Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biteem

bilans 16latka

Polecane posty

Gość lekarz medycyny
Moje drogie. My lekarze w tym kraju zarabiamy mało, więc musimy jakoś inaczej wychodzić na plus.Wam nic złego się nie dzieje, gdy każemy zdjąć stanik, albo gdy dokonujemy "rutynowego" badania włosów łonowych. O wsadzeniu palca w boską 16 letnią cipkę w ramach badania per rectum nawet nie będę wspominał. I co wam się takiego dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badany nago
mój bilans wyglądał następująco. najpierw badanie u pielęgniarki szkolnej na którym musiałem zdjąć bluzę koszulkę buty spodnie i skarpetki. byłem w samych bokserkach. potem już standardowo ważenie mierzenie wzrok ciśnienie i sprawdzanie stóp czy nie mam platfusa. na następną część badań musiałem udać się do mojego lekarza rodzinnego. pewnego dnia po powrocie do domu moja mama powiedziała że mam po obiedzie iść się wykąpać i przebrać bo mam iść na 17 na bilans w przychodni. po wejściu do gabinetu powiedziałem pani doktor że ja na badanie bilansowe. poprosiła mnie abym przeszedł za parawan i przygotował się do badania. myślałem że bilans będzie tylko formalnością jak w poprzednich latach ale się zdziwiłem. gdy pani doktor zawołała mnie abym wyszedł zza parawanu i zobaczyła że nie jestem rozebrany powiedziała ,,wróć za parawan i rozbierz się abym cie mogła dokładnie zbadać. chyba rozumiesz co mam na myśli?'' zapytałem jej czy chodzi o to abym rozebrał się do bielizny na co odpowiedziała że stanowczo nie. kazała rozebrać mi się do naga ściągnąć majtki i skarpetki również. powiedziała tak masz tu zaraz wyjść bez majteczek i na bosaka, golusieńki jak cię Pan Bóg stworzył.tylko nie zakrywaj rączkami swojego penisa. wyszedłem zza parawanu nago. doktor zważyła i zmierzyła mnie, sprawdziła wzrok postawę stopy. latałem na bosaka na zimnej podłodze w gabinecie aż mi stopy zmarzły. potem powiedziała żebym położył się na leżance sprawdziła mi penisa jądra ściągnęła skórkę i powiedziała że mogę się już ubrać. wróciłem za parawan założyłem ubranie podziękowałem i wyszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziusia
hej. ja za parę dni ide na ten bilans i się trochę obawiam po tym co tu przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowokacja, jakby chodziło o obejrzenie warg to lekarz nie odsłaniałby na chwile majtek bo i tak by nic nei zauważyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziusia
no właśnie. a raczej od spraw dolnych dziewczyn jest ginekolog a nie rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mamy tak ze wchodzimy do gabinetu lekarz pyta o miesiaczke kiedy ja mialysmy i jak nam idzie wszkole potem tam cos wpisuje i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kazał (facet ) rozebrac sie całkiem ro naga włącznie ze stanikiem i majtkami maskara , kazal mi sie polozyc na kozetce i ręce za glowe i na mi macal piersi i rysowal wokul sutk** jakies kola i zaczął je masowac xd maskara , okropne ... bylam na szczeście sama z nim bo moja mama nie skaczyla jeszcze pracy i miala przyjsc jak skączy ... puzniej powiedzial zebym rozszerzyla nogi bosz wstydzilam sie bardzo ... no ale musialam rozsunelam kazal mi tak usiąsc .on siedzial na krzesle i wziął moje nogi na siebie i kazal mi sie tak jakos polozyc bylo to bardzo krempujące bylam rozszerzona przed nim mial moje narządu przed oczmi i bosz zaczął mi masowac to miejsce tam gdzie są włosy łonewe tak wzdłuz ... puźniej foraz nizej i zaczął mi tam w samym środku dwoma palcmai jezdzic to trwalo ze 15 minut bosz jak ja sie wstydzilam .. i jeszcze moja mama weszla ... myslalm ze sie spale ze wstydu moja mama siadla na krzesle obok a on dalej mi pchal tam palce jpdl nigdy woecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adas24
