Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1rU

biżuteria Jubitom - opinie

Polecane posty

Witam. Skłaniam się ku zakupowi pierścionka zaręczynowego firmy Jubitom. Nie mogę jednak znaleźć zbyt wiele opinie o wyrobach tej firmy. Jeśli posiadacie jej wyroby proszę o opinie na temat użytkowania i jakości jej wykonania. Skłaniam się ku http://www.jubitom.com/index.php?id=brylanty&id_1=pier&id_2=jedn&id_3=0&item=7&zoom=1 lub http://www.jubitom.com/index.php?id=brylanty&id_1=pier&id_2=jedn&id_3=0&item=32&zoom=1 proszę o opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pierścionek zaręczynowy
z Jubitoma i bardzo sobie chwalę. Mają mega duży wybór, przystępne ceny, dobrą niczym nie rózniącą się od innych bardziej znanych marek jakość. Co prawda mam inny niż twoje propozycje, ale polecam. Nosze go 24h na dobę, sprzatam, piore i rysy na nim nie ma. Gwaracja tez jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są dużo bardziej przystępne niż w Kruku czy Aparcie. Zastanawiałem się nad jakością wykonania. Te dwa linki to wstępne pomysły więc jeśli polecasz inne wzory chętnie je obejrzę. Skonsultować z wybranką nie mogę ponieważ mam nadzieje ją "zaskoczyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pierścionek zaręczynowy
tego, który ja mam nie znalazłam na ich stronie. Plusem jest jeszcze to, że mają wiele rozmiarów. Ja mam 8 i mój narzeczony taką znalazł, a przy tym piękny. Polecam z czystym sumieniem, jakość bardzo dobra, tym sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pierścionek zaręczynowy
PS. Obrączki też u nich kupujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korespondencja prawie jak z pracowniczą salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pierścionek zaręczynowy
daleko mi do pracownicy salonu. Chwalę bo noszę pierścionek tej firmy. Gdyby było z nim coś nie halo napisałabym. A swoją drogą, narzeczony mówił, że obsługa fajna, a kupił tam bo nie mógł znaleźć w aparcie nic w moim stylu w takim małym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi ten dialog pachnie
śliczną autoreklamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała kafeteria, ktoś napisze
szczerze co sądzi, a w zamian osądzają jego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam pierscionek z jubitomu juz dwa lata i robie w nim wszystko zarowno w domu jak i w pracy i nic mu nie jest maja dobre zloto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy myślicie że pracownicy
np. w tym wypadku salonów z biżuterią siedzą tu i czekaja tylko az ktoś założy topik dotyczacy ich marki by go zaraz reklamować....żal...jakby chcieli zareklamować to sami zakładaliby topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie polecam, wyrobów tej firmy. Zakupiłam pierścionek (w salonie w Szczecinie), który był wadliwy (pekł mi na pół), złozyłam reklamacje (nawet 2) i za kazdym razem nie uznawano mi reklamacji. Pracownik kontaktujacy sie ze mna, nie informowal mnie o tym, ze reklamacji nie uznano tylko od razu powiedzial ile bedzie kosztowala USLUGA (naprawy), czyli widac ze firma NASTAWIONA TYLKO NA JEDNORAZOWE "NACIAGNIECIE" KLIENTA, serwis gwarancyjny nie dziala w tej firmie. Naprawde nikomu NIE POLECAM robic tam zakupow. szczegolnie w salonie w szczecinie, gdzie obsluga nie potrafi rzetelnie i kulturalnie rozmawiac z klientami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik szalonu w szczecinie
Dziękujemy Pani za "czarny PR" jakim nam Pani groziła! Pracownicy salonu w Szczecinie są jedynie pośrednikami - przekazują informacje pochodzące od rzeczoznawcy i nie odpowiadają za ich treść!!!. Ręczę za to, że są bardzo kulturalni. Zapraszam wszystkich do przekonania się o tym osobiście. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik salonu w szczecinie
