddany do reklamacji. Oczywiście przyjęli. Po 14 dniach przyszedł SMS że rozpatrzyli nasza reklamacje pozytywnie pierścionek zostanie naprawiony i skontaktują się z nami kiedy już pierścionek będzie do odbioru w salonie. Minął tydzień od smsa więc czekamy dalej. Szczerze mówiąc drugi raz nie zdecydowałabym się na zakupy w tym sklepie. Niestety ale nie polecam salonu Jubitom :( obrączek na pewno poszukamy gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy wybór obrączek jest w salonie na 11 listopada 48 w firmie www.goldrun.pl. Zakupiliśmy u nich obrączki i są przepiękne i do tego najlepszą ofertę mają. A obsługa profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wam sklep www.novia-blanca.pl z Warszawy , można u nich zamówić online ale i osobiście . Nie dawno zakupiłam kilka cudownych drobiazgów do sukienki na ślub bo będę świadkową. Mają niepowtarzalne , orginalne, wyjątkowe rarytasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UNIKAĆ OSZUSTÓW Z JUBITOM!!! Kupiłam zegarek Tissot w salonie w Częstochowie. Zegarek już 3 razy był w naprawie gwarancyjnej. Złożyłam wniosek o zwrot pieniędzy, zamiast kolejnej naprawy, ale salon odmawia. Pozostaje mi kontakt z Rzecznikiem Konsumenta i UOKiK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam kilka dni temu zegarem Omega, Warszawa, Arkadia, przy zakupie otrzymałam informację, że "nie ma zwrotów" ale można wymienić na inny towar w przypadku zmiany decyzji, w terminie 7 dni. Zegarek mialam na ręku najwyzej 1 godzinę... I zdanie zmieniłam bo bransoleta wydała mi się zbyt błyszcząca, tego samego dnia przyszłam do sklepu na 1 piętrze Ardadii w Warszawie w celu wymiany na inny produkt. Niestety, nie było to możliwe - pan ekspedient poinformował mnie, ze zegarek ma porysowaną bransoletę. Jestem całkowicie pewna, że ja nie mogłam jej porysować - nie było żadnej okazji aby to zrobić. Obiecano mi, że skonsultują sprawę z serwisem i dadzą mi znać czy mogę wymienic, ewentualnie doplacając za usługę zniwelowania rys (widocznych pod lupą). Jak przypuszczalam, dzis dowiedzialam sie, ze wymiana nie jest mozliwa... i tak prawie 10 tys zł zostało w sklepie, a ja z nieładnym zegarkiem. Czy możliwe jest, że sprzedano mi już porysowany zegarek? Tak, jestem tego pewna, ponieważ wiem na pewno, że ja sama nie mogłam zarysować stali chirurgicznej bransolety zegarka. Mialam go krótko na ręku w domu, nie wykonywałam zadnych czynności, które mogłyby sie do tego przyczynić. Może ktoś mógłby mi poradzić co dalej mogę zrobić? Nie chcę czuć się oszukaną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwe złoto
Przeczytałam cały wątek bo szukam złotego łańcuszka nieco grubszego i jeden spodobał mi sie wlasnie w Jubitomie w galerii Arkadia. Jednak teraz na pewno go nie kupie po tym co tu przeczytałam. Ręce opadają jakie g****o teraz robią. Mam troche złotej biżuterii liczącej około 30 lat robie w niej totalnie wszystko i absolutnie nic się z nią nie dzieje. Szczególnie upodobałam sobie złoty łańcuszek komunijny z serduszkiem wysadzanym jakimiś kamyczkami typu cyrkonie, moze diamenty (nie wiem bo nigdy nie sprawdzałam) i perłą. Chodzę w nim codziennie przez lata!!! kąpię się, używam perfum, balsamu na szyje i ze złotem nie dzieje się nic. Przecieram szmatką i błyszczy jak nowy. Takie jest prawdziwe złoto!!! wiec szanownych pseudo jubilerów i sprzedawców biżuterii prosi sie o nie pisanie bzdur ze w biżuterii nie wolno myć rąk czy zakłada się tylko na okazyjne wyjścia. Po to płaci sie grube pieniadze za złota biżuterie by moc w niej robic wszystko. Jesli mam ściągać pierścionki do każdego mycia rąk to rownie dobrze moge kupic sztuczną bazarową biżuterie za groszę. Jak to jest mozliwe ze kiedys dało sie zrobic biżuterię z ktorej nie wypadały kamienie, nie schodziło złoto, nie rysowało się nic i nie pękało a dzis same reklamacje?? I jeszcze jedna uwaga. Nie wiem czy inni wielbiciele złota zauważyli, ale dzisiejsze złoto ma zupełnie inny kolor - wściekle żółty. Dawniejsze złoto wchodziło w odcienie pomarańczowe, dzis takich wyrobów nie znajdziecie, ewentualnie różowe złoto ktore rownież odbiega kolorem od dawnego złota. Mysle ze jest to wynik oszczędzania na jakości i rzeczywistego zlota w złocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLECAM JUBITOM


Zamówiliśmy obrączki za 5 miesięcy do daty ślubu. Wybraliśmy bardzo proste gładkie z katalogu i wzornika na witrynie, bez grawera czy innych dodatków. Złożyliśmy zamówienie w sklepie Jubitom w CH Magnolia Park we Wrocławiu. Rozmiary zostały zmierzone pzrez pracownika oraz kierownika sklepu Jubitom. Pomiar kontrolny został także wykonany w sklepie Jubitom w CH Wroclavia. Czekaliśmy na te obrączki ponad 2 miesiące zamiast obiecanych 3 tygodni.  Gdy wyczekane obrączki przyszły okazało się, że obrączka narzeczonego jest o 2 rozmiary większa niż jego palec. Pracownik sklepu wykonał kolejny pomiar rozmiaru palca i zleciliśmy przeróbkę. Tym razem musieliśmy czekać jeszcze dłużej. Po naszych licznych telefonach i nerwach poprawiona obrączka przyszła do salonu tydzień przed naszym ślubem i okazała się za ciasna. W efekcie dowiedzieliśmy się, że w sklepie jest kilka zestawów  mierników i każdy mierzy rozmiar palca inaczej. Z moim rozmiarem nie wyniknęło problemu tylko dlatego, że znałam swój rozmiar po pierścionku zaręczynowym. Docelową wreszcie pasującą obrączkę narzeczonego dostaliśmy w sklepie Jubitom dopiera miesiąc po ślubie. Nie zaproponowano nam ŻADNEJ rekompensaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeplacajcie

100x lepiej kupić biżuteria w ankabizuteria.pl - wyjdzie o wiele taniej i lepiiej ... takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy więcej Jubitom

Jakościowo marna biżuteria którą można zgubić , kolczyki same wypadają  z ucha. Reklamowałem i czekałem 2 tygodnie . Podczas odbioru reklamowanych kolczyków stwierdziłem, że nic nie zostało naprawione ( zapięcie w dalszym ciągu nie trzyma) na protokole pojawił się zapis , że uszkodzone z winy użytkownika. NIE KUPUJCIE W JUBITO>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy więcej Jubitom

Jakościowo marna biżuteria którą można zgubić , kolczyki same wypadają  z ucha. Reklamowałem i czekałem 2 tygodnie . Podczas odbioru reklamowanych kolczyków stwierdziłem, że nic nie zostało naprawione ( zapięcie w dalszym ciągu nie trzyma) na protokole pojawił się zapis , że uszkodzone z winy użytkownika. NIE KUPUJCIE W JUBITO>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×