Ja jak byłem na bilansie to kazała ściągnąć majtki i poczekać. Nie miałem nic przeciwko gdyż lekarka była dosyć niezła z wyglądu. A więc ściągłnąłem bokserki i usiadłem sobie. Gdy siedziałem sobie widziałem ją z boku. Nie wiem po co, tak jakoś złapałem się za członka przez chwilę. Widząc pielęgniarkę i to, że jestem przed nią nago strasznie mnie podnieciło (miałem 16 lat i byłem prawiczkiem). No więc po chwili mój penis był w gotowości(14-15 cm we wzwodzie). Ona podeszła do mnie i w trakcie zdania spojrzała na mojego sterczącego i zamilkła, aż po chwili uśmiechnęła się i przeszła do badania. Po chwili, gdy przyszła chwila badania penisa, pani doktor złapała za trzonka mojego małego, ściagneła napletek i mruknęła jakby do siebie 'no no'. Po czym sprawdziła wędzidełko, powiedziała 'wszystko jest w porządku' i badanie dobiegło końca. Na takie badania mógłbym chodzić codziennie - pomyślałem. Całe szczęście, że moim lekarzem rodzinnym nie jest jakis stary/ra zagrzybiały/ła lekarz/lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj bilans 16 latka wyglądał następująco: najpierw na lekcji wfu chodziliśmy po 3 do pielęgniarki tam kazano mi rozebrać się do spodenek. Musiałem zdjąć koszulke , buty i skarpetki. Standardowe badanie wzrost waga wzrok, kregosłup stopy Później na bosaka i bez koszulek zostaliśmy wyproszeni na korytarz i wchodziliśmy pojedynczo na intymny wywiad odnośnie masturbacji i dojrzewania, w końcu pozwolono nam się ubrać i dostaliśmy skierowania do przychodni. W przychodni byliśmy poumawiani parami (dziwne to było bo to pierwsza klasa lo i prawie wgle się nie znaliśmy). Po wejściu do gabinetu usłyszeliśmy od pani doktor że mamy wejść za kotarke i przygotować się do badań no wiec my zajęliśmy koszulki i wyszliśmy do niej kiedy nas zobaczyła powiedziała coś co sprawiło że dostałem gęsiej skórki XD mianowicie : hej chłopaki a od kiedy to się do bilansu tylko koszulkę zdejmuje ?! Wyskakiwać z tych ciuszkow ! Raz dwa. Zaraz chcę was tu widzieć nago i skarpetki też ściągacie bez kąbinowania chcę tu widzieć gołe stopy! No i co... Trzeba było się rozebrać... Kiedy wyszliśmy za parawanu na golasa zasłaniając rekami penisy stąpając bosymi stopami po zimnych kafelkach. Później badanie czyli, odsłonić penisy! Ściągnąć skórke, badania jąder kregosłupa, po jedynczo kłaść się na kozetke i badanie stóp i nóg a także ramion i na koniec najgorsze czyli pojedynczo wchodziliśmy za kotarke z panią doktor i oglądała nam pupę.. Mogliśmy się ubrać i do widzenia :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina9368
mi na poczatku kazał zrobić szpagat w ubraniu nie wiem dlaczego puzniej kazal mi zdjac skarpetki chodzic na pietach i na palcach pozniej musialem sie rozebrac do naga i kazal mi zrobic szpagat i wtedy zauwazyl ze mam spinke do wlosow i mi ja zdjol nie wiem dlaczego przy robieniu szpagatu mialam zgjende palce i mi je wyprostowal zwazyl mnie i zrobil tam inne badania pozniej zaczol zapisywac rozne zeczy a mnie przypiol przy scianie do takich dziwnych ztrzaskach i nogi mialam w rozkroczu a rece rozlozone po 10 minutach mnie odpiol i moglam sie ubrac niech ktos napisze czy to bylo normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam obecnie 19 lat i nie pamietam ze bylem nagi na jakimkolwiek bilansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afafagfzc