przepraszam czytelników za przejęzyczenie w powyższym poście - szalon miał być salonem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam złoty pierścionek, który mi pękł (hmm złoto, które pęka...) i dodatkowo zmienił kolor. Firma nie chce uznać mi reklamacji i wmawia mi, że trzymałam go w chemikaliach. Żenada Nie polecam robienia tam zakupów, gdyż są inne salony, które w profesjonalny sposób podchodzą do klienta i wiedzą na czym polega serwis gwarancyjny. Tutaj niestety prawa konsumentów nie są przestrzegane. Doprawdy zadziwia mnie takie podejście firmy, szczególnie w czasach nadpodaży . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1rU ja mam pierścionek zaręczynowy Paskudna autoreklama :) Rozumiem, że współczesna panna młoda orientuje się w cenach pierścionków zaręczynowych (bo przecież wszystko jest z góry zaplanowane - przez nią), ale żeby znać AŻ tyle szczegółów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bett35
ja osobiście mam ten 2 ale nie polecam, po jednej stronie z pierscionka starlo sie zloto, wyglada jakby byl srebrny, mam zamiar go reklamowac ale watpie ze da to cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana narzeczona
Mój narzeczony kupił mi pierścionek zaręczynowy w Jubitom, który musieliśmy oddać do zmniejszenia. Pierścionek wrócił uszkodzony, Pani powiedziała, że go nie naprawią, był robiony na zamówienie, innych takich samych nie ma. Zaproponowała 15% zniżki bądź zwrot pieniędzy. Także jeśli ktoś (tak ja ja) przywiązuje wagę do wartości niematerialnych niech się dwa razy zastanowi nad wyborem tego jubilera. Ja nie chcę więcej o nim słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pierścionek zaręczynowy
Może teraz dowiodę, że nie jestem pracownicą Jubitoma... odkopałam ten temat, gdyż jestem bardzo zawiedziona:/ Jakbym wiedziała, że mnie to spotka nie zachwalałabym tak wczesniej tej firmy... Otóż, na dzień dzisiejszy swój pierścionek zaręczynowy, mam 1,5 roku i co? 2 tygodnie temu wypadło mi oczko...oczywiście reklamacja nieuwzględniona, no ale że mam do niego sentyment, bo (tu zdania nie zmieniam) jest piękny i że zaręczynowy powinien być jedyny, więc dałam spokój, zaniosłam do jubilera, naprawił, wstawił oczko, cieszyłam się, że mam go znowu. Nawet zaczęłam go oszczędzać, nie sprzątać, nie myć w nim. I wczoraj, wracam z pracy, patrzę...drugiego oczka nie ma :( i to nie tego już naprawianego:/ Pierścionek powędrował z powrotem do naprawy, bo teraz reklamacja nie będzie tym bardziej uzwględniona bo już raz był naprawiany przez jubilera... tak więc odnosząc się do moich starych wypowiedzi, zmieniam zdanie na dzień dzisiejszy o 180%, zawiodłam się na jubitomie bardzo, po 1,5 roku 2 naprawy pierścionka na mój koszt u złotnika. Co dalej się reklamuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pierścionek zaręczynowy
zaniosłam oczywiście do zotnika, a nie do jubilera...sorki za bład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pierścionek zaręczynowy
[zgłoś do usunięcia] Damascenka a1rU ja mam pierścionek zaręczynowy Paskudna autoreklama Rozumiem, że współczesna panna młoda orientuje się w cenach pierścionków zaręczynowych (bo przecież wszystko jest z góry zaplanowane - przez nią), ale żeby znać AŻ tyle szczegółów... Akurat co do cen i wyrobów nie podałam żadnych szczegółów. Więc bezsensowna wypowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaki
Nigdy więcej!!!!my kupiliśmy obrączki 2 lata temu. W zasadzie to obrączkę i pierścionek z brylantami w stylu obrączki , za bagatela prawie 3000 PLN. Damska obrączka nie pasowała rozmiarem - sprzedawcy w Poznaniu (Galeria Malta) zaproponowali i zlecili zmianę rozmiaru. Nadszedł dzień ślubu, a dzień po okazało się że obrączka damska nie wytrzymała kilkunastu godzin użytkowania (ślub i wesele) a kamienie z niej POWYPADAŁY!!no i wtedy dopiero się zaczęło! 1 reklamacja-odrzucona, 2 -też! Sprzedawcy wmawiali nam, ze zona źle posługiwała się sztućcami w trakcie wesela albo za dużo klaskała!! Sprawa zakończyła się w sądzie - trwała 1,5 roku!! Biegły stwierdził ewidentną wadliwość towaru, a pan właściciel firmy na koniec wyparł się wszystkiego!! Nie odpuszczajcie i walczcie o swoje prawa - w trakcie procesu wyszło,że damska obrączka za którą płaciliśmy 2160 PLN warta jest 300 PLN!! Trzymajcie się z daleka od tej firmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia i Łukasz
