Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Hej,ja zadnego blw nie stosuje,podziwiam mamy,ktore sie mecza z ciaglym sprzataniem podlogi...;)Młody je to co my na obiad a czasem jak mam lepsze mieso to miele blenderem z marchewka,z kasz zjada 2razy zdiennie manne na krowim jak uda mi sie dostac albo z kartonu. PO poludniu daje jaglana,kukurydziana albo jakas gotowa z butli. Wczoraj odebralam mu dowod osobisty,slodki jest,jak tylko sobie przypomne to sie usmiecham-pierwszy dokument. Ostatnio nie mam z nim jakis wiekszych problemow,spi w dzien prawie 4 godziny,9-12,a potem15-17nasta i tak od tygodnia.Nawet starszy sie z nim kladzie po obiedzie;) .Tylko pobudki o 5tej mnie wykanczaja,ale wstaje bo musze-karmie,przebieram,wywalam zabawki na podloge i ide dalej spac...dzis przysnelam na ponad godzine a co on wtedy robil to nie wiedzialam...dopiero pozniej zobaczylam ze zjadl pol pudelka chusteczek..ale przeciez papier nie szkodzi a chlopak mial zajecie.. X Udalo mi sie zamowic te wakacje nad morzem,niestety tylko tydzien,ale domek przy samej plazy,niedaleko ustki,juz nie moge sie doczekac...az maz pobedzie z dziecmi a ja odpoczne.. X X Szkoda,ze forum juz nie ma,ciekawa jestem co tak u Trali,Basi,Asi...pozdrawiam Was dziewczyny i zycze zdrowia dla maluchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc jestem mama 9,5 miesiecznego Adasia .Synek ma 9,5 miesiaca ,ma ONM calego ciala wiec jest rehabilitowany ,Ale martwi mnie fakt ,ze nic nie nasladuje jeszcze ,ani papa ,ani brawo .Czy wszystkie dzieci z sierpnia juz potrafia nasladowac i jak z tymi wrzesniowymi ?.Synek jedynie gaworzy i wyciaga raczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela20)
Gosciu a co to jest to ONM ? Moja tez ma 9 msc ale ma asymetrie lewostronna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seelen
ONM to obniżone napięcie mięśniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela20)
Musisz byc cierpliwa . Po rehabilitacji wszystko po malu bedzie wracac do normy ;) I nie martw sie kazde dziecko rozwija sie w swoim tępie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze skarby juz maja roczek ;) Wszystkiego najlepszego dla Nich ! ;* Szkoda ze nikt sie nie udziela juz na forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ze stałym nickiem tutaj
Nikt się tutaj nie udziela bo dziewczyny założyły sobie prywatne forum :) I tam sobie piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda. Nie ma nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem, urodzilam w polowie sierpnia i udzielalam sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaja908765
gosciu kim jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita_tite
jaaaaaaaaaaaa :) tessknie za dziewczynami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bable
ja tez czasem zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, nie wiem czy ktoś to jeszcze przeczyta, ale podobno są osoby które czasem zaglądają a ja mam ochotę się podzielić informacją bo pisałam z wami całą ciążę i później a teraz prawdopodobnie zaczynam tę drogę ponownie i bardzo się cieszę :) Pandora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, gratulacje Pandora. Moze topik sie rozkreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby czytający byliby milsi wciąż by się tu działo :) p.s. nadal wszystkie mamy ze sobą kontakt juz 3 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre81
Dnia 23.02.2013 o 18:31, MalinowyKról napisał:

Ja mam 34lata, moja żona 30. Jesteśmy/byliśmy po ślubie 6lat. Staraliśmy się o dziecko 3lata. Chodziła do psychologa długo, ale mimo to płakała że nie da rady jej pokochać. Dzwoniłem dzisiaj czy nie zmieniła zdania co do rozwodu. Mówiła stanowczo że nie. Że zrzeka się wszystkich praw do małej, zgadza się na adopcję, gdybym kogoś poznał. Zmieniła się nie do poznania. Mam łzy w oczach, mimo że facetowi nie wypada jak myślę jaka była szczęśliwa jak zobaczyliśmy II kreski na teście, jak od pierwszych dni dbała i się cieszyła. Coś nieprawdopodobnego =(

Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×