Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Ja bym chciała rodzinny, ile to się płaci teraz? Ale nie wiem czy mój zdąży dojechać te 230 km haha Co do dobania o sylwetkę, ile juz przybrałyscie na wadze? Ale głodna jestem, a jeszcze pół godziny, mam ochotę na warzywa na patelnię. Dziś jestem jakaś padnięta, a jeszcze kino mnie czeka z siostrzeńcem i dwoma małymi sasiadami bo obiecałam, dobrze, że sąsiadka też jedzie. mam nadzieję, ze nie zasnę na tej bajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernudziara
ostatnio dużo nie pisałam , ale bylam w szpitalu .bo jak powiedzial lekarzowi o bolach to odrazu dostalam skierowanie do szpitala .no ale juz w domku z malenstwem super wazy 250 g no i bedzie dziewczynka hehe mialam pelno badan a teraz to juz jestem zmeczona tym wszystkim , ale w domu to w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti884 ja jestem z gliwic to bardzo blisko :) dziewczyny wpiszcie mnie do tabeli bo z telefonu to sie nie da pierwsze dziecko rocznikowo 26 lat Gliwice termin z okresu na 26 sierpien a z usg na 17 sierpien. W poniedzialek sie dowiedzialam ze podobno bedzie chlopczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko:) kurcze ale sie nas zbiera na tego 26 sierpnia ciekawa jestem ktora z nas pierwsza urodzi hehe ;) co do naszych facetow ja tez mam ten problem moj to taki pracus ze od 6:30 do 20 siedzi codziennie niestety musi wkoncu firma to obowiazek rozumiem to ale i tak w zlosci czasmai mu wypominam ze jestem w ciazy i prawie ciagle sama.Biedak az mi kwaity przyslal poczta zeby mi humor poprawic:):) Pogoda u mnie dzisiaj sliczna bylo 22stopnie od soboty nma byc niestety chlodniej. szkoda bo juz myslalam ze w niedziele do kosicolka wybiore sie w letnich bucikach .Pozdrawiam cieplutko i zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP.................. ....KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... ................2 (syn) .A.N.I.A......... .31.......S-ce............01.07 -02.08........synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08..................... .......2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08............................2 Quore1988.......24...Sandomierz....10.08....... ....................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ...... ...11.08/18.08 .................. 2 (22m córka) Basia2410........?..........?.................12.08...... ......................1 KasiulaUK.........?.......Londyn............12.08........ ....................1 Miss.M............17.........Łódź............15.08 ...........................(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .......................? goja27.10........30............Wrocław...............17. 08 ...........................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08........... ................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ..........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8..........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08....... .. .................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08..... . ....................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Pafi86.............26........Gliwice............26.08...........................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08.... . ......................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki)........... sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08......... ...................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09....... .....................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafi jestes wpisana juz do tabelki, ee to fajnie ze tak blisko, juz wiesz gdzie bedzie rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w Knurowie w tym roku w tym szpitalu weszly darmowe znieczulenia i wogole slyszalam pozytywne opinie :) jeszcze nie wiem jak to bedzie bo moj lekarz mowi coraz czesciej o cesarce ze wzgledu na waska miednice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ze mnie wpisalas:) o i widze ze termin porodu mamy podobny hehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Mamusie poszłam do dentystki prywatnie u mnie w mieście koleżanka mi ją poleciła, eh fajna babka zatruła mi dwa zęby,eh bolą teraz:( bo chyba już obydwa mnie bolały jeden pod plombą a drugi z którego mi lekarstwo wypadło. jeden jest do leczenia kanałowego i za dwa tygodnie mam iść na to leczenie spoko jakoś dam radę:)bez znieczulenia dziś robiła bo mówiłam że dam radę spokojnie:)bolało ale żyję:)kanałowe też przeżyłam już kilka razy bez znieczulenia to i teraz dam:)eh a miałam nadzieję, że nie będę musiała