Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elwira55

Aktywnie po 40

Polecane posty

Tego lata wybrałam się na turnus rehabilitacyjny nad morze w ramach wypoczynku i relaksu. Niestety był to pobyt bez dofinansowania pefron, więc mało to nie kosztowało, ale było warto. Kijki były w ciągłym ruchu bo jest tu mnóstwo miejsc, gdzie można z nimi pochodzić. Chodniki, wyboje, ale dałam rade :) Bardzo mocno polecam taki wyjazd jako wakacje dla aktywnych seniorów. Taka jestem podekscytowana, że zapomniałam Wam powiedzieć dokąd się wybrałam, a był to Kołobrzeg. Wieczorki taneczne dla seniorów też były super ;) Taniec, dobre jedzenie i wielu nowych znajomych. Chętnie wysłuchałabym i Waszych opinii na temat takich pobytów. Może ktoś z Was już był tam, gdzie ja http://www.patrona.pl/osrodek-rehabilitacyjny-Kolobrzeg-132-4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aatam
chodzenie z kijami to faktycznie wysilek :D Ta reklama przyniosła odwrotny skutek, ja tam się nie wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konie na betonie
no ja jestem po 40 i seniorka się jeszcze nie czuje:P wiem natomiast ze niewielu seniorów stac na wyjazdy, które sa pełnopłatne , bo ledwo wiązą koniec z końcem. niestety najgorsze co moga zrobic to zamknąc sie w 4 scianach... Ale jesli stac cie na takie wczasy i wróciłas z nich zadowolona to tylko pogratulować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasza pani ze slaska
ojej a co to jest???? reklama chyba, pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×