Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość Bede mama juz 2 raz

Czy ma któraś z was już termin na Sierpień.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
Witajcie, ja też początek sierpnia, podobnie jak Quore1988 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
Idę przed świętami, mam nadzieję, że coś będzie widać, bo chce w wigilie rodzinie oznajmić a nie chce się tylko opierać na testach i badaniach :) Quore1988, który tydzień? też 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg kalkulatora to pierwszy dzien 6 tygodnia :) miesiaczke powinnam miec 30 listopada robilam 2 testy ... i wyszly pozytywne ... w poniedziałek byłam u gin. widzialam pecherzyk ...wiem ze ciaza nie jest pozamaciczna i tyle wiem ... musze czekac ... musze brac tylko kwas foliowy ... i 19 grudnia mam sie pokazac ... i mam nadzieje ze juz uslysze serduszko ... dostane skierowanie na badania i bede miala zalozona karte ciazy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko wyszedł mi test pozytywny musiałam szybko isc do lekarza zdawalam sobie sprawe za wiele sie nie dowiem ale muusiałam ;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko buzia
fajnie, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
Wiesz, że jesteśmy w identycznej sytuacji??? Też miałam dostać okres 30.11/1.12 :) Super, możemy porównywać rozwój sytuacji :) Zatem u mnie pewnie już tez widać pęcherzyk. Ja idę do ginekologa 22 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
Dziś odebrałam wynik drugiej bety hcg, wszystko ładnie wzrosło :) Rodzinka już wie o Twojej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a objawy jakies masz ? bol piersi ... bol brzucha jak na okres ...czeste oddawanie moczu ... i dzis pjawiły sie nudnosci ... brat gotowal moje ulubione danie spaghetti all'arrabiata jak doszły do mnie te zapachy to myslalam ze zwymiotuje na szczęscie tak sie nie stało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie mama i 2 siostry ... ja z nimi o wszystkim rozmawiam ... powiedzialam im po wizycie u gin ... chlopak pierwszy wiedzial ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
Żadnych mdłości, bóli piersi, częstego siusiania. Jedynie brak apetytu i uczucie łaskotania w pępku ;) i duuuża senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. kolejne sierpniów-ki nadchodzą :D gratulacje !!! ja urodziłam syna Beniamina w sierpniu 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
myszka, no zobacz jakie wieczory długie, trzeba sobie umilić czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli moj dwu dniowy bardzo skap okres 28 listopada nie byl okresem tylko plamieniem to wyszloby na to ze jestem w 5 tygodniu 2 dniu ciazy, termin porodu mialabym na 8 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
Tak pierwsza, udało się w drugim cyklu :) A Twoja pewnie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tez wychodzi na to,ze zostane mama w sierpniu, okres powinnam dostac 30.11 ale nie przyszedl i test wyszedl pozytywny, u gin jeszcze nie bylam to moja druga ciaza Widze Patrycja jestes w podobnej sytuacji chociaz u Ciebie bedzie wieksza roznica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
Aneta, widzę, że ty również tak samo jak ja!!! Ale fajnie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
Ja z lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się dołączyć? Też będę rodzić na początku sierpnia. USG będę miała 22 grudnia to się może więcej dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×