Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wenusjańskie Aromaty

twierdziła, że jestem jej pieskiem, który wylizuje ją do czysta

Polecane posty

Wiem, że to nie jest dobre miejsce by uzyskać jakąś mądrą radę. Ale może chociaż ktoś z was miał podobny problem i wie jak sie za niego zabrać ? Byłem w związku ze starszą ode mnie 32 letnią, piekną kobietą. Kobietą nieco perwersyjną. Teraz mam wrażenie, że działała celowo. Jednym z jej upodobań było, kiedy występowałem w roli uległego liżąc ją, gdy ta delikatnie mówiąc była przed prysznicem. Swój trafił na swojego, polubiłem to bardzo i po czasie nie potrafiłem już osiągnąć satysfakcji, jeśli nie czułem jej słodkiego, intensywnego zapachu. Ona podobnie, zawsze dostawała orgazmu kiedy ją lizałem; twierdziła, że jestem jej pieskiem, który wylizuje ją do czysta, niepodmytą. To trwało kilka lat, było cudownie. Teraz sie skończyło, a ja czuje się poprostu zboczony. Nie mogę znaleźc partnerki, która to zrozumie. Mam coraz większą obsesję na punkcie 'nieumytej ci.y" u każdej kobiety, która mnie pociąga. Jak mam wyjść z tego zaklętego kręgu chorej i strasznie podnecającej obsesji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurdeeeeeeeeee
Nie wyjdziesz. Ja tez mam kilka takich upodoban, ktore nie sa do konca normalne i moj facet o tym wie. Z poprzednim robilam wiele perwersyjnych rzeczy, a moj obecny tego nie chce wiec zwyczajnie tego nie robie i zostaje to tylko w mojej glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motzne und dobre ale chyba masz już psychę zrytą i ciężko będzie ci się z tego wyleczyć módł się abyś znalazł potencjalnie podobną partnerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdh
no ale w czym problem-mowisz jej zeby sie nie myła i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuszkaaa
Szukaj takiej, która nie dba o siebie. Swoją drogą a fujjjj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o kurdeeee
A jakie ty masz te swoje zboczenia ? Kobietą jestem i z ciekawości pytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna kobieta, dopóki
się nie umyje, będzie się czuła nieświeżo i nie będzie chciała seksu, a jeśli robisz to gdzieś po drodze do domu, np. w samochodzie, sklepie, to wtedy przecież jest nieumyta i może wtedy osiągniesz to, czego szukasz. Ale wątpię, abyś znalazł taką, która celowo się nie będzie myła dla Ciebie, bo to obrzydliwe i niehigieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najprostsze rozwiązania
Eee tam, ja też czasem lubię sobie chlasnąć taką cciippeeecczkę po całym dniu . Jak kobieta dba o higienę to po jednym dniu nie będzie odrażająca tylko pełna feromonów . Ufff, na samą myś ciarki mi po plecach chodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tylko jak zwykle zaczęli obrażać. Więc jeśli ktoś ma mądrą radę, lepiej będzie chyba bardziej 'prywatnie'. Bo juz widzę głosy paru idiotek o tym jakie to obrzydliwe i fuj. Kobieto, jeśli sądzisz, że twoje ciało i jego wydzieliny są fuuj, obrzydliwe itd., to jest to twoja własna sprawa. Ja mam prawo do odmiennego zdania i gustu. I dziękuję za rady o 'dziwce'. Nie skorzystam, nie o to w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najprostsze rozwiązania
Powiem więcej, moja partnerka lubi w takich chwilach zafundować sobie 69. I to jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjyu7
ja nadal nie rozumie w czym jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl;
po prostu chłop lubi sobie polizać smirdzące tzipsko ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×