latać w ciąży do dentystki:(Nie jest dobrze z moimi zębami, pod tymi srebrnymi plombami mam masakrę eh:(Aż ryczałam jak wróciłam do domu jak głupia:(eh trudno:(Ja narazie też przytyłam około 3 kilogramów zaczynam jutro 21 tydzień:)Pafi gratuluje chłopczyka:)Ja czuję synka ale zobaczymy jak będzie:)Supernudziara a Tobie dziewczynki gratuluję:)Ita u mnie za rodzinny chyba się nie płaci a w Krakowie koło 200 zł jakoś chyba:)Ja chyba tez wolę żeby mąż na zewnątrz poczekał i po wszystkim wszedł dopiero:)Nic przyjemnego patrzec na zakrwawione krocze i reszte:)Ja jak pracowałam też wstawałam 4;40 i zwłokami byłam:)Lekarka nalegała na L4 więc poszłam chętnie nawet:)Marti no to nie tak daleko mieszkamy:)A gaz rozweselający u mnie w Olkuszu w szpitalu to ponoć hit i cieszy się super powodzeniem:)ja bym się zdecydowała na niego jak bym tu miała rodzić:)Nie chcę znieczulenia tak że chociaż taka forma relaksu przydałaby się:)W Krakowie nie wiem czy to praktykują:)Eh trzymajcie się lepiej niż ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a slyszalas cos moze o szpitalu w pyskowicach?? moj lekarz prowadzacy tam pracuje dlatego popytuje, czytalam na forach pozytywne opnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpnióweczko trzymam kciuki zeby maz znalazl szybko prace! ooo leczenie kanalowe, przechodzilam :( waga- ja na plusie 2 kg supernudziara gratuluje corci :) a Tobie Pafi86 synka ;) porod rodzinny- nie chcialam z nim rodzic bo wlasnie a bo sie napatrzy, a co cos tam ale moj maz nie chcial nawet slyszec on musial byc i koniec. i byl, i nie zaluje bo to podal wode to pomasowal to cos tam, polozna jednak by tak nie skakala a w nogi nie zagladal bo przeciez maz stoi za glowa ;) chociaz moj to widzial jak glowka wychodzila i lozysko hehe ale jakiegos szoku nie mial, drugie zrobil wiec chyba sie tez nie zniechecil ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i u mnie tez bezplatny, daja tylko "ubranko" dla osoby towarzyszacej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mieliśmy dzisiaj gości niespodziewanych i nawet nie miałam chwili tu zajrzeć:) Co do zębów- miałam w pierwszej ciąży kanałówkę bez znieczulenia. Wyszły jakies 4 wizyty, po których byłam mokra jak szczur. Potem lekarz mi powiedział, że ten stres był gorszy dla dziecka niz gdybym dostała znieczulenie. Dzisiaj poczułam pierwszy raz takie mocne kopniaki od młodego! Super uczucie:P O linię musze niestety dbać, bo wagami leci w górę mimo zdrowego odzywiana:( Dzisiaj wyszlo ponad 5 kg na plusie, aż mi się wierzyć nie chcialo! Zmykam młodego położyć spać, sama zresztą tez padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje za wsparcie , tez mam nadzieje , że jest sezon , wiec coś napewno znajdzie . Facet ma zawsze lepiej . Ja nie należę do osób chudych , ale wg wagi narazie przytyłam 2 kg , choć czuje się duuużo większa :) Ostatnio chodzę i ciągle coś podjadam :P goja , zazdroszczę kopniaczka , moje maleństwa coś są tam spokojne :( a ja się nie mogę doczekać i niepokoję :( aneta , ja tez bym chciała rodzinny , zresztą mój D.. nie pozwoliłby mi rodzić samej hehhe , tylko , że w moim przypadku będzie pewnie cesarka :) Basia , bidulka nacierpisz się z tymi ząbkami . Mam nadzieje , że moje się nie odezwą . Ja boję się dentysty jak ognia . joanna , mój mąż od września cały czas był w delegacji , no ale w obecnej sytuacji jutro wraca i zobaczymy co dalej . Mam cichą nadzieje , ze znajdzie coś na miejscu . Mam już dosyć tej samotności supernudziara , gratuluje dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie :) Byłam dziś na tym USG 3D ...i muszę Wam powiedzieć, że to coś CUDOWNEGO! Widać wszystko dokładnie :) Buzię...rączki...nóżki narządy no i oczywiście płeć :) Będzie dziewczynka :) Póki co uciekam spać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
hej mamusie :** ja jak byłam w szpitalu to straciłam 2 kg ale tam jest jedzenie mało doprawiane ale dobre .ja przytyłam 4 kg powiecie mi ile ważyło wasze maleństwo w 18 tyg bo moje 250 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:)eh dzisiaj niskie ciśnienie bardzo z tego co widziałam więc ja mam jakieś 80 na 50:(głowa boli:(chociaż tyle, że ząbki już nie bolą chyba się heh zatruły już:)sierpnióweczko dam radę jakoś wizyta nie trwa wiecznie godzinkę bólu wytrzymam:)qwerty gratuluję Dziewczynki:)kurcze większość młodych dam w brzuszkach mieszka heh:)hm to mówisz, że fajne to usg?no myślę nad tym zobaczymy jak będzie;)Supernudziara moje w 18 i 5 dniu około ważyło 300 g ale lekarz mówił, że spore jest hehe:)ale mniej więcej moje i Twoje ważyły podobnie:)Eh miłego ranka:)z dobrym samopoczuciem:)buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPERNUDZIARA moja tez cos ponad 200gr wazyla qwerty gratuluje corki i fajnie,ze Ci sie podobalo, to najwazniejsze!:) faktycznie sporo narazie dziewczynek hee Basia ahaaa czyli juz wiem skad moj bol glowy, ledwo wstalam dolezalam do 8 ale to nic nie dalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
