Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lubuszczaninka malinka

Poznań to wiocha - refleksje imigrantki

Polecane posty

Gość Pytanie o bilet w Poznaniu
Max Zander vel Klaun dzieki, a czy w biletomacie jest opcja CALODOBOWY zakupic czy takich raczej nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
jak wam tak zle to wracajcie na swoje wioski - prosta sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor ma racje_
poznan jest ladny tylko w centrum- zamek, rynek, ostrow, stary browar. reszta bardzo slabo. a najgorzej ze w poznaniu robi sie coraz biedniej....tak ,tu nie ma pracy za wiele. dominuja sklepy. obecny poznann nijak sie ma do tego kojarzonego z przeszlymi czasami swietnosci. ja jestem z poznania, ale podobaja mi sie miasta- trojmiasto, torun. ludzie tutaj-raczej pragmatyczni, jest kilka osob wrazliwych spolecznie i artystycznie. a tak wiekszosc mysli-zarabiac zeby MIEC zeby POKAZAC sasiadom auto, mieszkanie, dom, wakacje, ciuchy, takie to prymitywne, bardzo schematyczni ludzie. ja sie tu nie odnajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvfhhbjn
Wracajac do biletow, skorzystalam z miejskiego autobusu na trasie Janikowo-Poznan. Kupilam bilet w automacie, zamiast zlotowki wydal mi 20 gr. :) Oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można w biletomacie kupić bilet tygodniowy :) ale zgodzę się, są miejsca w których nie ma ani kiosku, ani biletomatu i chu... nie kupisz biletu bo niby gdzie? albo butować kawał dalej gdzie łaskawie może biletomat się znajdzie ewentualnie kiosk czy sklep w którym kupisz bilet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZNANIANKA_24
mieszkam w Poznaniu od 24 lat , i kocham to miasto nie wazne co o nim mowicie . Tak w biletomacie tez kupisz bilet calodobowy. We wszystkich ''wiekszych miejscach '' przy przystankach kupisz bilety w biletomacie bo takowe są . Jezeli ktos liczy ze na kazdej najmniejszej uliczce znajdzie biletomat to sie przeliczy , ale jezeli ktos ma problem zeby kawalek gdzies dojsc i kupic ten bilet czy tez kupic na zapas to juz problem owej osoby . A podwyzki sa raz na rok czy ewentualnie raz na pol roku wiec chyba mozna sobie kupic kilka biletow wiecej zamiast ubolewac ze nie ma gdzie kupic :o Poznań się modernizuje , korki i objazdy są niewyobrazalne ale coś za coś . Poznań jest piękny i nie ma tu żebraków i obszczanych kamienic nie wiem gdzie wy się szwędacie ze tylko coś takiego w Poznaniu widzicie . TEJ POZDRAWIAM WAS Z POZNANIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez z poznania
ciekawy jestem na jakich ulicach nie można było dostać tego biletu Tej:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze teraz w okresie zimowym masakra, autobusy się spóźniają, wypadają z trasy, człowiek stoi po 30 min na przystanku i się nie może doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor ma racje_
ok, kup sobie samochod i sprobuj zaparkowac w miescie, zycze powodzenia. idiodytyczny system- placisz z gory-duzo, niewiadomo ile-bo skad masz wiedziec idac na spotkanie ile czasu ci to zajmie, to w stresie siedzisz i musisz przerwac zeby doplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZNANIANKA_24
DLA NIEWIEDZĄCYCH następna podwyżka biletów od 1 stycznia , do końca roku jeszcze 2 tygodnie więc można sobie zakupić kilka biletów na zapas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor ma racje_
obszczane ulice, odrapane kamienice-prosze bardzo, ul.taczaka, wilda- lazace menele.miasto upada. rozumiem ze kibocom lecha wystarczy wypic se piwko, obejrzec serial, pojsc do galerii i spedzic tam caly dzien na lazeniu. dla takich to miasto wystarczajace-dla mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor ma racje_
ciagle drazejace bilety- przepraszam -jak ktos napisal za przejazd 2 przystankow 2,60 pln , a ma byc drozej, przeciez to jest wyzysk. tu naprawde nic nie zacheca do przyjazdu ani inwestycji , czy zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojoij
obszczane ulice, odrapane kamienice podaj polskie miasto, w ktorym nie ma takich "kwiatkow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZNANIANKA_24
na właśnie podałaś wilde najgorszą dzielnice Poznania w każdym mieście takową znajdziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem fakt wiocha fakt Poznań,Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja takich ludzi nienawidzę... Warszawa zła Poznań zły zaniedbany, każde miasto ma swój urok Poznań ma super ładne centrum z ładnym i kolorowymi kamieniczkami A Warszawa ma piękne stare miasto i rynek łazienki Wilanów palac w Wilanowie serio sama w niej mieszkam i nie wyobrażam sobie innego miejsca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja takich ludzi nienawidzę... Warszawa zła Poznań zły zaniedbany, każde miasto ma swój urok Poznań ma super ładne centrum z ładnym i kolorowymi kamieniczkami A Warszawa ma piękne stare miasto i rynek łazienki Wilanów palac w Wilanowie serio sama w niej mieszkam i nie wyobrażam sobie innego miejsca!!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×