Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinacoladacola

czy ktos tu MASZERUJE?

Polecane posty

Gość pinacoladacola

jak z efektami?czy to dobry sposob na utrzymanie/modelowanie sylwetki? jak czesto w tygodniu maszerujecie i jak dlugo jednorazowo? przy jakim tempie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja maszerowałam na bieżni
jak miałam problem z kolanem i nie mogłam biegąc maszerowałam codziennie godzinę, na wzniosoie 10 stopni w 15 stopniowej skali, km wychodziło ok 7 spalonych kcal ok 900 Nięzły wycisk ;) Jestem szczupła wiec waga jakoś drastycznie nie spadała ale mysłe ze w połaczeniu z dieta redukcyjhna efekt bedzie powalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporty 232
ja maszeruje ale na biezni w domu, w stalym tempie, ok.60 min, codziennie rano, do tego pije izotonik zeby nie opasc z sil. no i powiem ze efekty przeszly moje oczekiwania, bo schudlam juz pare kilo, cialo super jedrne, posladki robia sie ksztaltne i w ogole zajebista sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacoladacola
cieszy mnie to, co piszecie:) ja wlansie mam problemy z kolanami i nie moge biegac, czy pozwolic sobie na zajecia w fitness klubie. postanowilam, ze zaczne maszerowac, ale zeby nie wtdawac kasy na sama bieznie, to bd chodzic na swiezym powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieznia
A jakie tempo wg Was jest optymalne do marszu? zauważyłam, że chodząc godzinę 7,5km/h jestem mokra i wykończona, 6,5-7 jest ok, ale nie wiem czy to nie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacoladacola
ja chodze 7 na plaskim, pod gorke ustawiam sobie 10 w sakli 15 ,a predkosc 6-6.3. jak sie mocno zmecze, to mniej, ale dzis zauwazylam, ze jak wczesniej po 50 minutach, czy nawet 30 mialam dosc, tak teraz nie czuje az takiego zmeczenia i dluzej moge chodzic pod gorke i na wyzszej predkosci, czyli wyrabiam sie:P fajna sprawa, zeby czas szybciej lecial nie mysle, ze mam maszerowac cale 50 minut czy godzine, ale mysle, ze mam zrobic 5 czy 6 razy po 10 minut.pierwsze 10 minut to pikus, bo traktuje jako rozgrzewke, wiec juz zostaje tylko 4, pozniej, juz tylko 3 itp, dobry sposob na oszukanie siebie, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja maszeruje na biezni
ale jako ochloniecie po treningu (chodze na zajecia fitness roznego typu) wiec tempo nie za duze - 6,5-7 km/h, jednostajne przez ok. 20 - 30min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja maszeruje na biezni
a chodze, bo nie lubie biegac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×