a to widocznie moja maleńka nie jest sama taka większa hehe :P:P mnie to wczoraj głowa bolała a dzisiaj przeszło już :) miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) też coś czuję, że samopoczucie dzisiaj nie jest wysokie, więc pogoda mocno oddziaływuje. u mnie też dziwczynka, no chyba , że na wtorkowej wizycie okaże się już chłopczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti slyszalam dobre opinie o tym szpitalu i podobno opieke maja rewelacyjna. Ja zostaje przy Knurowie bo moj lekarz tu pracuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
querty - super, że jestes zadowolona:) I gratuluję coreczki! A ja poszłam dzisiaj do lekarza. Tak mnie to gardlo ciągle boli, że miałam dosyc. No i faktycznie zawalone mam drogi oddechowe i dostałam antybiotyk:( Do świąt siedze w domu i odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh to widzę kiepsko większość z nas dzisiaj funkcjonuje:(Goju faktycznie przynajmniej troszkę odpoczniesz:)zdrowiej:)ja mam jutro imprezę rodzinną urodziny syna siostry to mój chrześniak, więc nie może mnie nie być, ale średnio się czuję i najchętniej bym została w domu ale się nie da:)Czytam po internecie, czy zatrucie zęba w ciąży na pewno nie szkodzi dziecku:(Muszę zapytać lekarki w piątek na wizycie, jak widzi to moje kanałowe leczenie wogóle:( A w poniedziałek idę na badania moczu i krwi, jak mnie widzą co 3 tygodnie w przychodni to wzdychają aż heh:)Dziwne bo gdyby nie ciąża to bym się nie pojawiła nawet u nich:)Przed ciążą ostatni raz u mojego lekarza byłam około 6 lat temu heh:)nie lubię lekarzy jakoś:)każdą chorobę , którą miałam rozchodziłam bez leków:)U mnie rano dziś śnieg sypał z deszczem masakra:)zimnooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP.................. ....KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08..................2 (będzie syn) .A.N.I.A......... .31.......S-ce............01.07 -02.08........synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08.............................2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08............................2 Quore1988.......24...Sandomierz....10.08.................................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ...... ...11.08/18.08 .................. 2 (22m córka) Basia2410........?..........?.................12.08.............................1 KasiulaUK.........?.......Londyn............12.08.............................1 Miss.M............17.........Łódź............15.08 ...........................(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08............................? goja27.10........30............Wrocław...............17. 08 ...........................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08............................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ..........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8..........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08...........................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08............................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Pafi86.............26........Gliwice............26.08...........................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08............................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki)........... sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08............................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09............................1 qwerty - gratuluję Córki! imię wybrane? My się bawimy w remonty, ale muszę odpocząć, Mały skacze mi po pęcherzu i ciągle biegam do toalety ;-) Chcę żeby wiosna wróciła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie tez od jakiegos 1,5 tygodnia chce sie caly czas sikac... w nocy wstaje 2-3 razy a w dzien srednio co godzine biegam do toalety. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo MArti mam ;) w nocy jeszczze tak nie ganiam ale w dzien niestety czesto... my jutro bedziemy malowac tesc przyjedzie do nas na swieta to pomoze mezowi meble przestawic bo ja targac nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też sypał rano śnieg z deszczem ... pogoda do bani, aż się do pracy nie chce wstawać ... ale jeszcze 3h i weekend, a później 3 dni i święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×