Wraz z narzeczonym kupiliśmy obrączki w Jubitom w Krakowie w Galerii Bonarka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obslugi - aż trzech pracowników poświęciło nam swój czas i widać było, że sprawia im to przyjemność i są naprawdę zaangażowani. Mieliśmy mało czasu do ślubu (tylko 3 tygodnie) i żaden inny jubiler nie chciał podjąć sie zrobienia dla nas obrączek. Obsługa w Jubitom Bonarka naprawde jest pierwsza klasa - obrączki odebraliśmy juz po tygodniu. Nie mamy żadnych kamieni, ale slyszałam , że czesto sie zdarza, że kamienie wypadaja, niezależnie od tego, u którego jubilera jest zrobiona obrączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelkisia
Kupiłam w Jubitomie w 3mieście zegarek - po 2 tygodniach noszenia reklamacja, na szczęście naprawa wykonana na miejscu - wysuwała się śrubka. Kupiłam bransoletkę na tzw. bedsy (koraliki zakładane na bransoletkę) - w reklamacji, zerwała się samoistnie, kiedy wstawałam od biurka w pracy. Kupiłam wisiorek srebrny z pozłacanymi elementami - pozłocenie zlazło po miesiącu noszenia. Wybór spory, ale jak na razie mam zastrzeżenia do wszystkich 3 kupionych tam produktów (kupowanych nie w jednym, ale w różnych salonach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMaMiBur
NIE POLECAM!!! kupiliśmy z meżem obraczki i to był największy bład jaki moglismy popełnić! damska obrączka nawet nie przypomina tej którą "jest" a raczej być powinna! ZŁOTO SIE WYCIERA;/;/;/ oto te które kupilismy http://www.jubitom.com/index.php?id=slubna&id_1=obra&id_2=klas&id_3=0&item=6&zoom=1 teraz to zwykła blacha cała matowa "wypustka" sie wytarła;/ i nie chodzi o to ze mat sie wytarł bo to naturalne... ale rowki sie wytarły i jest zupełnie płaska zwykła blacha...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złoto próby 585 - wycieranie się to naturalny proces - obrączka bardzo delikatna (lekka i "cienka") a co za tym idzie satynowanie również delikatne... Kupiona w Jubitomie, Aparcie, Kruku, Yesie itp. zawsze będzie "zachowywać" się identycznie... Jeżeli chcesz bardziej trwałego wzoru - kup bardziej masywną obrączkę z głębszym satynowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam wyrobów tej firmy. Po 3 tygodniach pękła mi bransoletka , która miała na żyłce kuleczki. Dowiedziałam się , że to moja wina, bo uszkodziłam ją mechanicznie , a na żyłce były zadziory o tym ponoć świadczące. Kpina, wyrób nie nadaję się do użytkowania, bo żyłka nie jest jednolita i zaczepia się o odzież, a to już problem producenta. Firma nastawiona na wyciągnięcie kasy i w razie problemów zasłania się uszkodzeniami mechanicznymi, sobie nie mając nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakość kamieni pozostawia wiele do życzenia. Wiem bo jestem z branży i faktycznie niby mają dobre ceny... ale jakoś jest gówniana ..:) Obrączki zamawiają u stelmacha czy kolibra - próbować zrobić to na własną rękę - co pozostawia nam w portfelu cenę zmniejszoną o przynajmniej 40% Kamienie w zaręczynowych pierścionkach są najgorszej jakości widać to gołym okiem - np na kolekcji z szmaragdem?(zielone oczko). Czytajcie jakiej czystości są kamienie - SI trafiają się ale zazwyczaj jest to ta najpodlejsza klasa - stąd "lepsza" cena. Nie polecam - wszystko zamawiane z zagranicy słabej jakości a za to z jakimi marżami - nie mają własnych wyrobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamienie w pierścionkach są bardzo dobrej jakości zapraszam do porównania.... Widać że jesteś z branży a twoim celem jest oczernianie konkurencji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×