Opowiem wam jak wyglądał mój bilans rok temu. W 3 klasie gimnazjum pani pielęgniarka powiedziała że mamy się do niej zgłosić po karty bilansowe z którymi mamy iść do przychodni by wykonać wszystkie badania więc poszedłem po kartkę i pani pielęgniarka powiedziała że mamy iść z rodzicem. Kilka dni później poszedłem z mamą do naszej przychodni po zarejestrowaniu sie i kilkudziesięciu minutach oczekiwania przyszła kolej na mnie. Weszliśmy do gabinetu powitała nas pani doktor około 40 letnia i spytała sie w jakiej sprawie więc odpowiedziałem źe przyszedłem na bilans. Zaczęło sie badanie standardowo wzrost,waga,sprawdzenie kręgosłupa itd.. Po wykonaniu wszystkich podstawowych badań pani doktor spytała się mojej mamy czy wyraża ona zgodę na to źeby została sprawdzona moja dojrzałośc płciowa. Moja mama zgodziła się. Wtedy pani doktor poprosiła mnie abym rozebrał sie do naga. Zmieszałem się powoli zdjąłem wszystko oprócz majtek i wtedy pani doktor zpojrzała na mnie surowo i powiedziała: - No szybciej nie mamy całego dnia - Ale ja się wstydzę odparłem - Nie ma czego odpowiedziała pani doktor. Sćiągnąlem wiec majtki i pani doktor powiedziała : - Bardzo ładnie - Marcin ostatnio nago to widziałam cię jak miałes 6 lat - powiedziała moja mama- widze źe duźo sie zmieniło - zaśmiala sie. Zrobiłem się czerwony,a pani doktor zaczęla zadawać pytania o owłosienie łonowe, masturbacje i inne różne rzeczy. Odpowiadałem na wszystkie pytania lekko speszony gdyż obecnośc mamy mi nie pomagała. Po wszystkich pytaniach pani doktor kazała mi się położyc na kozetce i zaczęła sie przyglądać mojemu sprzętowi gdy go dotykała powoli dostawałem erekcji - Spokojnie kolego- zażartowała Moja mama dokładnie przyglądała sie całej sytuacji. Po sprawdzeniu sprzętu zmierzeniu powiedziała że moge się ubierać. Gdy to robiłem wypisywała kartkę bilansową i powiedziała do mojej mamy : - Syn jest zdrowy nie ma sie co przejmować - A tam na dole teź- zażartowała mama. - Na dole jest rewelacyjnie- odpowiedziała pani doktor śmiejąc sie. Pani doktor oddała mi kartę poźegnaliśmy sie i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A trzeba w ogóle to robić? Co może nam się stać, gdy odmówimy robienia tych badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bilansu masz prawo odmówić po prostu lekarze się zapominają czasy się zmieniły jak chcesz się zbadać możesz poprosić o lekarza tej samej płci ustawa z 2008 r arty 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tego prawa skorzystałam lekarz to też człowiek i ulega różnym pokusom jak księża te dwie grupy były zawsze najbardziej zboczone i wszystko uchodziło im płazem do niedawna ludzie już nie są tacy naiwni i swoje prawa znają i zaczynają się procesy o molestowanie i na pewno za niedługo powstanie mapa lekarzy molestujących pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten bilans 16 latka to ściema przecież jak robią bilans co rok dziecku to jak by było coś nie tak to wyjdzie to na samym początku w takim wieku już wszystko się ukształtowało już nic nie zmienicie każą bilans robić do 18 lat a co potem umierasz już nie jest to potrzebne a lekarze lubią po oglądać młode dziewczyny pamiętaj lekarz to człowiek i ma popęd seksualny i podnietę jak twój partner jak słyszę że ginekolog może to wyłączyć na czas badania to mi się nóż w kieszeni otwiera zacofanie kobiety ta myślą że tak własnie jest a one po prostu nie wiedzą że normalny facet to tak ma bo go tak natura stworzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscplkakkcks

U mnie na bilansie w 3 klasie gimnazjum higienistka kazała ściągnąć tylko buty i podciągnąć koszulke by sprawdzić kręgosłup. Później szło się do przychodni z mamą i tam ściągało koszulke, buty i skarpetki. Lekarka sprawdzała wage, wzrok, stopy, osłuchiwała stetoskopem itp. Potem, niestety przy mamie, trzeba było zsunąć na pare sekund spodnie i majtki, lekarka obmacała jądra i ściągnęła napletek a potem kazała się ubrać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

A co to jest napletek? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×